Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. februára 2020

Trápne a zinscenované, reagoval Kiska na video o pozemkoch a podal trestné oznámenieExprezident a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska v piatok v Poprade podal trestné oznámenie za krivé obvinenie jeho osoby. Agentúru SITA o tom informovalo ...Zdieľať
andrej kiska za ludi 676x495 14.2.2020  - Exprezident a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska v piatok v Poprade podal trestné oznámenie za krivé obvinenie jeho osoby. Agentúru SITA o tom informovalo tlačové oddelenie strany. Na internete sa vo štvrtok 13. februára objavil videozáznam rozhovoru medzi Milanom Reichelom a Michalom Šuligom, ktorý má dokazovať, že Kiska vedel o problémoch s pozemkami vo Veľkom Slavkove.

Prichádza najväčšia špinaŠuliga, ktorý svojho času Kiskovi sprostredkoval predaj pozemkov a zároveň mal preňho pracovať, na zázname hovorí, že exprezident má aj čierne peniaze, ktoré potrebuje investovať. Kiska na súde odmietol svoju vinu a argumentoval tým, že o tom, že pozemky vo Veľkom Slavkove patria niekomu inému, nevedel.

„Dnes som podal trestné oznámenie za krivé obvinenie mojej osoby v trápnom zinscenovanom videu, podľa všetkého v réžii Smeru. 15 dní pred voľbami prichádza najväčšia špina. Smeru ide o všetko. Fico sa ma bojí, preto na mňa celú kampaň útočí. Vie, že ja som jeho najväčší súper. Som jediný, kto ho porazil a vie, že ak bude strana Za ľudí silná, nebude môcť vládnuť s fašistami a SNS," uviedol Kiska.

Kto stojí za videom?


Skrytá kamera stojí podľa Kisku rovno na biliardovom stole. „Niekoľkokrát sa do kamery aj pozrú, niekedy ani nevedia čo hovoriť, akoby im niekto dával pokyny. Kameru na konci niekto rukou vypne. Presne rovnaký scenár použil na mňa Smer v roku 2014 pred prezidentskými voľbami, očierňovanie, vymyslené kauzy. Všimnite si, kto toto primitívne video šíri. Sú to smeráci, fašisti a konšpirátori," povedal exprezident.

Kiska dodal, že sa k nemu dostali informácie, kto za zinscenovaným videom stojí. Podľa jeho slov má ísť o človeka zo štruktúr Smeru.

„Budem o tom hovoriť pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Verím, že tak ako v roku 2014, aj teraz Smer s touto špinavou kampaňou pohorí a Fica definitívne porazíme," uzavrel líder Za ľudí.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trápne a zinscenované, reagoval Kiska na video o pozemkoch a podal trestné oznámenie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 POLÍCIA OBVINILA EXPREZIDENTA A. KISKU V SÚVISLOSTI S KTAG (6. 12. 2019)
 STRANU ZA ĽUDÍ POVEDIE DO VOLIEB A. KISKA, NASLEDUJE V. REMIŠOVÁ (25. 11. 2019)
 Kiskova strana by podľa volebného modelu získala 10,8 percenta (7. 6. 2019)
 Prezident A. Kiska prišiel pre vydieranie vypovedať na NAKA (20. 3. 2019)
 PREMIÉR VYZÝVA PREZIDENTA A. KISKU, ABY NEŠPINIL MENO M. ŠEFČOVIČA (7. 3. 2019)
 A. Kiska: Nemám prečo žiadať o milosť, nebudem žiadať o milosť (6. 3. 2019)
 Matovič: Ak sa ukáže Kiskova vina pri KTAG, mal by odísť z politiky (24. 2. 2019)
 PREZIDENT: R. FICO SA MI MSTÍ ZA TO, ŽE HO ZA SUDCU ÚS NEVYMENUJEM (22. 2. 2019)nasledujúci článok >>
Moskva trvá na zjednotení Ruska a Bieloruska, tvrdí Lukašenko s tým, že takéto niečo odmieta
<< predchádzajúci článok
V hotelovom bazéne sa takmer utopil malý chlapec, okolo neho pritom bola aspoň desiatka ľudí (video)

Trápne a zinscenované, reagoval Kiska na video o pozemkoch a podal trestné oznámenie - diskusné fórum čitateľov