Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2009

Horoskop pre rok 2009Začiatok roka je pre nás všetkých akýmsi novým štartom, dávame si rôzne predsavzatia, sľuby a niektorí z nás ich aj dodržia. Mali by sme však vedieť, že je vždy lepšie ísť smerom, ktorý nám „sedí“, nie proti prúdu, robiť správne veci v správny čas.Zdieľať

 

 A práve preto je dobré vedieť, čo by sme mali a čo nemali, v našej najbližšej budúcnosti.

Horoskopy jednotlivých znamení :

 

Horoskop - Baran

V roku 2009 sa bude Baranom dariť nadmieru. Bude v nich podporovať veľkodušnosť, toleranciu, naučia sa menej kritizovať iných a budú aj menej tvrdohlaví. Nemusia sa obávať nudy, či nejakých podradných úloh, práve naopak, zakaždým pôjde o niečo náročnejšie. Celý rok budete dostávať príjemné správy, môžete investovať svoje financie, váš rozpočet bude stále v pluse. Vy nájdete možnosť, ako si pomôcť aj vtedy, keď ostatným nič nenapadne, nedostatok sa vám vyhne a to možno aj preto, lebo sa dokážete podeliť a tak vám Šťastena stále dopraje. Ba môžete aj niečo vyhrať, ak budete ochotnejšie počúvať váš vnútorný hlas.

Horoskop - Býk

Rok 2009 vám prinesie niekoľko zaujímavých možností na presadenie sa aj v celkom nových oblastiach. Nemusíte si stavať nejaké hranice, či rešpektovať zabehnuté konvencie, môžete porušiť svoje zastaralé zásady a urobiť hoci aj radikálne zmeny. Finančne na tom budete dobre, nové aktivity vám budú vynášať a vy budete plní elánu a odvahy. Celý rok môžete ťažiť zo svojich známostí, skúseností, talentu, vy sa síce neviete hneď rozhýbať, ale teraz sa ukážete, ako aktívni, činorodí, optimistickí a dočkáte sa aj výsledkov a podpory, nielen od vašich starých priateľov, ale aj od nových kolegov, či známych, ktorí sa vám dostanú do cesty. A nezadaní sa môžu tešiť aj na novú lásku, samota sa končí.

Horoskop - Blíženci

Vás v roku 2009 nič nezastaví. Dokážete ísť za svojimi cieľmi, nezaujímajú vás prekážky, ani kritika, či závisť, vy viete, že to, čo chcete, je správne a osožné, nielen pre vás, no pre mnohých ľudí. Vaše zanietenie bude pre iných vzorom a ak podnikáte, skončíte rok 2009 s niekoľkonásobným vzrastom na vašom účte. Ale aj zamestnaným Blížencom sa bude dariť, ich nápady budú ocenené, finančne na tom budete dobre, ale pozor by si mali dať mladší z vás - ak sa práve zariaďujete, alebo plánujete sťahovať, dobre zvážte, či by ste nezvládli ešte niečo navyše, niečo väčšie, vaša rodina sa rozrastie, takže budete potrebovať viac priestoru.

Horoskop - Rak

Rakom sa v roku 2009 nebude príliš dariť. Ich jemnocit a dôverčivosť nebudú práve najlepším "pracovným" vybavením. Každý vás oklame, sklame, podvedie, nemali by ste dôverovať ani dávno overeným priateľom. Najlepšie by bolo, keby ste všetky podstatné plány odsunuli na iné obdobie, vyčkali lepší čas. Rok 2009 by ste mali venovať sami sebe, vlastnému rozvoju, vzdelávaniu, alebo upevneniu zdravia, ale nie finančným operáciám, či investíciám, nebudete to mať vôbec ľahké. Naučíte sa vyjsť aj s málom, lebo vy si neradi požičiavate, no ak by ste boli už začiatkom roku tvrdší a vyžiadali si vrátenie pomoci od každého z vášho okolia, dokázali by ste sa vyhnúť závažným problémom. Čo keby ste pre zmenu mysleli v prvom rade na seba?

Horoskop - Lev

Levy sa v roku 2009 nesmú nechať zastaviť na ceste za svojimi cieľmi. Čím vyššie ambície, tým lepšie a čím viac sa budete angažovať, tým viac sa vám to vráti. Nestojte na mieste, vaša aktívnosť a rýchle prispôsobenie sa novým udalostiam, zabezpečia, že sa vynájdete v akejkoľvek situácii. A vyťažíte pre seba čo najviac. Vy viete, čo a ako, komu lichotiť, koho obísť a komu sa vyhnúť, takže vašu budúcnosť budete mať pevne v rukách. Aj finančne na tom budete lepšie, ako po minulé obdobia. Môžete rátať aj s novým pôsobiskom, postupom v kariére, aj v láske sa vám podarí zaujať toho správneho človeka, teda celý rok budete postupovať vpred. Nebude pre vás nič nemožné, ani nedosiahnuteľné, len pozor na to, s kým sa spájate, musíte si dať záležať na dôkladnej previerke spoľahlivosti.

Horoskop - Panna

Ste v roku 2009 oslabení. Málokto bude chápať a podporovať váš pragmatický prístup k problémom, budete obeťami kritiky za vaše chladné uvažovanie a logické názory. Ľudia budú vyžadovať od vás niečo viac, nielen čísla, ale aj citové angažovanie sa. A to vám nie je blízke, vy síce viete pomáhať iným, ale neobíde sa to bez kritiky. Viete dobre odhadnúť, kto si čo zaslúži, ale ak nebudete jemnejší vo vyjadrovaní, skončíte opustení. Vy sami budete mať problémy s udržaním vášho statusu, finančne budete kolísať a mnohé Panny sa budú musieť vzdať svojich investičných plánov, prípadne prídu o mnoho peňazí, kvôli unáhleným rozhodnutiam. V minulosti ste tiež urobili niekoľko chybných rozhodnutí a to sa vám teraz vypomstí. Bolo by lepšie, keby ste finančné záležitosti nechali na inej hlave a venovali sa viac rodine a súkromnému životu.

