Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2013

Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskopy na rok 2013 Vám prezradia, aký bude nový rok 2013 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2013 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskopy jednotlivých znamení :

Horoskop na rok 2013 
Horoskop na rok 2013  - Baran (21.3.-20.4)

Práca
Začiatok roka 2013 sa pre barany ponesie v duchu hľadania nových pracovných obzorov, budú sa chcieť realizovať nevšednými spôsobmi a ich energia bude všemocná. Niektorí budú vedení len prozaickým úspechom v práci so snahou viac vyniknúť, iní na to pôjdu formou štúdia, ktorým si rýchlo doplnia vedomosti na zvládnutie zložitejších pracovných úkonov. V apríli môžu takto nahromadené vedomosti a rozbehnuté plány zrealizovať vo svojich podmienkach. Musia samozrejme počítať s istou nevôľou okolia, alebo nadriadených, ktoré budú musieť presvedčiť o efektívnosti svojho presvedčenia. Druhá polovica roka je už potom len zbieraním ovocia uznania, alebo návratnosti investícií do novej stratégie.

Vzťahy
Vaše vzťahy by mali byť po celý rok stabilizované, len ako vieme čert nikdy nespí, takže by ste mali byť obozretní voči konkurencii, či sa Váš partner / partnerka s ňou nezamotáva. V marci Vás čaká zaujímavé obdobie, kedy to bude tryskať vášňou a zmyselnosťou. Môžete tiež stretnúť rovnako sympatických ľudí k Vášmu vnútornému naladeniu, ktorí môžu zostať na dlho Vašimi dobrými priateľmi. V máji sa majte na pozore pred peknými rečičkami, ktoré Vás môžu nalákať do fantazijných pascí záletníkov.

Peniaze
Finančne začiatkom roka 2013 sú barani posilnení, straty im nehrozia. V septembri to nepreháňajte s výdajmy na zábavu a strážte si peniaze, aby sa rýchlo neminuli. Mladým ľuďom však pomôže významná peňažná injekcia od rodičov. V novembri a decembri budete sporiví, pretože výhľadovo sa zameriate na výdavky do rodiny.

Zdravie
Na prelome januára a apríla môžu barani trpieť nedostatkom pohybu a športu, niektorí môžu podliehať depresiám a únave. Barani z poslednej dekády zrodenie (11.4. - 20.4.) by sa mali vyvarovať prechladnutia od nôh a následných dýchacích ťažkostí. Od konca apríla až do augusta sa budete cítiť zdravotne v dobrej kondícii, kedy budete mať možnosť zavítať na mnohé miesta za oddychom. V auguste vás vplyvom vetra, či prievanu môže obťažovať bolesť uší, zubov a taktiež niekto sa nemusí vyhnúť migrénam. V ďalších mesiacoch Vám priaznivo prospieva pobyt v prírode.

Horoskop na rok 2013 - Býk (21.4.-21.5.)

Práca
Február znamená pre býkov v práci istej nepohodlie, môžete sa sťažka brániť novinkám na pracovisku, Vaša jednanie môže byť podráždené so snahou vidieť veci čierne. Prispôsobte svoje myšlienky realite, ktorá nastáva a snažte sa nájsť v tom pre seba aj niečo dobré. Jún môže byť úspešný najmä pre podnikateľov potravinárskeho a zdravotníckeho priemyslu. November a december praje nečakaným ziskom hlavne pre býkmi tretej dekády (12.5. - 21.5.)

Vzťahy
Tento rok 2013 bude poznačený vplyvom Saturnu vo vašich vzťahoch, čo sa môže začať prejavovať zvýšením dôrazom na riešenie týchto otázok. Začiatok roka bude pre býkov druhej dekády (2.5. - 11.5.) obmedzujúci, u tých ktorí budú hľadať nový vzťah bude to znamenať odriekanie a rezervovanosť v sebaprojave. Február už bude pre všetky dekády býka pozitívny v osobnej stabilizácii a správnych rozhodnutiach. Tých, ktorí sa budú chcieť novo zoznámiť, mesiac apríl radšej vynecháte a začnite s aktivitou až ďalšími mesiaci. Jún a júl bude ako stvorený pre nájdenie svojho ideálneho partnera. Pre tých čo sú v partnerstve, bude toto obdobie nájdením novej kvality a potvrdením správnosti spoločného zotrvania. Koncom roka sa Vaše srdiečko rozohreje, pretože budete počuť veľa až prekvapivo prívetivého od Vášho partnera.

