Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Kozorožec - ročný horoskop na rok 2017Kozorožec - Horoskopy na rok 2017. Rok 2017 vám prinesie veľa voľného času, aby ste mohli naplniť všetky vaše sny a plány. Môže sa stať, že sa vám rok 2017 bude zdať pomalý a neubiehajúci. Buďte radi!Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

Práve vďaka pozvoľnému tempe, ktoré bude rovnaké po celý rok 2017, pre vás bude ľahšie udržať krok so všetkým, čo sa okolo deje. Vychutnávajte si každý deň, a snažte sa, nech to stojí, čo to stojí. Posolstvom horoskopu Kozorožca na rok 2017 je hlavne priateľstva a rodina. Snažte sa s najbližšími tráviť čo najviac času. Aj cez to, že budete veľa zabraní do práce, nezabúdajte ani na veci, ktoré máte radi. Kozorožce sú veľmi inteligentní ľudia, ale nezabúdajte, že šťastie praje pripraveným.

KARIÉRA

Pracovný rok 2017 bude pre Kozorožcov náročný, ale nie je potrebné sa ho báť. Tým, že bude všetko bežať pomalšie, budete mať aj viac času na prácu a riešenie prípadných pracovných nezhôd ale aj príležitosťou. Môže sa stať, že budete pracovať viac tvrdo, ako ste boli kedy zvyknutí, ale zase sa budete cítiť sebavedomejšie, budete sršať kreatívnymi nápadmi a vždy, keď si budete myslieť, že už je na vás niečoho príliš, pocítite príval blahodarné energie, ktorá vám pomôže všetko porovnať a zvládnuť.

LÁSKA

Horoskop na rok 2017 prináša tým z vás, ktorí ste zadaní, pokojnú, stabilné a pomerne ustálenú plavbu. Uistite sa, že viete zvládať svoje vlastné nedostatky tak, aby ste zbytočne nečerili doteraz pokojnú hladinu a súčasne urobte všetko pre to, aby ste prijali prirodzené nedostatky vášho partnera. Prijmite fakt, že máte menej energie ako váš náprotivok, a pokúste sa dosiahnuť kompromis. Sex a tehotenstvo nemusí byť v roku 2017 prioritou, ale v prípade, že by to pomohlo vášmu milostnému životu, nemáte sa čoho báť. Ak ste doteraz boli sami, potom na sebe začnite pomaly pracovať, pretože váš vysnívaný náprotivok je už za dverami. Ak túžite po romantika, buďte emocionálne a verní svojim pocitom.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodnár - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Strelec - ročný horoskop na rok 2017