Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. mája 2022

Zuzana Plačková a jej manžel už nie sú obvinení, rozhodla Generálna prokuratúraGenerálna prokuratúra zrušila obvinenie influencerke Zuzane Strausz Plačkovej a jej manželoviZdieľať
plackova 676x460 17.5.2022  - Generálna prokuratúra zrušila obvinenie influencerke Zuzane Strausz Plačkovej a jej manželovi Renému Strauszovi pre drogovú trestnú činnosť a iné.


Ako informoval hovorca generálnej prokuratúry Dalibor Skladan v tlačovej správe, generálny prokurátor v zastúpení prvým námestníkom Jozefom Kanderom dňa 16. mája vyhovel návrhu obvinených a zrušil uznesenie o vznesení obvinenia, a to z dôvodu, že neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia.

Polícia ešte vlani 27. septembra uskutočnila policajnú akciu pod krycím názvom Chikara, počas ktorej vykonali viaceré domové prehliadky a prehliadky iných priestorov. Následne obvinili celkovo 15 osôb. Podľa uznesenia o vznesení obvinenia viedol skupinu od roku 2012 Tibor G. prezývaný Guláš.

Koordinovanú trestnú drogovú trestnú činnosť údajne vykonávala na území Trnavského, Bratislavského a Trenčianskeho kraja. Medzi obvinenými boli aj influencerka a jej manžel.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zuzana Plačková a jej manžel už nie sú obvinení, rozhodla Generálna prokuratúra © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Vo väzbe zomrel Pavol D. obvinený z drogovej trestnej činnosti, kedy u neho našli 9 kg pervitínu (14. 10. 2021)
 Lipšic je schopný akejkoľvek špinavosti. Fico žiada vysvetlenie, prečo Plačkovú prepustili z väzby (6. 10. 2021)nasledujúci článok >>
Čaputová: Prejavy nenávisti či odsudzovania zanechávajú stopy na dušiach a životoch gejov, lesieb i transrodových ľudí
<< predchádzajúci článok
Korčok: Padá mýtus, že NATO sa približuje k hraniciam Ruska (video)