Peniaze
Vaše peniaze symbolizuje v tomto roku planéta Jupiter, ktorá bude hlavne v jeho prvej polovici k Vašim príjmom štedrá. Začiatkom roka plynú financie z Vášho zamestnania a podnikania, nebuďte však náhle z toho rozmarní a všetko to nepreinvestujte. V marci dajte zvýšený pozor na krádeže, ktoré sa môžu týkať práve Vás, kedy by ste mohli prísť nielen o peniaze, ale aj nejaké vecné predmety. V máji sa môžete vrhnúť s láskou na nákupy, v ktorých určite neoľutujete.

Zdravie
Vo februári môžete podliehať výraznejšie konzumácii jedla sladkostí, zachovajte si rozumnú mieru stravovania a ak situáciu nezvládate, radšej obmedzte návštevy spoločnosti, kde sa dá týmto zvodom ľahko podľahnúť. V marci sa dobre obliekajte na horách, hrozí Vám nachladnutie hlavy. V máji si užite jarného slniečka a opaľovania, bude to najlepšie pre Vás strávený čas. V júni môže mať niekto problémy s prechladnutím obličiek alebo močových ciest.

Horoskop na rok 2013  - Blíženci  (22.5.-21.6.)

Práca
Ešte pol roka 2013 pobudne planéta Jupiter vo Vašom znamení, takže Vaša prosperita a činorodosť si budú podávať ruky. Nachádzate pre seba to pravé zamestnanie a využitie, umelci naďalej môžu rozvíjať naplno svoju tvorivú činnosť, v marci sa povedie obchodníkom s umeleckými predmetmi. V apríli môže proti Vám do boja vyraziť konkurencia, ktorá využije aj nefér obchodné praktiky. Držte sa však svojej intuície a zotrvajte v čestnom boji, uprostred leta sa blíži Vaše víťazstvo. November praje pripraveným a Vy môžete s odvahou investovať do svojho doteraz tajného projektu. Čo platí aj pre zamestnancov, kedy môžu s odvahou vyjsť s novými nápadmi, alebo žiadosťou o zvýšenie mzdy.

Vzťahy
Január 2013 ukazuje na nesúlad v rodinných vzťahoch s určitou dávkou neuprímnosti.Vo februári sa môžu preniesť tieto nedorozumenia aj do vzťahov na pracovisku a svojou ľahkomyseľnosťou sa môžete dostať do nežiaducich situácií. V marci využite kontakty priateľov a rozoberte si čo Vás trápi, budú Vám účinnou oporou. Od mája sa už Vaša prístupnosť k ľuďom začne meniť a budete opäť vyhľadávaným spoločníkom ku komunikácii. Júl Vás obdarí krásnym partnerským vzťahom, po akom ste už dlho túžili.

Peniaze
Začiatkom roka 2013 podliehate nepromysleným stratám a ďalšie výdavky sa na Vás valia. Situácia Vás v marci donúti postaviť sa problému čelom, čo sa najlepšie podarí blížencom tretej dekády (12.6. - 21.6.). Júl je priaznivý a sľubuje prísun financií z dlhodobej činnosti, alebo dosiahnutím úspechov v zamestnaní. Toto obdobie hojnosti by malo potrvá až do konca roka.

Zdravie
Začiatkom roka 2013 môžete byť obmedzený v pohybe a pociťovať problémy s chôdzou, doprajte si oddych a kúpele nôh. Pre predvídavejších sa rysuje možnosť pobytu v kúpeľoch. Umožní to tak eliminovať aj stres, ktorý bude ešte dobiehať z predošlého roka. Uprostred leta sa dostaví uvoľnenie, vráti sa vitalita a energia. V plnej kondícii si zas budete užívať život krátkymi výlety do cudziny a práca Vás bude baviť.

Horoskop na rok 2013  - Rak (22.6.-22.7.)

