Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Váhy - ročný horoskop na rok 2017Váhy - Horoskopy na rok 2017. Horoskop na rok 2017 Váham predpovedá, že aj napriek rýchly beh vecí, nebudete rozhodne chýbať na žiadne dôležité akciu ani pri žiadne zásadné príležitosti, ako sa zviditeľniť, alebo sa posunúť smerom k úspechu.Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Váhy (23.9.-23.10.)

Budete sa cítiť, ako by ste boli priamo nabití energiou. Nebojte sa a snažte sa čo najviac z tohto náboja využiť pre svoj prospech! Snažte sa udržiavať rovnováhu medzi prácou, voľnočasovými aktivitami, priateľmi a rodinou. Rok 2017 pre vás bude jedným z najlepších rokov, čo ste kedy zažili, a jediné, čo pre to musíte urobiť, je hrať správne s kartami osudu, ktoré vám život rozdá sám. Udržujte sa v rovnováhe a rovnako tak aj celý rok 2017 bude vyvážený a stabilný.

KARIÉRA

Rok 2017 bude plný veľkých príležitostí k rozvíjaniu tela i ducha. Váhy sa všeobecne túžia učiť novým veciam, a práve to je to, čo im v roku 2017 pôjde zo všetkého najviac. Ak ešte študujete, či už ako študent na škole, alebo formou samoštúdia, potom budete sami na sebe pociťovať, že vám pôjde učivo oveľa lepšie. Vaša pamäť akoby pojala oveľa viac nových informácií, za kratšiu dobu. Využite túto jedinečnú príležitosť, ktorá sa nemusí hneď tak opakovať a skúste sa naučiť nejaký nový jazyk, alebo sa napríklad len zdokonaľte v kurze alebo na seminári v odbore, v ktorom pracujete. Nebojte sa školenie ani rekvalifikácie. Všetko hravo zvládnete a ešte s náskokom pred ostatnými.

LÁSKA

Ak máte partnera, je na čase porozprávať sa a zhodnotiť, kam ste sa doteraz vo vašom vzťahu dostali a po akej ceste sa vydáte ďalej. Rok 2017 je totiž plný zmien a nových začiatkov. Samozrejme že to neznamená, že sa nutne musíte so svojím partnerom rozísť. Nový začiatok môže byť tiež v zmysle novej životnej etapy, ako je napríklad spoločné bývanie, svadba, alebo plánovanie rodiny. Pokiaľ ste ale vo vzťahu dlhodobo nespokojní, potom prišla najlepšia doba na nový začiatok ako nezadaný človek, alebo aj s niekým novým. Po nezadané sa otvára nekonečná škála rôznych možností a príležitostí. Dajte si pozor, aby ste v tom neprebernom množstve príležitostí, nezvolili zle. Nechajte sa viesť vnútorným hlasom a srdcom, ktoré vás k vašej pravej láske, dovedie.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škorpión - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Panna - ročný horoskop na rok 2017

Váhy - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov