Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

02. januára 2015

Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

Horoskopy jednotlivých znamení :


Horoskop na rok 2015  - Baran (21.3.-20.4)

práca

Začiatok roka vás sprevádza novými prísľubmi v zamestnaní, sú patrné drobné zmeny v pracovnom kolektíve, získavate nových priateľov. V februári vás bude sprevádzať pracovná usilovnosť, ktorú môžete neskôr využiť na povýšenie. V marci môže vaša náplň postrádať zmysel, udržujte sa však bdelí, aj keď sa vám bude chcieť utiecť do kúta. Vaše jasné myslenie za každých okolností môže byť v máji a júni znepriehľadnené, nepripúšťajte si v tomto období viac ako je zdravé. V auguste prichádza vytúžené uznanie a pochvaly sa budú hrnúť zo všetkých miest. Záver roka prinesie dobré vzťahy na pracovisku a pevné odhodlanie, že sa nachádzate na správnom mieste.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Baran nájdete tu
 

Horoskop na rok 2015 - Býk (21.4.-21.5.)

práca

Vaša ctižiadostivosť na pracovisku môže niekomu brániť k úplnému sebavyjadreniu a tak sa okolo Vás môžu rozprestierať tiché spolky, nebráňte sa autentickosti. Február môže predviesť súladný a zhovievavú tvár kolektívu. Prebúdzajúcu jarnú nechuť k práci najlepšie zaženiete menšími úlohami, ktoré si pred seba kladiete. V máji máte možnosť získať vplyvných priateľov na svoju stranu a jún vám poskytne jednoduchú cestu k nadväzovaniu nových kontaktov aj s osobami, ktoré sa správali doteraz odvrátene. Zvyšná časť roka povedie k prečisteniu vzťahov, čo zaznamenáte aj na pracovných úspechoch.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Býk nájdete tu
 
 

Horoskop na rok 2015 - Blíženci  (22.5.-21.6.)

práca

Tohtoročný rok umožní vyniknúť vašim novým nápadom a predstavám, konečne realizovať náročné predstavy a projekty. Je dôležité dbať na dôkladnú prípravu, máte na to čas do mája. V polke roka vyklíčia semienka takto pripravených plánov a prinesú vám ďalší entuziazmus do zvyšku roka. Pri rozhodovaní sa riaďte vnútorným hlasom, buďte otvorení a spolupracujte s preverenými ľuďmi. Zamestnanci môžu zaznamenať zvýšené príjmy v období leta.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Blíženci nájdete tu

 

Horoskop na rok 2015  - Rak (22.6.-22.7.)

práca

Od februára začnú byť vidieť plody všetkých vašich snáh a je ten správny čas na investície. Rovnako tak profesionáli v bankovom a finančnom sektore budú v tomto období najproduktívnejší. V polovici roka dôjde k zvýšeniu tlaku a môžete mať problém s nadriadeným. Od mája môžete vykonať zmenu zamestnania, je tu dobré prostredie na podpísanie zmlúv. Študenti budú musieť vynaložiť všetko úsilie a odhodlanie na prekonanie prekážok, ponúka sa im však koncom roka študijná cesta do zahraničia.


Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Rak nájdete tu


Horoskop na rok 2015  - Lev (23.7.-22.8.)

práca

Veci okolo práce budú ubiehať v malých ustálených krokoch, ale neúprosne. Svoju odvahu hovoriť vždy svoj jasný názor radšej utlmte, tu platí mene viac. Dalo by sa dokonca dosiahnuť vedúce pozície, musíte ale spolupracovať so všetkými. Významné výsledky dosahujú podnikatelia so svojimi činnosťami, to sa prejaví už v marci. Pre zamestnancov je dosť možností sa rozvíjať popri zamestnaní, učiť sa jazyky, zvyšovať si kvalifikáciu, študovať. Máte pred sebou voľné pole vlastného rozvoja, pretože až sa prihlási šanca, nech ste pripravení.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Lev nájdete tu

 

Horoskop na rok 2015  - Panna (23.8.-22.9)

práca

V prvom štvrťroku budete zrejme vynakladať väčšie úsilie uchrániť si svoju prácu. Ale planéta jupiter vám už od februára príde na pomoc a všetko zvládnete, neistota a ťažkosti ustúpia. Nakoniec zistíte, že malá vynútená zmena bola aj pre vás prínosná, ďaleko lepšie sa potom budete cítiť v ďalšej časti roka. Vaša spoľahlivosť a dobre odvedená usilovná práca vám bude uspokojivo prinášať zisky. Budete si môcť vyskúšať aj výstup po kariérnom rebríčku. Doprajete si v roku zaslúženú dovolenku, kľudne aj viackrát, zvýši sa váš entuziazmus a kreativita.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Panna nájdete tu

 

Horoskop na rok 2015  - Váhy (23.9.-23.10.)

práca

Ak chcete naozaj urobiť kariéru a to pevnú a trvanlivú, budete potrebovať trochu odvahy riskovať. Ale tiež určitý stupeň zdravého rozumu a trpezlivosti. V opačnom prípade môžete stretnúť saturn ako strážcu disciplíny koncom roka 2015. To, čo potrebujete, sú jasné ciele a vytrvalosť. Urobte si na začiatku roka v predstave plán do najmenších dôsledkov, ako a čo môže pri danej zmene dopadnúť.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Váhy nájdete tu

 

Horoskop na rok 2015 - Škorpión (24.10.-22.11.)

práca

Obdobie od začiatku roka do mája prinesie toľko potrebné zmeny na pracovisku, v júni planéta Jupiter s uránom oslávi vaše snaženie, môže dôjsť k náhlemu oceneniu, pochvale alebo povýšeniu. Avšak získané výsledky nemusia znamenať očakávanú úroveň, preto bude dobré si ujasniť ďalšie pracovné ciele, ako chcete ďalej pokračovať, v septembri už môžete pristúpiť k realizácii svojich plánov. Nenechávajte sa odradiť vedením, ktoré môže mať na to svoj názor, a nechajte sa podporiť namiesto kolegov radšej priateľmi. Tento dlhodobý cieľ bude mať zaručene úspech.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Škorpión nájdete tu

 

Horoskop na rok 2015 - Strelec (23.11.-21.12.)

práca

Najťažší bude prvý mesiac v roku 2015 a cítite, že vývoj ide pomaly, ale s úsilím sa dostanete najďalej. Saturn, ktorý sa usídlil na dlhšiu dobu vo vašom znamení, urobí poriadok vo všetkých oblastiach, najviac v pracovnej. Vaše dobré meno môže na pracovisku utrpieť nejakú škodu, zachovajte si optimizmus, ako to viete a držte sa od zlých rečí bokom. Mesiac máj vám umožní vymeniť nezáživnú prácu za oveľa prijateľnejšiu svojmu srdcu. Od augusta do konca roka si môžete gratulovať, ako ste náročnú skúšku obstáli, uvidíte to na výsledkoch.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Strelec nájdete tu
 
 

Horoskop na rok 2015  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

práca

Možno budete chcieť začať novú kariéru, v januári prichádza Urán ako na zavolanie a pomôže vám. V auguste Vás čaká profesionálny úspech. Avšak, niektoré problémy týkajúce sa pracovného priestoru, vás môžu trápiť po celý rok. Čo sa týka vzťahov na pracovisku, nevyjasnené hecovanie medzi kolegami a žiarlivosť na úspechy sa budete musieť naučiť zvládať už pred začiatkom leta.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Kozorožec nájdete tu
 
 

Horoskop na rok 2015  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

práca

Oblasť práce vykazuje v tomto roku mierne neistoty, najmä v druhej polovici roka môžu prichádzať od vedenia firmy nové direktívy a postupy, niekedy aj obmeny pracovného kolektívu. Nie je to vhodné obdobie ani na zmenu zamestnania, skôr na vlastné vzdelávanie a prípravu. Mravenčou prácou sa môžete dočkať požadovaných výsledkov v júni a júli, kedy vás čaká nejaká odmena. Zhodnotenie svojho úsilia môžu dosiahnuť v októbri nielen študenti, ale aj predajcovia a pracovníci v službách.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Vodnár nájdete tu


Horoskop na rok 2015 - Ryby (21.2.-20.3.)

práca

Tento rok praje vašej profesii planéta Jupiter, aj s minimálnou snahou môžete dosahovať úspechy. Cez počiatočné snaženie vo februári a marci, až v apríli môžete zhodnotiť plody svojej práce, u niekoho to môže viesť až k povýšeniu. Bude možné konečne ucítiť pevnú pôdu pod nohami, ktorá rybám toľko chýba. V júni získate mohutným spojením Jupitera a Uránu odvahu a inovačného ducha. Rozžne sa vo vás žiariace svetlo, ktoré môže byť potom nasledované. V ďalšej časti roka môžu silné vplyvy planét skúšať vašu dôveryhodnosť, preto hovorte za každých okolností pravdu. Koniec roka je skvelou oslavou vašej usilovnosti a chuti robiť veci vždy trochu inak, v čom nájdete zaľúbenie.

Pokračovanie Horoskop na rok 2015  - Ryby nájdete tu

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2017)
 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Baran - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
HBO odvysiela vo februári špeciál Hry o tróny

Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop na rok 20152.1. 19:42:38
Horoskop - Horoskopy na rok 20153.1. 11:45:09
Horoskop 201514.1. 13:04:43