Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. októbra 2022

Putinove prejavy sú pretkané pohŕdaním Západom a jeho snom je Európa pod ruskou čižmou, tvrdí poradca ZelenskéhoPopredný ukrajinský predstaviteľ v stredu vyzval západných lídrov, aby prestali premýšľať o Rusku cez optiku „normálnosti“, v ktorej rokovania predstavujú možnosť. Referuje o tom spravodajský ...Zdieľať
volodymyr zelenskyj 676x451 5.10.2022 (Webnoviny.sk) - Popredný ukrajinský predstaviteľ v stredu vyzval západných lídrov, aby prestali premýšľať o Rusku cez optiku „normálnosti“, v ktorej rokovania predstavujú možnosť. Referuje o tom spravodajský web CNN.


Poradca ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Mychajlo Podoľak uviedol, že „západní politici sa musia zbaviť ilúzie o 'normálnosti Ruskej federácie' v súvislosti s rokovaniami. „Počúvajte Putinove prejavy. Sú pretkané pohŕdaním západným svetom, tradičným systémom medzinárodných vzťahov a medzinárodným právom. Jeho snom je Európa pod 'ruskou čižmou',“ povedal Podoľak.

Ruský prezident Vladimir Putin v stredu podpísal zákony o začlenení štyroch ukrajinských regiónov do Ruska. Týmto krokom dokončuje anexiu uskutočnenú v rozpore s medzinárodným právom.Zdroj: Webnoviny.sk - Putinove prejavy sú pretkané pohŕdaním Západom a jeho snom je Európa pod ruskou čižmou, tvrdí poradca Zelenského © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslanci parlamentu schválili novelu Trestného poriadku, jej cieľom je eliminovať psychickú ujmu dieťaťa
<< predchádzajúci článok
Zo zbernej nádoby mincí odcudzil 20 eur, hrozí mu pobyt za mrežami (foto)