Práca
Nastúpite do pracovného procesu plny elánu a nasadenia, až to bude ľuďom okolo podozrivé. Nenechajte sa však vo svojom nasadení zneužiť šéfom, ktorí by Vám chceli pridať prácu aj za iných. Tým že Vás práca baví, ešte nie je dôvod, aby ste ju zastávali za druhých a slušne takéto návrhy odmietnite. Ešte v marci budete prekonávať pretlak okolia, ale v ďalších mesiacoch už budete vo vyváženej pozícii, kedy si budete môcť klásť aj svoje podmienky. Nájdete nové potreby realizovať sa v duševnej alebo kreatívnej činnosti.

Vzťahy
Po jednej stránke reality sa budete vo vzťahoch cítiť dobre a z druhej zase môže niekomu chýbať perspektívne naplnenie a pocit rovnocenného uznania. Prvý kvartál roka je poznačený akousi partnerovou tvrdohlavosťou, kedy bude chcieť viac nachádzať seba. Od apríla sa môžete začať tešiť na nájdenie vzájomnej rovnováhy a citov. V letných mesiacoch prežijete krásnu romantiku ako za starých čias, alebo objavíte ešte väčšiu vzájomnú príťažlivosť ako doteraz. Šťastie bude tiež priať nezadanými, kedy majú najvhodnejšie obdobie nájsť citovo blízku osobu.

Peniaze
Začiatkom roka 2013 sa pred Vami odkrývajú finančné rezervy, ktoré zostali nevyužité. Budete musieť zapojiť veľa triezvosti, aby ste ich nerozpustil na svoje záľuby a koníčky. Jupiter má teraz silu nalákať Vás do rôznych prežitkových podivností. Ak chcete rozumne investovať vydržte do júna, do tej doby prídete presne na čo sa to bude hodiť a mnohokrát sa Vám táto investícia potom vráti.

Zdravie
Máte tendenciu si v tomto období viac sledovať svoje zdravie a upadať do stavov hypochondria. Február môže byť poznačený silnými útokmy psychických a podvedomých myšlienok, takže sa niekto nemusí vyhnúť stavom depresie, ktoré bude treba prebrať s odborníkom. Mesiac máj Vám vnáša viac svetla do duše a nachádzate primeranú rovnováhu. V júni ste to už zase Vy a pohybujete sa ako čajka vo vode životného diania. Zanechajte všetkých problémov a navštívte slnečné miesto pri vode, kde si upokojíte rozstrapatené nervy a nájdete nové myšlienkové obzory. Až do konca roka zostanete vnútorne presiaknutý slnkom a pohodou z úspešne prežitého leta.

Horoskop na rok 2013  - Lev (23.7.-22.8.)


Práca
Svoju pozíciu v zamestnaní ste si obhájili v minulom roku a ešte teraz doznievajú úspešné výsledky Vašej práce. Nájdu sa ľudia, ktorí by však s Vami okamžite nesúhlasili a dokážu veľmi znepríjemniť situáciu svojim presvedčením. Postupujte naďalej svoju líniou a udržujte ľudský kontakt s odporcami. Apríl sa prejaví posledným testom vytrvalosti a odvahy pred dosiahnutím úspechu. Jún je vyvrcholením úspešnej cesty a snáh za daným cieľom. Sľubuje vyzdvihnutie a zadosťučinenie.

Vzťahy
V oblasti vzťahov môže dôjsť k citovému prejasneniu a prehĺbeniu vnímania milovanej osoby. Predchádzať tomu môže jej nečakaný pokus o zahnutie mimo váš vzťah a vystavenie sa nemohúcnosti tomu zabrániť. U niekoho sa to môže prejaviť len bezmocnosťou urobiť opatrenia, aby sa podobná vec nestala. Táto situácia len preverí silu vzájomnej osudovosti a schopnosti daný zväzok udržať.

Peniaze
Po finančnej stránke môžu byť levy dobre zabezpečení, hlavne prvých dvoch dekád zrodenia (23.7.-2.8.) A (3.8.-12.8.). V júni môžu mať väčšie výdavky, pravdepodobne na nákladnú dovolenku, ktorú na rozdiel od pracujúcich si študenti nemôžu dovoliť a miesto prázdnin ich skôr čaká zarábanie. Koncom roka čakajú na podnikateľov výdaje spojené s dlho odkládanými záležitosťami.

