Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Vodnár - ročný horoskop na rok 2017Vodnár - Horoskopy na rok 2017. Horoskop na rok 2017 predpovedá, že vás čaká obdobie plné vážnejších obratov a rozhodnutia, než tomu bolo v minulých rokoch. Nebojte sa, že by ste sa snáď mohli v priebehu roka niekedy začať nudiť.Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

Naopak vás čaká množstvo veľmi zaujímavých skúseností a tiež poznanie, že na to, aby sa človek mohol kráľovsky baviť, nie je nutné vyprázdniť bankové konto. Vodnári sú najlepší priatelia, aké človek môže mať. Sú inteligentní a očarujúce, rovnako tak, ako priateľskí. Neradi sa nudíte a radi spoznávate nové veci. Najšťastnejší ste, ak je všetko v pohybe. A práve toto všetko využijete v roku 2017 na maximum!

KARIÉRA

V minulých rokoch sa občas mohlo stať, že ste ako Vodnári, mali tendenciu zanedbávať niektoré pracovné povinnosti, aby ste si udržali svoj extravagantný a dynamický životný štýl. Ak však chcete mať aj do ďalších rokov dostatok peňazí na podobná dobrodružstvo, budete musieť zmeniť svoju finančnú stratégiu a nájsť prácu, ktorá vás dobre zaistí nielen na rok 2017, ale aj do rokov budúcich. Budete nútení odložiť kúsok svojho slobodomyseľného správania a zvážnieť aspoň natoľko, aby ste mohli svoju prácu vykonávať dobre, svedomito a profesionálne. Nezabúdajte však do všetkého, do čoho sa pustíte, vložiť tiež kúsok svojou tvorivej a nespútanej duše. Vaše nápady ocenia nielen kolegovia, ale aj nadriadení.

LÁSKA

Rok 2017 bude vo veciach lásky trošku zložitejšie, než ste zvyknutí. Neklesajte na mysli a obrňte sa veľkou trpezlivosťou, s ktorou všetko nakoniec zvládnete hravo, ako vždy. Horoskop na rok 2017 Vodnárom predpovedá, že dôjde k preverenie ľudí, partnerov, priateľov i vzťahov. Ak bola láska alebo náklonnosť skutočná a hlboká, potom s ňou neotrasie vôbec nič. Ak stál váš vzťah na vratkých základoch, budete postavení pred rozhodnutie, či stojí za to, všetko prerobiť do stabilnejšie formy, alebo sa radšej priateľsky rozlúčiť. Vzťahy môžu v roku 2017 získať oveľa hlbší význam, rovnako ako sa môžu rozpadnúť ako domček z kariet. Záleží len na vás, ako všetko dopadne. Nech už ale bude výsledok akýkoľvek, vy z neho vyjdete zakaždým ako víťaz!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ryby - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Kozorožec - ročný horoskop na rok 2017

Vodnár - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov