Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Škorpión - ročný horoskop na rok 2015Škorpión - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015 - Škorpión (24.10.-22.11.)


práca

Obdobie od začiatku roka do mája prinesie toľko potrebné zmeny na pracovisku, v júni planéta jupiter s uránom oslávi vaše snaženie, môže dôjsť k náhlemu oceneniu, pochvale alebo povýšeniu. Avšak získané výsledky nemusia znamenať očakávanú úroveň, preto bude dobré si ujasniť ďalšie pracovné ciele, ako chcete ďalej pokračovať, v septembri už môžete pristúpiť k realizácii svojich plánov. Nenechávajte sa odradiť vedením, ktoré môže mať na to svoj názor, a nechajte sa podporiť namiesto kolegov radšej priateľmi. Tento dlhodobý cieľ bude mať zaručene úspech.

 
vzťahy

Láska bude zdrojom naplnenia pre zamilovaných po celé obdobie. Čím viac pocitov a sympatií ukážete partnerovi, tým silnejšej vážnosti nadobudne váš vzťah. Osamelé osoby môžu prirodzene ťažiť z vesmírnych vplyvov v januári, máji a júni a dopátrať sa k vhodnému partnerovi. Buďte veľkorysý citovo i materiálne, váš miláčik si to zaslúžia a ocenia. Obdobie okolo 28. 10. bude pre vás slávnostným ohňostrojom vášne a naplnenej túžby, pripravte si niečo výnimočné pre toto obdobie. Koniec roka vás bude objímať silne pomocnou energiou.

 
peniaze

Tento rok je pre vaše financie nadpriemerný, budete si môcť dovoliť všetko čo je vo vašom štandarde. Vo februári až júni si môžete zariskovať napríklad stávkovaním, na každého škorpióna by mala počkať šťastná chvíľa. Kto sa obáva tak nech zariskuje so žiadosťou o zvýšenie platu, šéfovia budú prístupní k takejto zmene. V lete na dovolenkách si dajte pozor na peniaze nielen všeobecne ale v zmysle krádeže, strážte si svoju peňaženku. Koncom roka 2015 k vám planéta Pluto prepúšťa silu uspieť v dlhodobých investíciách.

 
zdravie

V tomto roku sa tešíte dobrému zdraviu. Predovšetkým v mesiacoch na prechode zimy do jari môže vďaka nedostatku svetla dochádzať k bolestiam hlavy. Nájdite si dostatočnú možnosť pre relaxáciu, či už vysoko na horách, alebo v soláriu, kde dobijete organizmus o potrebné fotóny. Prakticky od júna do konca roka si môžete užívať radosti a sily z vášho organizmu, energie budete mať na rozdávanie.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Strelec - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Váhy - ročný horoskop na rok 2015

Škorpión - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov

Mám sa tešiť???2.1. 21:23:13