Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2012

Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskopy na rok 2012 Vám prezradia, aký bude nový rok 2012 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2012 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2011 Horoskop na rok 2012  - Baran (21.3.-20.4)
 

Práca

Barany aj v tomto roku prudko pokračujú vo svojom ťažení za novú a dôslednejšie sebarealizáciou a vnútorným poznaním. Zo začiatku roka na nich budú kladené väčšie nároky, ako býva zvykom, vďaka však harmonicky postavenému Marsu budú odvádzať kvalitnú a starostlivú prácu bez známok vyčerpania. Problémy môžu nastať len u baranov narodených v prvej dekáde znamenia (21.3. - 31.3.), kedy budú čeliť rôznym nedorozumeniam na pracovisku s pocitmi nespravodlivosti a nedostatku slobody. Mali by tieto pocity rýchlo prehodnotiť, pretože v tomto prípade bude mať pravdu predsa len šéf a radšej sa v tom období viac venovať starostlivosti o telo a športovanie. Už od februára niektorí docielia plody svojej práce, čo môže viesť i k povýšeniu, alebo zlepšeniu pracovných podmienok, napríklad formou účasti na školení. V období od mája pozor na vaše prudké ambície, ktoré by mohli niekoho ohrozovať. Druhá polovica roka môže potom už byť pracovne pokojnejšia.

Vzťahy

Realistickému skúmaniu neuniknú ani vaše vzťahy, prejdú hranicami testovania a budete viac vidieť do ich hĺbky. Nájdete presnú pozíciu, kde sa v nich nachádzate a akú majú podstatu. Môže sa jednať ako o partnera, kde si uvedomíte potrebu jeho prítomnosti s pocitmi akejsi predurčenej spolupatričnosti, alebo v inom prípade vykonáte objav nefunkčnosti a seba deštruktívnej tendencie z jeho ďalšieho pokračovania, alebo sa len jednoducho pokúsite o zmenu. Mesiac máj a ďalší však budú pre vás radostným zážitkom nových objavov a upevnenie porozumenia.

Peniaze

Pre financie v tomto roku platí vyvíjať prezieravosť a opatrnosť kde ich investujete. Planéta Jupiter vám teraz praje a situácia na vašich účtoch bude opäť veselšia. Pluto vás obdarí silnou mocou intuície ako získať peňažné prostriedky a materiálne statky. Mesiac marec bude pre vás najprínosnejší, z hľadiska zvýšenia platu, dedičstva alebo objavenie iného nečakaného zdroja.

Zdravie

Baran narodený v prvej dekáde znamenia (21.3. - 31.3.) by mal počítať s možnými problémami pohybového aparátu, pre barana druhej dekády (1.4. - 10.4.) bude v apríli ohrozenie dýchacích ciest, preto voľte radšej prevenciu, ako vystavovanie sa živlom nestáleho počasie. Od júna platí všeobecne pre všetkých baranov upevnenie zdravia a užívanie si krásneho leta. V novembri a decembri pozor na zranenia hlavy pri športe.


Horoskop na rok 2012 - Býk (21.4.-21.5.)

 

Práca

Vaša pracovná oblasť bude v tomto roku na hojdačke. Pre býkov narodených najmä v poslednej dekáde (12.5 - 21.5.) môže byť začiatok roka vysiľujúci a namáhavý. Vaše dobré meno môže na pracovisku utrpieť nejakú škodu, zachovajte si optimizmus, ako to viete, a držte sa od hryzúcich rečí stranou. Mesiac marec a apríl budú pre vás šťastím, a kto bude chcieť, môže úspešne vymeniť nezáživnú prácu za oveľa prijateľnejšiu svojmu srdcu. Vaše silne obsadené znamenie v tomto období vám dodá potrebnú energiu a odvahu prekonať tieseň starého, za predpokladu ,že neustrniete len v prázdnych fantáziách.

Vzťahy

Takmer po celý rok bude váš planetárny vládca venuša pozitívne atakovaný všetkými super planétami, čo bude mať za následok veľa kontaktov, nových zážitkov a príjemne prežitých vzťahov. Tí ktorí mali problémy doteraz vo vzťahu, tak budú očarení tou náhlou zmenou v porozumení, upevní sa partnerstvo. Tí ktorí ešte len čakajú na svoju hviezdu, určite vyjde nad obzor a stretnú svoj vysnívaný náprotivok, ak sa naladia na túto cestu hľadania. V júni a septembri môže prísť prechodné citové ochladenie a pocity odcudzenia, je však na každom, ako sa s tým dokáže vysporiadať.

Peniaze

Rok 2012 je pre vaše financie priemerný, budete si môcť dovoliť všetko, čo je vo vašom štandarde. V januári si môžete dovoliť zariskovať trebárs stávkovaním, v marci sa dočkajú peňazí hlavne podnikatelia, alebo ľudia pracujúci v šoubiznise. Taktiež je tu šanca nejakého nečakaného daru, alebo vena, ktoré sa dlho odkladalo. V júni si dajte pozor na všetky pochybné transakcie a možnosti investovania a nesnažte sa správať rozhadzovačne.

Zdravie

V tomto roku si dávajte pozor na prechladnutie hlavy, v marci a v ďalších mesiacoch hrozí celkové prechladnutie, mohli by nastať problémy s obličkami. Od mája vám planéty dodajú veľa energie, tak s ňou skúste robiť aj niečo navyše. Určite sa oplatí navštevovať telocvičňu, Jupiter vám v tomto roku dodá chuti do jedla viac než je zvykom, nech to teda nezačne byť poznať na postave.


Horoskop na rok 2012  - Blíženci  (22.5.-21.6.)
 


Práca

Celý rok 2012 znamená pre Blížencov spontánnosť v oblasti pracovných vzťahov, obratnosť a vysoký výkon. Váš bystrý duch sa nevyľaká žiadneho problému a budete ho môcť hravo vždy vyriešiť bez pocitov veľkého preťaženia. V období február-apríl bude vhodná doba pre umelcov, kultúrnych pracovníkov a politikov, kedy môžu naplniť požiadavky verejnosti, a zhmotniť mnohé záležitosti v realitu. V druhej polovici roka sa darí Blížencom, ktorí sa venujú obchodu, porastie obrat a oživí sa záujem o ich tovar. Toto platí pre obchod i všeobecne, keď sa stabilizujú ceny a zvýši sa predaj v rozumnej miere. I keď pocity nestability a neistoty z ďalšieho vývoja môžu pokračovať a opatrnosť bude pretrvávať.


Vzťahy

Už od februára vaše vzťahy dostanú nový smer, budete si užívať života v plnej radosti. Prichádza nová kvalita spolužitia, veľa vecí už vás prestane znervózňovať a v komunikácii si budete oveľa viac bližšie a istejšie. Docielite omnoho viac vecí, ako pred tým. Spoločne žijúci ľudia sa môžu odhodlať ísť konečne k spoločnej svadbe, tí kto ešte len partnera hľadajú alebo si ešte len na neho myslia, môžu si v tejto dobe načasovať v tejto veci jeho oslovenie.

Peniaze

Začiatkom roka 2012 sa môže zdať, že vaše zdroje financií vysychajú, v druhom štvrťroku však príde príjemné oživenie rodinného rozpočtu. Prídu vám peniaze za náročnú prácu, ktorú ste vykonávali v minulosti. A tento peňazozvod môže ísť z viacerých strán. Celkovo bude vaša finančná situácia dosť podobná vášmu naturelu dvojznačnosti, niekedy viac a inokedy menej.

Zdravie

V tomto roku nemusíte zaznamenať žiadnu zdravotnú absenciu, pretože vyhliadky sú pre vás výborné. Akurát v januári v niektorých chladných dňoch dbajte na teplé oblečenie, môže dôjsť k prechladnutiu celého organizmu a pohybovým ťažkostiam. Na jeseň využite liečivú energiu Neptúna, ktorý k vám bude priaznivo hovoriť, môžete tak stabilizovať svoje zdravie, alebo kto má nejaké problémy v tomto období je šanca odhaliť jej korene a dôjsť k úspešnému preliečeniu. V decembri si dávajte pozor na prechladnutia od nôh.


Horoskop na rok 2012  - Rak (22.6.-22.7.)


