Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. októbra 2022

Zo zbernej nádoby mincí odcudzil 20 eur, hrozí mu pobyt za mrežami (foto)Trenčianski kriminalisti vypátrali páchateľa, ktorý na Podjavorinskej ulici v Trenčianskych Tepliciach vypáčil dvierka na samoobslužnom parnom čističi a zo zbernej nádoby mincí odcudzil 20 ...Zdieľať
kradez trencianske teplice 676x399 5.10.2022 (Webnoviny.sk) - Trenčianski kriminalisti vypátrali páchateľa, ktorý na Podjavorinskej ulici v Trenčianskych Tepliciach vypáčil dvierka na samoobslužnom parnom čističi a zo zbernej nádoby mincí odcudzil 20 eur.


Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, 31-ročného muža už obvinili pre prečin krádeže. Počínanie obvineného muža zaznamenali bezpečnostné kamery, poškodením uzamykacieho mechanizmu servisných dvierok spôsobil škodu vo výške takmer tisíc eur.

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Trenčianske Teplice spracoval podnet na jeho väzobné trestné stíhanie. Obvinenému bola v zmysle zákona obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do cely policajného zaistenia, kde si počká na rozhodnutie o väzbe," uviedla polícia s tým, že muž bol už v minulosti súdne trestaný za majetkovú aj násilnú trestnú činnosť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zo zbernej nádoby mincí odcudzil 20 eur, hrozí mu pobyt za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Putinove prejavy sú pretkané pohŕdaním Západom a jeho snom je Európa pod ruskou čižmou, tvrdí poradca Zelenského
<< predchádzajúci článok
Zelenskyj vyzýva na vytvorenie osobitného tribunálu, ktorý by stíhal ruských lídrov pre vojnu na Ukrajine