Zdravie
Cez silnú energiu a stabilné zdravie v čase dovoleniek môžu hroziť levom v zahraničí úrazy a vyčerpania organizmu. V máji môžu prisť prechladnutia, reuma a žalúdočné ťažkosti. Ak sa bude posilňovať organizmus v rozumnej rovnováhe čerstvého vzduchu a vody, možno naopak zdravie upevniť, pretože druhá polovica roka nenaznačuje problémy zdravotného rázu.

Horoskop na rok 2013  - Panna (23.8.-22.9)

Práca
Začiatkom roka 2013 môže byť kladené na panny viac požiadaviek ako môžu vo svojej starostlivosti zvládať. Môže dochádzať ku konfrontácii s vyššou mocou s rizikom náhlych strát. Veľa môže pomôcť zvládnutie danej situácie v rámci optimálnej komunikácie a vlastnej obetavosti daný stav zmierniť zmierlivosťou. Mesiace marec a apríl sa javí dosť produktívny najmä pre narodených v prvej dekáde (23.8.-1.9.). Osoby podnikajúce môžu byť v júni postavené pred náhlu situáciu uzavrieť nový kontrakt, aby predišli náhlym stratám. Od septembra do konca roka by sa mohla situácia u všetkých začať stabilizovať.

Vzťahy
V partnerstve môžu v začiatkoch roka vzniknúť nové situácie, intrigy a nevery. V apríli budú mať vášnivejšie panny možnosť si prežiť svoje predstavy, hlavne z druhej dekády (2.9. - 11.9.), Ktoré si prídu na svoje a zažijú romantiku so zmyselnosťou. V októbri to isté čaká na panny z tretej dekády (12.9. - 22.9.) A v novembri z prvej dekády (23.8.-1.9.).

Peniaze
Úbytkom financií potrpia v celom roku najviac panny z tretej dekády (12.9. - 22.9.), Aj keď zostávajúce tiež nemajú situáciu ružovú, v mesiaci apríli nastáva radikálne obmedzenie výdavkov a šetrenie. Možno budú nútení požičať si od priateľov alebo bankových inštitúcií. Dokonca roka potom už kráča istejším krokom, pozor ale na november, kedy sa môžu začať dožadovať úrokov, alebo vrátenie peňazí.

Zdravie
Január môže ovplyvniť planéta Urán nečakaným obmedzením pohybu a infekčných chorôb brucha, čriev. Preto už začiatkom roka nasaďte prísnu životosprávu a zdravý jedálniček. V marci si bežte prevetrať hlavu športom do fitcentra a v máji do prírody. Športujte pravidelne a bezpečne, do konca roka to vaše telo bude potrebovať.

Horoskop na rok 2013  - Váhy (23.9.-23.10.)


Práca
V tomto roku Vás cez nemalé počiatočné úsilie čaká vytúžené uznanie a dosiahnutie vytýčených cieľov. Či sa už jedná o študentov, ktorí úspešne dokončia svoje štúdiá alebo zamestnancov, ktorí budú úspešní v intelektuálnej činnosti, umelca a spisovateľa. Planéta Saturn ich dovedie svoju starostlivosťou na vytúžený vrchol šťastia úspešnej sebarealizácie, ktorá by mohla nastať niekedy na prelome júna a júla.

Vzťahy
Pre nezadané váhy sa začiatkom roka vyvíja šanca na zoznámenie na pracovisku, pre spárované čaká vcelku pokojný a príjemný rok. Vo februári objavíte akou silnou hodnotou je pre Vás partner, v marci a apríli môžete s ním podnikať rôzne dobrodružstvá a v máji Vás prekvapí silnou dávkou citov a vášne. V septembri a októbri sa ho nesnažte nijako formovať, môžete sa dostať do zbytočných konfliktov a po zvyšok roka sa opäť dostanete do vzájomnej harmónie obdivu a lásky.

Peniaze
Je pravda, že nejaké vvýdaje obetujete partnerstvu, ale toto predsa robíte s vedomím dobrosrdečnosti. Vo februári sa dočkáte odmien a náhlych výnosov. Po celý zvyšok roka si viete ustrážiť svoje financie, aby vám zostalo ešte na darčeky a bežné míňanie.

Zdravie
Po mnohých rokoch sa u zdravotne trpiacich váh môže dostaviť úľava s ukončením fyzického trápenia alebo duševných útrap. Doteraz nejasné choroby sa dočkajú správneho označenia a liečby. Rovnako tak sa prehĺbi pochopenie dôvodu ochorenia a môžu sa použiť dokonalejšie lieky a zdravotné pomôcky. V marci sa o svojom stave dozviete ešte, čo ste nevedeli a leto si prežijete v novej kvalite.

Horoskop na rok 2013  - Škorpión (24.10.-22.11.)

Práca
V pracovnej oblasti sa môžete dočkať priaznivých zmien smerujúcich k väčšej profesionalizácii. Môže sa to týkať vedeckých pracovníkov, zdravotníkov alebo príslušníkov armády. Rovnako tak v obchodnej činnosti alebo umeleckej činnosti môžete vycítiť ten správny okamih zmeny a prejsť na kvalitatívnejšiu úroveň. Študenti môžu nadviazať užitočné kontakty, alebo priamo urobiť výhodnú zmluvu do budúcnosti. Môžete sa nechať viesť svojou intuíciou a dopĺňať si inšpiráciu z viacerých odborov. Ľuďom na vedúcich miestach sa dostane poznatkov, ktoré ich posunú v postupe pre ďalšie roky.

Vzťahy
Venuša sprostredkuje škorpiónom v tomto roku mnoho nových zoznámení a zážitkov. Vo februári môžete prepadnúť ešte emočnej tiesni, ktorá nebude mať dlhé trvanie. Marec Vás nabije novou partnerskú energiou, kedy sa začnete takmer vznášať vo svojich zážitkoch. V máji sa môžete nachádzať v nedostatku zábran a ľahkého zvádzania. V dôsledku preťaženia a nedostatku porozumenia môžete podliehať skratkovitými cestám k dosahovaniu vytúženého partnerstva. September bude pre Vás príjemným zážitkom a naplnením vlastných predstáv.

Peniaze
Začiatkom roka 2013 si k Vám razia cestu financie za cieľavedomú činnosť obohatenú nevšednými nápadmi. Pozitívnym spôsobom môžu ovplyvniť Vaše postoje a nálady. Hneď v nasledujúcom mesiaci sa však vyhnite nevýhodným obchodným zmluvám, ktoré by Vás skoro pripravili o tieto peniaze. V júni vytvára vládca Vašich financií Jupiter silný trigon s veľkými planétami na hrotoch, čo predznamenáva premyslenú obchodnú taktiku so stabilizáciou výnosov a ziskov. Uvedená Jupiterskej záruka pre správne využitie financií Vás neopustí do konca roka.

Zdravie
V marci môže začať neblaho pôsobiť na zdravie permanentný stres z práce a začať tak ovplyvňovať aj spôsob komunikácie s nadriadenými, ktorá by Vás mohla dostať do zbytočných stretov. Začnite zmysluplne relaxovať a zanechajte svojich projekciou do autorít. Priebeh leta a koniec roka je tak len úplne na Vás, ako sa k problémom budete stavať a ako si vylepšíte zdravotné bilanciu.

Horoskop na rok 2013  - Strelec (23.11.-21.12.)

Práca
Na jednej strane vstupujete do nového roka s vnútornou radosťou k pracovným povinnostiam, na druhej s nedostatkom vnútornej disciplíny a sústredenosti v zamestnaní. Majte na pamäti, že partnerku už máte doma, tak zanechajte flirtovanie, ktoré Vám v práci neprinesie nič dobré. V marci a ďalších mesiacoch vymeníte túžbu dobývania a túžbu pracovného uspechu, ktoré už v lete môže byť odmenené.

Vzťahy
Pevných vzťahov si považujete a preto fakt, že stabilita vzťahu z minulého roka pretrváva Vás napĺňa spokojnosťou. Ste v jadre optimista a ani si nepripúšťate, že by partner mohol zlyhať. Uprostred júla však buďte ostražitý / tá, mohol by prebehnúť veľmi krátkodobý flirt, ktorý by Vám zostal zamlčaný. Partner si ním môže len testovať hranice svojich možností a Vašej žiarlivosti. Nemajte mu to za zlé, rovnakým túžbam podliehate niekedy aj Vy. Inak celý rok prežijete vo veľmi peknom citovom súznení.

Peniaze
Vzťah k Vašim peniazom vyjadruje planéta Saturn, ktorá apeluje na sporivosť, rozumné zaobchádzanie s nimi a nepreceňovanie ich zmyslu. Celý Váš finančný rok sľubuje stabilitu a bez prepadov. V polovici augusta v čase dovolenky v cudzine budete musieť strážiť svoje peniaze trochu viac, rozmarné požiadavky rodiny Vás môžu tlačiť do rôznych neadekvátnych výdajov.

Zdravie
V januári buďte opatrní ak sa budete pohybovať na horách, môžete sa skĺznuť a poraniť si hlavu, alebo privodiť zlomeninu. V apríli môžete začať s očistnou jarnou kúrou krvi a lymfatického systému, čo Vám prinesie novú energiu do telesných tkanív. V lete nepreceňujte svoje sily v diaľkovom plávaní v prírodných nádržiach a rybníkoch. Starajte sa o svoje zdravie, ale nebuďte k nemu až úzkostliví.


Horoskop na rok 2013  - Kozorožec (22.12.-20.1.)


Práca
Vaša sústredenosť a usilovnosť k odvádzanej práci Vám prinášajú úspech, drobné neúspechy sú len tŕňom v oku ľudí, ktorí by Vám nepriali. Zameriavate sa na každý detail a triezvo účinnou prácou prinášajte dobré hodnotenie pre celý kolektív. Nesnažte sa však, aby všetci kolegovia odvádzali rovnaký punc kvality, viedlo by to len k zbytočným roztržkám. V práci sa vám môže po celý rok dariť, pretože Jupiter zaručuje úspechy.

Vzťahy
Už mesiac február Vám môže prihrať šancu k osudovému zoznámenia, kedy sa cieľ musí dostaviť, ak si ho predurčíte a pôjdete za ním oduševnený s plnou nádejou. Apríl praje k prejasneniu rodinných vzťahov a hlbšie citové väzby medzi jej členmi. Jún si užívajte v maximálnom súlade a nesnažte sa hľadať postranné drobnosti a rozdiely. V ďalšom mesiaci môže vzniknúť ešte napnutejšia konštelácia v trojuholníku záujmov rodina-partner-sloboda, preto neprilievajte radšej olej do ohňa, situácia sama rýchlo odznie. Ďalej až do konca roka prevládajú najlepšie príležitosti, ako si byť vzájomne užitoční, ctiť sa a milovať.

Peniaze
Planéty Urán a Pluto Vám v tomto roku nič nedaruje bez vášho úsilia. Budete mať pocit, že aj na obyčajný kyslík na dýchanie si musíte sami zarobiť. Pomocné ruky Vám občas niekto ponúkne z kolegov v práci. V auguste na Vás môže doľahnúť finančná kríza, partnera do debát o Vašej finančnej situácii radšej nepripúšťajte. Od septembra do konca roka vás šťastena opäť nájde.

Zdravie
Vo februári a marci Vás môžu navštíviť obehové problémy, keď sa potom situácia znormalizuje až do júla, kedy môžete urobiť chybu a začnete sa hazardne vystavovať poveternostným a vodným živlom, ktoré Vás môžu poslať na dlhšiu dobu k zaľahnutiu z vyčerpania. Plne sa môžete vyliečiť až v auguste, kedy Vás krásne slnečné počasie  prehreje do špiku kostí a zabezpečí bezchybné fungovanie do konca roka.


Horoskop na rok 2013  - Vodnár  (21.1.-20.2.)


Práca
K práci sa správate zodpovedne, aj keď február môže priniesť pocity nevrlosť a mrzutosti. Pretože vo svojej podstate neviete odmietať zverenú prácu, jedine ak by bola zadaná nespravodlivo s cieľom človeka zneužiť. A tak tieto pocity môžu prevládať do apríla, kedy sa udalosti vysvetlia, kedy nachádzate sympatie medzi spolupracujúcimi, podporu a schopnosť si vyjsť vzájomne v ústrety. V júli môžu kulminovať ideové problémy na pracovisku v rámci nadriadeného, ​​ktorý môže robiť rozdiely v prístupe k niektorým podriadeným. V auguste nachádzate nový druh porozumení s nadriadeným a problémy vzápätí miznu. V podobnom duchu sa môžu udalosti generovať aj u osôb samostatne zárobkových.

Vzťahy
V oblasti vzťahov sa môžu v začiatkoch roku vodnári pohybovať v mylných predstavách a intrigách. V marci hrozí ešte precenenia sa v odhade osôb a z toho potom hroziace nebezpečenstvo od úplne neznámych osôb. Spojením vlastnej intuície so skúsenosťami starších ľudí je možné sa týmto nemilým udalostiam vyhnúť. V júni je dobrý predpoklad nadviazať známosť sa zrelým a rozvážnym partnerom, s ktorým je šanca vytvoriť stabilný zväzok. Vzájomná príťažlivosť a úcta pretrváva potom v priebehu celého roka.

Peniaze
Neptún ovládajúci vaše financie dáva premenlivé predpoklady na stabilný príjem. Vo februári môže na základe nesprávneho úsudku dôjsť u podnikateľov k zlej investícii a dlhu. Každopádne od polovice roka prevláda prítok financií z verejne podnikateľskej činnosti, alebo rôzne dlhšie deponovaných peňazí, ktoré tvoria základné imanie pre pokojné prežitie roku.

Zdravie
Zdravotné tendencie sa v priebehu celého roka mesiac od mesiaca menia, ale nepredpokladajú závažnejšie choroby dlhodobejšieho charakteru. Najviac v septembri sa môžu prejaviť rôzne slabosti organizmu, bolesti svalov, nádcha a celkovej stuhnutosti s obmedzením pohybu.

Horoskop na rok 2013  - Ryby (21.2.-20.3.)

Práca
Naďalej bude Neptún v súčinnosti so Saturnom podporovať osobné záležitosti rýb, môžu ich pomaly krôčik po krôčiku pripravovať na novú realitu osobného prežívania života prispôsobovaním sa priamo realite diania a kvalitativnejším uplatnením seba sama širokému svetu. Vo februári sa môže pracovný priestor  ešte viac rozšíriť pre tvorivé uplatnenie rýb, spočiatku však môžu zostať v nemom úžase, že si nebudú môcť ihneď vybrať. V období marca až mája budú môcť ešte zvážiť a akoby nanečisto si vyskúšať k čomu by sa pripútali. V júni ucíti potrebnú rezonanciu a môžu sa rozhodnúť, nakoniec ukáže zvyšná časť roka, ako sa im ich rozhodovanie podarilo.

Vzťahy
Do nového roku vchádzate v stabilnom zväzku, alebo vzťahu. To potvrdzuje vaše spoločná fantázie, záujmy rôznych hĺbok poznania a duševnej spriaznenosti. Máj je pre Vás naozajstným mesiacom lásky, kedy spontánnosť je vaším základným vyjadrovacím prvkom, vrelé city strieda smiech s oddychom v prírode a pri vode. Okrem malej búrky emócií v júli máte šancu prežiť úžasný a šťastím naplnený rok.

Peniaze
Vaše financie v januári sú niekde pribrzdené na ceste. Február Vám však už začína priať, nedá sa nič robiť, ale niekto však musí všetko obetovať pre rodinu. Júl sa môže zdať ako deravé vrecko, ktoré pohltí všetko. Našťastie prichádza pre Vás veľký august, ktorý povznesie Vaše financie, dôvodov odkiaľ peniaze prídu je viac. Dôležité je, že do konca roka už nebudete musieť prepočítavať svoj nákup.

Zdravie
Mesiac február nie je pre Vás veľmi prívetivý, keď sa Vás bude pokúšať uložiť k maródke, tu lepšia rada nie je - otužujte sa stále až do leta. Zdravotne skvelá dovolenka by Vám mohla vyjsť v auguste. V novembri očakávajte zlepšenie zdravia, Váš krvný obeh môže zaznamenať výrazné omladenie.


Horoskopy - horoskop
Lacné letenky
Kúpele

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop (2. 1. 2015)
 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Zomrel herec Jack Klugman
<< predchádzajúci článok
Gitarista Mike Scaccia zomrel priamo na pódiu

Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop na rok 201325.12. 12:01:45
Horoskop 201326.12. 13:50:20
Horoskop 20132.1. 11:31:53
Horoskop na rok 201311.2. 15:50:50