Práca

V januári by sa raky prvej dekády (22. 6. - 1. 7.) a tretej dekády (13. 7. - 22 .7.) mali pracovne šetriť, aby nedochádzalo k prepínaniu a vysileniu, rovnako tak sa ubrániť nepremysleným výrokom na adresu k nadriadeným, mohli by vás potom mrzieť. Vaša pracovná výkonnosť bude kulminovať v apríli, kedy môžete očakávať zvýšené ocenenie za vašu snahu. Materiálne i finančne budete na veľmi dobrej úrovni, nenechajte si pokaziť náladu závistlivcom, ktorí by vás mohli dostať do úzkych. To, čo máte, ste si zaslúžili len vlastnou usilovnosťou, a nie je dôvod nechať sa vláčiť vlastnými výčitkami.

Vzťahy

Vaše vzťahy prebiehajú hlbokú premenou a sebareflexiou. Závisí len od výsledku tohto poznania, ako sa koncom roka zachováte. Najmä zrodenci prvého dekánu (22. 6. - 1. 7.) môžu prejsť ráznym poznaním, že už nejde ďalej pokračovať v submisívnej úlohe . Každopádne je ešte dosť podporných hviezdnych aspektov, aby ste si prežili rok náramne skvele.

Peniaze

Od začiatku roka 2012 vaša finančná situácia pláva na vode a vyznačuje sa striedmosťou. Pravdepodobne veľa toho zjedla domácnosť a nákladné vianočné darčeky. Narodených v tomto znamení druhej dekády (2. 7. - 12. 7.) podporí nečakane partner. Zvyšok si počká na mesiac apríl, kedy sa dočká stabilizácie svojej pokladnice a vyriešený stav potom potrvá do konca roka.

Zdravie

Isté obmedzenia si budete prenášať ešte z pôvodného roku, ako následok neumiernene prežitých sviatkov voľna, nedostatku pohybu a prejedania. K vylepšeniu kondície dôjde v marci, kde budete žiť novou energiou a pohybom. Vhodný je pohyb na čerstvom vzduchu a v prírode, v máji v spoločnosti priateľov môžete prežiť skvelé chvíle pri športe. V júni a júli dávajte pozor čo a koľko toho jete, aby nedošlo k žalúdočným nevoľnostiam, problémom s črevami a bolesťiam hlavy. Keď si naplánujete v auguste dovolenku, môže to byť po všetkých smeroch úspešný relax s návratom s bohatými spomienkami av dobrej kondícii.Horoskop na rok 2012  - Lev (23.7.-22.8.)


Práca

Do nového roku sa vrháte s nevšednou usilovnosťou a odhodlaním. Dariť sa bude ako zamestnancom, tak podnikateľom. Akási neutíchajúca túžba vás poháňa do ďalších úloh a cieľov, ktoré chcete doviesť do zdarného konca. V druhom štvrťroku dosahujú mimoriadnych výsledkov levy prvej (23.7. - 2.8.) a tretej dekády (13.8 .- 22.8), v júli tiež druhej dekády (3.8 .- 12.8.). V septembri si dajte pozor na neznámu konkurenciu, ktorá sa vám bude snažiť preniknúť do vášho rezortu. Október môže byť pre vás dôležitý v ďalších úspechoch rozširovania firmy, alebo dobrých kontraktov. Zamestnanci pocítia náhlu úľavu a porozumenia na pracovisku.

Vzťahy

Planéta Urán vám prinesie do vašich vzťahov menší rozruch. Vo väčšej miere nastane partnerská rekultivácia so snahou zachovať stávajú stav, v ďalších prípadoch sa vynoria z neznáma dávno vysnívané náprotivky, ktoré vás budú zvádzať a vy neodoláte. Nezadanými je predurčené stretnúť svoj ideál. Prakticky celý rok sa ponesie v tomto duchu nespokojnosti, vášne a pokušenia zažiť nepoznané.

Peniaze

Vaše finančné istoty sú začiatkom roka neotrasiteľné, v zamestnaní všetko funguje ako má a podnikanie prináša stále nové dotácie. Od apríla môže pre zamestnaných nastať zvrat k zhoršeniu tohto štatútu, z dôvodu prísnejších pravidiel a firemných opatrení. Nenechajte sa však uniesť k nepredvídateľným prejavom a zachovajte chladnú hlavu, odpor by vás zbytočne vyniesol do nepopulárne j opozície. Situácia s peniazmi by sa mala do konca roka sama upraviť.

Zdravie

Začiatkom roka budete v dobrej fyzickej kondícii, nebudete ani zanedbávať šport a oddych. V máji urobte rýchlu prevenciu, pri bolestiach zubov hrozia zápaly a pretrvávajúce bolesti. Rovnako sa chráňte pred úrazmi hlavy. Doprajte si saunu a dostatok spánku.


Horoskop na rok 2012  - Panna (23.8.-22.9)

Práca


Nové dni roka môžu byť pre podnikateľov dobrým štartom, pomôže vám planéta Mars svojou energiou a pohybom. Február až marec naznačujú problém s koncentráciou a cieľavedomosťou, nenechajte všetko zaspať na vavrínoch. Bude potrebné vyvinúť značné úsilie na prekonanie zastaraných procesov a postupov. Koniec roka sa vám však odmení úspechom a návratom na výslnie. V týchto neľahkých obdobiach bude treba občas vypnúť pracovné úsilie a oddať sa zábave a odpočinku.

Vzťahy

Začiatok roka pre vás pripravuje rozbroje a strety v partnerstve, môže dôjsť k ľahkej nevere. Ten kto je nezadaný naopak pocíti veľkú nespokojnosť so svojím stavom a bude sa snažiť s tým niečo urobiť. Nehľadajte však rýchle a skratkovité riešenie, ublížite si najviac sami sebe. V apríli vstúpi Neptún do jemu prívetivého znamenia rýb, kedy dôjde k precitnutiu a vylepšená intuícia napovie, či idete správnou cestou a aké vzťahy pre vás dávajú väčší zmysel. V máji a septembri potom môžu byť úžasným zážitkom znovuobjavené, alebo novo nájdené lásky.

Peniaze

Tak ako v minulom roku, aj v tomto budú vaše financie stabilizované, bez väčších výkyvov. Navyše v marci, kto chce, si môže zariskovať investíciou do nového produktu, alebo aj cudziny. Zisk môžu priniesť aj akcie dlhodobého charakteru. V máji možno očakávať navýšenie ziskov z akejkoľvek činnosti. Pre príjmy z obchodnej činnosti hovorí október a november.

Zdravie

Január vás môže prekvapiť nepripravených nejakú virózou. V druhej polovici roka pozor na úrazy a črevné ťažkosti. V októbri môžete začať so zhutnením vášho zdravia, športom, zdravou výživou, relaxáciou a dýchacími cvičeniami. V decembri sa nechajte obklopiť vašou rodinou a pohovorte si o sebe a vašich problémoch.

Horoskop na rok 2012  - Váhy (23.9.-23.10.)
 
Práca

Celý rok bude pracovná činnosť predovšetkým pre váhy tretej dekády (13.10 .- 23.10.) kreatívnou hrou a pre niektoré novou inšpiráciou k umeleckej činnosti. Dostane sa vám uznanie a potvrdenie vašej presvedčivosti. Obchodníci a umelci nájdu správne vnútorné vyjadrenie pre potreby reality. V marci a apríli dajte však pozor na svoj myšlienkový rozmach, aby ste sa nedostali až za hranicu želaného, vaša práca by sa mohla dostať do slepých uličiek. Svojim elánom viete nakaziť aj spolupracovníkov, ktorí si budú brať od vás príklad. V októbri si ochraňujte svoju krehkú rovnováhu.

Vzťahy

V tomto roku budete mať možnosť na seba upútať pozornosť. Saturn sľubuje, že váš vzťah bude viac stabilný a milujúci, dokonca zistíte, že je v ňom viac lásky a porozumenia, než ste si mysleli. Na pomoc vám prichádza Pluto, ktoré upokojuje a zároveň vám kúzlom osobnéj mágie priláka váš náprotivok. V lete sa váš vzťah môže dostať do krízy, ale ak o neho zabojujete, nemusí to mať vážnejšie následky.

Peniaze

V januári neuzatvárajte zmluvy a ani väčšie obchodné transakcie, ani nikomu nepožičiavajte peniaze. Celkovo v prvom pol roku vaša situácia nebude vyriešené, čo sa však zmení od júla. Potom si nájdu peniaze cestu k vám z väčšej diaľky a od októbra očakávajte pridané aj vo vašom zamestnaní.

Zdravie

Začiatok roka vám môže pripraviť mnohé obmedzenia, preto si pestujte zdravú kondíciu už v decembri. Môžu vás potrápiť problémy s obličkami a močovými cestami. Dbajte na dobrú cirkuláciu krvi, ak budete cítiť studené nohy, používajte ako prevenciu pohyb, kúpele alebo masáže. Leto vám vráti stratenú energiu a prehrejeme sa najlepšie niekde pri mori, alebo kvalitnom jazierku. Odnesiete si príjemné zážitky a zásobu zdravia minimálne na pol roka dopredu.

Horoskop na rok 2012  - Škorpión (24.10.-22.11.)
 
Práca

Začiatkom roka budete mať sťaženú situáciu na pracovisku, vaše bezhlavé úsilie môže vytvárať tlak na ostatných a spätne vám to môže byť vytknuté nadriadeným. Najmä zrodenci prvej dekády (24.10.-2.11.). Tak dajte pozor, aby ste neupadli do nemilosti len kvôli takejto vlastnej povýšenosti. Ideálne obdobie je pre vás od augusta, kedy sa vám dostane uznanie a ocenenie vašich snáh. Začiatkom jesene vstupuje planéta Saturn do vášho znamenia, ktorá vám ukáže, kde sú vaše najlepšie kvality a čo vám ide najlepšie, to môže byť aj zaujímavým podnetom k úvahe, či je ešte súčasná práca pre vás nejako prínosná a obzretím sa po niečom novo naplňujúcom.

Vzťahy

Ak plánujete objaviť svoju lásku, naplánujte si to na máj. Tento mesiac vám mimoriadne praje nájsť osudový vzťah a jeho ukotvenie v stabilite. Jupiter vám po celý rok praje na tomto poli, môžete prežívať skvelé obdobie naplnenia a obojstranného porozumenia. Nechajte na seba pôsobiť prirodzenú intuíciu tejto vesmírnej sily a dočkáte sa všetkého, čo nemuselo byť doteraz možné. Naviažete hneď niekoľko dobrých priateľstiev, z ktorých si budete môcť vyberať.

Peniaze

V januári si nechajte o peniazoch len snívať, ale už vo februári sa vám podarí dobrý kontrakt, za ktorý budete odmenení. V októbri sa strážte pred prílišným utrácaním v spoločnosti. V decembri vás čakajú v práci zaslúžené odmeny.

Zdravie

Vaše zdravie bude vystavené v tomto roku mnohých skúškam, čo môže jednak znamenať nedobrý stav a nerovnováhu organizmu, na druhej strane výzvy, kedy dané problémy možno klasifikovať a zbaviť sa ich. Skúste zvážiť, či nežijete v poslednej dobe moc stresom a určite je čas na preventívne prehliadky u lekára, ak to už dlho odkladáte.

Horoskop na rok 2012  - Strelec (23.11.-21.12.)
 
Práca

Začiatok roka pre Vás začína v miernom optimizme, vrháte sa na všetky úlohy s nevšedným entuziazmom, držíte si vaše odhodlanie pracovať veľmi vysoko. Nezabúdajte však cez všetku prácu na dialóg s kolegami a okolím, ktoré je už zvyknuté na vašu prívetivosť. Tento váš náhly obrat by mohol vyvolať nepriateľské nálady. Vaša sebarealizácia môže utrpieť tvrdú ranu, z ktorej sa môžete dlho spamätávať. Máj je v tomto ohľade pre vás najrizikovejší, svoje predstavy k nadriadeným vyjadrujte s ohľadom na celok a nesnažte sa moc presadzovať svoje predstavy cez odpor kolegov. Druhá polovica roka môže byť pre vás pokojnejšia, aj keď istým rozmarom sa asi nevyhnete.

Vzťahy

Vo vašich vzťahoch prevláda v tomto roku podobný princíp ako v práci. Emócie by nemali vychádzať až moc napovrch. Môže sa vám zdať, že ste to len vy, kto ťahá za kratší povraz a váš vklad do partnerstva nemá požadovanú protihodnotu. Potrebnej lásky sa vám dostane v apríli a máji, kedy dôjde i k vzájomnému pochopeniu. Musíte však odhodiť vaše jednostranné pocity stranou a prestať menej žiť s hlavou v oblakoch. Nečakajte od súčasného partnera viac, ako vám môže dať, namiesto výčitiek a vzájomnej výmeny názorov choďte radšej spoločne medzi ľudí alebo do kina, divadla, kde nájdete odpovede. Nakoniec možno zistíte, že ste báječný pár, na ktorom nikto nevidí nič závadného, ale naopak, že vám to spoločne naozaj sedí a funguje. Koniec roka môže byť nájdením kvalitatívne nového prameňa vzájomnej príťažlivosti, vášne a okúzlenia.

Peniaze

Vaša finančná situácia je veľmi stabilná a v priebehu celého roka sa vám vôbec nebude dariť zle. V marci vás čaká finančná odmena v práci za vaše cieľavedomé úsilie, pre toho, kto podniká, to bude znamenať príliv zákaziek a mimoriadne zhodnotenie svojich investícií. V júli sa bude dariť obchodníkom a umelcom. V druhej polovici roka zo samého nadšenia neprepadnite mámeniu rozhadzovania peňazí za zbytočnosti a nepremyslených investícií.


 
Zdravie

Začiatkom roka si prospejte dostatkom pohybu, masážami a tiež pobytom v soláriu. Vo februári predchádzajte prejedaniu a pohybovej pasivite. Marec už môže byť pre vás prívalom energie a optimizmu. V apríli máte ideálnu šancu vyraziť na hory alebo na dlhšiu dovolenku na lyžovanie do Álp. V druhej časti roku zvoľnite s pohybom, chráňte sa pred prechladnutím a obehovými ťažkosťami.


Horoskop na rok 2012  - Kozorožec (22.12.-20.1.)
 
Práca

Cez všetky predsavzatia vaše pracovné úsilie začiatkom roka nemá očakávaný výsledok. Skĺzavajú k myšlienkam na úpravu vlastného bytu, chceli by ste sa viac venovať tomu, čo vás baví. Vaša snaha sa rozdrví a nedostáva načrtnutú hodnotu. Nevyčerpávajte sa tým emočne a počkajte si na apríl, kedy sa vám bude dariť ako v podnikaní, tak aj v zamestnaní. Vďaka Saturnu nájdete opäť svoj smer a budete docenení profesne. Usmeje sa na vás trochu aj šťastie, keď vaša zručnosť dosiahne uznanie, Nepodľahnite však následne z toho domýšľavosti. V druhej polovici nastáva pre vás vhodné obdobie na novú profesijnú orientáciu, prípadne prechod na zaujímavejšie pracovnú náplň.

Vzťahy

Vaše vzťahy budú v tomto roku poznačené len drobnými výchylkami v náladách, každý mesiac sa môžete cítiť odlišne. Ale to podstatné je, že vás nečaká žiadna prudká cesta nahor alebo nadol. V júni a auguste môžete zažiť ostrejšiu výmenu názorov, ale nenechajte sa moc vtiahnuť do tejto roztržky, bude to len výmena názorov k novo vytvorenej situácii v domácnosti. Od septembra až do konca roka sa vám ponúka prežitie krásnych chvíľ v prítomnosti partnera.

Peniaze

Plody úsilia minulého obdobia pocítite začiatkom roka na zarobených peniazoch. Zdá sa, že lepšie už by to ani byť nemohlo. Vaša domácnosť má však veľkú spotrebu. Nedávajte to však partnerovi príliš najavo. Nemusíte mať hneď každú novinku a zvážte to s hodnotami trvalého úžitku.

Zdravie

Do marca sa môžete tešiť pevnému zdraviu. Potom sa chráňte nachladnutiu, najmä narodení v prvej dekáde (22.12.-31.12.), Ktoré by sa mohlo dostať cez priedušky až na pľúca. V júni dávajte pozor čo jete, váš žalúdok by mohol mať problémy. Od septembra sa môžete venovať starostlivosti o telo a skrášlenie, vaša pokožka sa vám odmení svojou vitálnosťou.


Horoskop na rok 2012  - Vodnár  (21.1.-20.2.)
 
Práca

Vaša húževnatosť a usilovnosť vám nebudú chýbať ani v tomto roku. Týkať sa to bude najviac Vodnárov prvej dekády (21.1 .- 31.1.) Neptún vedie vaše sny k realizácii, čo sa môže podariť už v marci a apríli. Nenechajte si svoje plány a úmysly znehodnotiť neprajníkom. Od septembra sa ukáže, že idete správnou cestou a dostane sa vám od vedenia satisfakcia. Podnikateľom praje celé leto, kedy niektorí úspešne rozšíria svoje pôsobenie aj do zahraničia. Preto, kto je neistý v jazykových zručnostiach, nech v tomto roku začne sa zdokonaľovaním, celý rok praje ľahkéj výučbe v školách.

Vzťahy

Začiatok roka vám môže klásť prekážky v citovej oblasti, Saturn kladie nároky na vašu osobu, takže nezostáva ani čas sa poriadne venovať partnerstvu. Milostný život však pre zadaných aj nezadaných začína ukazovať svoju pozitívnu tvár od marca. Zvyšujú sa vaše sympatie k opačnému pohlaviu a zväčšuje sa počet priateľov. Vhodné na zoznámenie je obdobie apríla až júla, kedy planéta Jupiter bude posilou každému takto hľadajúcemu vodnárovi. Niektorí sa dajú v septembri na kratšie cesty, kde môžu tiež stretnúť svoj ideál. Koniec roka sa nesie v upevnení vzťahov a v nadšenej komunikácií.

Peniaze

Vaše finančné istoty sú dobré, ale niekedy prepadáte myšlienkam, že by mohli byť ešte lepšie. Toho môžete docieliť novými nápadmi v práci, inovácií v riešení problémov a podnikatelia v rozumnej miere nákladov na dobre mienenú reklamu. V júni však nerobte žiadne významné rozhodnutia a nepodpisujte zmluvy, hrozia finančné straty. Posledný kvartál bude pre vás finančným prínosom a všeobecným uznaním

Zdravie

Po zdravotnej stránke je tento rok pre vás priemerným. Občas sa objavia problémy vírusového pôvodu, niekedy pohybové ťažkosti a niekto bude prekonávať ťažkosti s obličkami. Najlepšie na tom budú vodnári narodení v tretej dekáde (11.2.-20.2.). U nich dochádza k posilneniu zdravia a k vyliečeniu niektorých zdĺhavých chorôb.

Horoskop na rok 2012  - Ryby (21.2.-20.3.)
 
Práca

Hneď začiatkom roka vstúpi Neptún do vášho znamenia rýb kde je doma a pozitívne bude podporený zo znamení váh Saturnom. Prinesie vám to pracovitosť a vytrvalosť spojenú s úspechom a lepšie porozumenie s ľuďmi na pracovisku. Môžete tiež konečne dostať alebo nájsť prácu, ktorá je blízka vášmu očakávaniu. Dariť sa bude umelcom, ktorým sa podarí uviesť tvorivé ideály v realitu. V marci môžete pocítiť neúmerný tlak na svoju osobu zo strany klientov, ak pracujete v obchode alebo väčší dôraz na dodržiavanie pracovnej disciplíny zo strany zamestnávateľa. Rok vám môže priniesť niekoľko pozitívnych zmien vášho pracovného zaradenia.

Vzťahy

Začiatkom roka môžete zaznamenať v partnerskom živote nespokojnosť a výčitky od partnera. Bude vás to viesť k pokušeniu milostného dobrodružstva s niekým iným. V júli až auguste si zahojíte narušené city príjemnými zážitkami leta. Ďalšie mesiace sú pre vás výhodné na upevnenie vzťahu alebo k zrealizovaniu iného, aj keď len na prechodnú dobu. Fantázie a energie to vykonať, máte dostatok.

Peniaze

Tento rok bude podobný ako ten minulý. Začiatkom roka zbytočne nečakajte výrazné finančné vylepšenie. Môže sa vám však ponúknuť šanca si zarobiť novým spôsobom. V druhej polovici roka dôjde k zhodnoteniu vašich investícií, vyplatenie pohľadávok alebo dedičstva. Priateľom alebo známym radšej nepožičiavajte.

Zdravie

Začiatkom roka môžu nastať ťažkosti prechladnutí a hybnosti dolných končatín. Máj môže pre vás znamenať psychické vypätie, ale letné mesiace prežijete v naozajstnej pohode. V septembri a decembri sa strážte nečakaných úrazov. Október bude pre vás zdravotne úspešný, môžete prežiť dovolenku v nejakej exotickej krajine.

Horoskopy - horoskop
Lacné letenky
Kúpele

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop (2. 1. 2015)
 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Rapper Heavy D zomrel na pľúcnu embóliu
<< predchádzajúci článok
Tohtoročné úspechy neprišli bez práce, tvrdí Lucie Bílá

Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop na rok 201227.12. 20:56:58
Horoskop 201229.12. 10:02:28
Horoskop na rok 20122.1. 10:30:16