Horoskop - Váhy

Vaša prelietavosť v činnostiach a názoroch vám rok 2009 zachráni kožu. Vďaka tomu, že budete mať rozrobených veľa projektov, či aktivít, získate aspoň niečo z každej z nich. Síce nebude na vás pršať zlatý dážď, ale bude aspoň kvapkať. Oproti iným sa vám bude dariť, v menšej miere, ale zato pravidelne. Nemali by ste sa teda púšťať do nejakých náročných podujatí, držať sa viac pri zemi a nechať sa radšej viesť inými ľuďmi. Ak podnikáte, bude pre vás lepšie nechať si poradiť od skúsenejších, prípadne sa vzdať zmien, ktoré by vás viedli do neznámych oblastí. Vám nič neutečie, čo odložíte dnes, zajtra dobehnete.

Horoskop - Škorpión

Rok 2009 nebudete potrebovať rady ako niečo rozbehnúť, skôr ako spomaliť. Naberiete si na seba príliš veľa a nakoniec sa zamotáte do rôznych projektov až tak, že vám nezostane čas na vaše súkromie. Ale väčšina z vás má pri sebe správnych partnerov, ktorí vaša pracovné zanietenie pochopia. Len pozor, aby ste si potom tie zarobené financie spoločne užili, lebo ak sa svojim blízkym nebudete venovať aspoň cez dovolenku, riskujete veľký spor. Vaše nápady budú pre iných motiváciou, spoločne s vašimi spolupracovníkmi dosiahnete výrazný úspech a aj zisk, teda niet sa čoho obávať. Čaká vás skvelý rok, len pozor na jeseň, vaše zdravie môže ohroziť jeden úraz na nohe.

Horoskop - Strelec

Strelci si rok 2009 vyskúšajú, či je Šťastie skutočne na ich strane. Také pády a vzostupy, aké vás čakajú, to sa len tak nevidí. Sami nebudete vedieť, aká je vaša bilancia, až do konca to bude o riziku a nejasnostiach. Podobne to bude aj v láske, aj tu stojíte na tenkom ľade, neviete, čo vlastne chcete, s kým si rozumiete a koho vlastne odmietate. Mali by ste v lete zvážiť jedno spoločné podnikanie, čo vám ponúkne niekto z rodiny, mohlo by sa to pre vás skončiť veľkým úspechom, ak si necháte občas poradiť. Lebo vy sami budete až príliš prudkí, odvážni, nezvládnuteľní, ak sa spoľahnete sami na seba, môžete padnúť do priepasti.

Horoskop - Kozorožec

Vy stojíte pevne na zemi, za svojím názorom a vaše plány majú vždy hlavu a pätu. Práve preto by ste iným mali radiť, usmerňovať ich a pomáhať, aby sa nedostali do slepej uličky. Vaše plány sú na dobrej ceste, aj bez častých zásahov idete vpred, takže váš čas by mal byť k dispozícii menej skúseným. Tak by ste konečne získali priateľov, po ktorých ste doteraz túžili a začali by si vás vážiť aj v kruhoch, do ktorých ste sa už dávnejšie chceli dostať. V roku 2009 by ste teda svoju energiu mali investovať do medziľudských vzťahov.

Horoskop - Vodnár

Poznáte sami seba, dobre viete, že vám nič nehovoria obmedzenia a názory starších, vy si razíte svoju cestu. A to sa ukáže tým najlepším prístupom práve v roku 2009. Choďte za svojím vnútorným hlasom, aj keď nebudete mať jasné a logické argumenty a vysvetlenia pre každé rozhodnutie. Nechajte sa viesť intuíciou, tá vás v roku 2009 nesklame, vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vás už v minulosti oklamali a budete sa rátať medzi úspešných.

Horoskop - Ryby

S vami bude každý počítať, rok 2009 ukáže, koľko ľudí vás potrebuje, koľko sa na vás spolieha a kto je na vás odkázaný. Budete mať mnoho možností ovplyvniť názory vám blízkych ľudí, dať im nový smer, len pozor na to, komu pomôžete. Vyhnite sa tým istým chybám a nedajte sa zneužiť, vy sami máte pamätať na to, kto si vašu pozornosť zaslúži a kto nie. Lebo ak sa dostanete do zlej spoločnosti, všetko dobré, čo vám rok 2009 ponúkne, výjde nazmar. A to by ste nemali dovoliť - vhodnejší a šťastnejší rok pre vás dlho nebude.

Horoskopy 24 hodín pre Vás - Horoskop, denný, čínsky, slnečný, erotický horoskop a snár podrobné popisy znamení. Vzťahy medzi slnečnými a čínskymi znameniami.

Kúpele 24 hodín online pre Vás - Kúpele, liečebné a relaxačné pobyty nielen na Slovensku.Víkendové-wellness pobyty a kúpele v nenavýšených cenách. 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Horoskop pre rok 2007 (1. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Barkley jazdil pod vplyvom alkoholu
<< predchádzajúci článok
V Nórsku zákaz nákupu sexuálnych služieb, nie predaja

Horoskop pre rok 2009 - diskusné fórum čitateľov

Horoskop 20097.2. 19:34:26