Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Ryby - ročný horoskop na rok 2017Ryby - Horoskopy na rok 2017. Horoskop 2017 prináša rybám predpoveď, že sa bude tento rok zdať byť extrémne a veľmi dlhý. Nemáte sa ale vôbec čoho báť - práve naopak!Zdieľať
Horoskop na rok 2017 - Ryby (21.2.-20.3.)

Ak budete dostatočne trpezliví, a podniknete správne kroky, bude všetko tak, ako si budete priať. Niekedy možno budete nútení obetovať trošku vlastného pohodlia a voľného času, aby ste zvládli všetko, čo vám rok 2017 naloží. Nezabúdajte na to, že všetka snaha, čas a usilovnosť, ktorú tento rok obetujete na oltár úspechu, sa vám v najbližších rokoch vráti ako mocný bumerang. Dovtedy sa nebojte okrem iného tiež uvoľniť a pobaviť sa s vedomím, že máte aj napriek zaslúžený odpočinok, veľa času, aby ste všetko splnili na výbornú. Rok 2017 bude dynamický a občas veľmi bláznivý. Tak sa flirtom!

KARIÉRA

Pracovný rok 2017 bude pre ryby ľahký, ako vánok. Budete mať oveľa jednoduchšie podmienky a predpoklady na to, aby ste sa spriatelili so svojimi kolegami, než v minulých rokoch. Vďaka lepším vzťahom na pracovisku bude váš profesijný život o veľa príjemnejší a tiež ľahšie. Vždy je lepšie byť väčšinu dňa medzi ľuďmi, s ktorými vychádzame, než medzi nepriateľmi. Po celý rok 2017, a predovšetkým v jeho druhej polovici, budete mať niekoľko príležitostí, ako zapôsobiť na vaše nadriadených, alebo pracovné partnermi. Hviezdy sú vám naklonené a tak je veľká šanca, že vaše myšlienky, nápady a inovácie s nadšením prijmú. Nebojte sa o vaše nápady podeliť!

LÁSKA

Horoskop 2017 Rybám predpovedá v priebehu celého roka veľmi úspešný milostný život. Na vrchole milostné kondície budete v druhej polovici roka, ale aj prvá polovica bude nadpriemerne priaznivá. Nebojte sa ukazovať skutočné emócie tým, ktorým patrí. Buďte úprimní, pretože rok 2017 praje úprimnosti a pomôže vám vo výbere slov, ktoré vám pomôžu posunúť vaše vzťahy tým smerom, ktorým si prajete, bez toho aby ste narazili na nejakú nezmyselnú treciu plochu, ktorá by vaše zámery mohla poškodiť alebo dokonca prekaziť.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop
<< predchádzajúci článok
Vodnár - ročný horoskop na rok 2017

Ryby - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov