Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Váhy - ročný horoskop na rok 2015Váhy - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015  - Váhy (23.9.-23.10.)


práca

Ak chcete naozaj urobiť kariéru a to pevnú a trvanlivú, budete potrebovať trochu odvahy riskovať. Ale tiež určitý stupeň zdravého rozumu a trpezlivosti. V opačnom prípade môžete stretnúť saturn ako strážcu disciplíny koncom roka 2015. To, čo potrebujete, sú jasné ciele a vytrvalosť. Urobte si na začiatku roka v predstave plán do najmenších dôsledkov, ako a čo môže pri danej zmene dopadnúť.

 
vzťahy

Urán a saturn dávajú jasne najavo, že potmehúdsky čas si vyberá svoju daň za vzťah. Ale to nie je dôvod hodiť všetko cez palubu, najmä v druhej polovici roka. Predtým, než si vezmete svoje veci, mali by ste si ujasniť niekoľko základných otázok, objektívne a spravodlivo. S trochou dobrej vôle a tolerancie na oboch stranách môžete napríklad presunúť partnerstvo na novú trať a obnoviť jazdu od nuly. Dajte sebe a svojmu partnerovi ešte šancu, mohlo by to stáť za to.

 
peniaze

V tomto roku je dôležité, aby ste zostali v realite pri zemi a pre vysoké nároky na financie nespadli naspäť. Predovšetkým by ste nemali riskovať. Či už sa jedná o zmenu kariéry alebo peňazí, vždy by ste sa mali pozrieť aj na druhú stranu mince, než prijmete novú pozíciu. Vzostup vašej finančnej situácie môže nastať júnom, v priebehu celého leta sa vám má dariť. Rovnako tak študenti môžu dosiahnuť úspechy a získať k dobru štipendiá.
zdravie

Aj keď sa tešíte dobrému zdraviu, je potrebné povedať, že v tomto roku sa môžu objaviť choroby chronického pôvodu, ktoré mohli byť dlho zabúdalo. Nech je to časté močenie, vnútorné zápaly alebo predošlej úrazy dolnej časti chrbtice. Urobte si malú domácu prevenciu voči týmto neduhom hneď v začiatku roka. Kritické obdobie je začiatkom leta a koncom roka.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škorpión - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Panna - ročný horoskop na rok 2015

Váhy - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov