Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Panna - ročný horoskop na rok 2015Panna - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015  - Panna (23.8.-22.9)


práca

V prvom štvrťroku budete zrejme vynakladať väčšie úsilie uchrániť si svoju prácu. Ale planéta jupiter vám už od februára príde na pomoc a všetko zvládnete, neistota a ťažkosti ustúpia. Nakoniec zistíte, že malá vynútená zmena bola aj pre vás prínosná, ďaleko lepšie sa potom budete cítiť v ďalšej časti roka. Vaša spoľahlivosť a dobre odvedená usilovná práca vám bude uspokojivo prinášať zisky. Budete si môcť vyskúšať aj výstup po kariérnom rebríčku. Doprajete si v roku zaslúženú dovolenku, kľudne aj viackrát, zvýši sa váš entuziazmus a kreativita.

 
vzťahy

Váš Amor je tomto roku bohužiaľ trochu pomalý, budete ďaleko viac premýšľať o príčinách a dôsledkoch, takže budete aktívnejšie vystupovať vo veciach lásky a partnerstva. Vo februári vás zahrejú harmonické vlny vášho vzťahu. V ďalších mesiacoch budete náchylní k negatívnym myšlienkam a pocitom, čo by mohlo vohnať váš vzťah do slepej uličky. Od augusta môžete zažiť aj nový milostný príbeh. Ak naozaj skončí vzájomná konverzácia, pokúste sa hodiť zábrany cez palubu a objavte nového partnera.

 
peniaze

Vaše finančné istoty sú začiatkom roka neotrasiteľné, v zamestnaní všetko funguje ako má. Od mája môže pre zamestnaných nastať zvrat k zhoršeniu tohto štatútu z dôvodu prísnejších pravidiel a firemných opatrení. Nenechajte sa však uniesť k nepredvídateľným prejavom a zachovajte chladnú hlavu, odpor by vás zbytočne vyniesol do nepopulárnej opozície. Situácia s peniazmi by sa mala do konca roka sama upraviť. Záver roka v hojnosti bude dôkazom vašej vytrvalosti.

 
zdravie

V oblasti zdravia je veľmi priaznivá pre vaše konštelácie, väčšinou to znamená dokonalé zdravie po celý rok. Avšak drobné odchýlky od normy začiatkom roka sa môžu prejaviť tráviacimi problémami a obehovým systémom. Druhá polovica roka je dokonalá, zariaďte si dostatočnú relaxáciu pre vaše niekedy rozstrapatené nervy a budete si do konca roka žiť náramne skvele.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Váhy - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Lev - ročný horoskop na rok 2015

Panna - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov