Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2010

Horoskop pre rok 2010Chcete vedieť čo Vás čaká v novom roku, aké vás čakajú prekvapenia, čo láska a vzťahy, budete bohatí a čo vaše zdravie? Preto je tu pre Vás celoročný horoskop.Zdieľať
 Horoskopy jednotlivých znamení :Horoskop na rok 2010  - Baran (21.3.-20.4)

Komplikácie prídu vo februári, keď to v zdraví nepôjde hladko, ako by ste si priali. Priatelia a súrodenci vám však pomáhajú dokončiť činnosť do úspešného konca. Hlavne marec a predovšetkým mesiac apríl využijete na
zbúranie zažitých zvykov a nahradenie modernejšími a nezávislejšími názormi, ako velí Urán. Len pozor na druhú polovicu mája, keď nebudete mať jasný úsudok a mohli by ste sa nechať zlákať falošnými ľuďmi. Na začiatku dovolenky sa budete radi pohybovať v neznámych oblastiach. V júli nepresadzujte svoju túžbu po zisku, Vašou optimistickou náladou si tak získate srdce vyvolených. August bude priať len rodinným aktivitám, vrátane partnerských a milostných. Ak držíte diétu, potom vám v druhej polovici septembra znižovanie váhy nepôjde. Práca vám potom prinesie nedorozumenia, v ktorých budete mať chuť vložiť sa do konfliktov s kolegami, nebudete ochotní uznať názory druhých. Snažte sa zamerať na diplomaciu, aby ste zbytočne neprišli o priateľov. November aj december zostanú pozitívne.
Zdravie
Chronické problémy so zubami musíte riešiť už v januári, ale vďaka vplyvu Marsu a Venuše sa situácia čoskoro zlepší. Celý rok bude tiež dosť o vyhýbaní sa vírusovým ochoreniam. Okrem hlavy si kontrolujte, či jete vlákninu, to bude dôležité. Na začiatku leta Jupiter varuje pred rýchlou jazdou autom, budete mať sklon k mikrospánku. Keby ste si na ozdravný pobyt na horách alebo pri mori zvolili september, bolo by to ideálne. Predovšetkým v novembri a decembri môžete byť oslabení v oblasti svalov na nohách.

Peniaze


Podľa Saturna to vyzerá, že sa síce musíte osobne obmedzovať, ale v júni a júli budete mať zárobky istejšie a vyššie, hlavne v zdravotníctve. Ich stav na vašom účte sa bude rovnako tak odvodzovať od vašej pracovitosti, ako ctižiadostivosti. Ak máte akcie v poľnohospodárskych podnikoch, zhodnot
ia sa dobre. Mali by ste uvažovať o nákupe rekreačného objektu, nie ale cez sprostredkovateľov. Ku koncu roka sa dostanete do závislosti, preto si dajte pozor, čo a ako vlastne robíte.

Horoskop na rok 2010 - Býk (21.4.-21.5.)

Pozor na prelome decembra a januára, keď môžete byť nepríjemní, s atmosférou plnou konfliktov a nedorozumení. Marec prežijete v pokojnejším duchu uspokojenie, bez väčších problémov v hospodárskej činnosti. V práci sa budete snažiť výrazne presadiť a neuspokojíte sa s vedľajším miestom, túžba po zisku vám bude
vlastná, uspejete? Asi áno. Prelom júna a júla je vhodný pre podpisy dôležitých zmlúv a potrebných dokumentov. August spustíte vo veľkom dovolenkovom štýle, ale pozor by ste si mali dať na lepšie vzťahy s partnerom. Mesiace september a október samy o sebe môžu byť komplikované, aj by ste sa mali vyvarovať rýchlej jazdy autom a extrémnych športov. Nebude vám toľko umožnená možnosť užívať si života, napriek tomu dosiahnete veľa, ak budete myslieť aj na to, že máte pracovné povinnosti. December prinesie dosť inšpirácie a nápadov na vyriešenie všetkých problémov v rodine a priateľstve. V prvej časti adventu by ste sa nemali rozhodovať pod tlakom, Vianoce prebehnú šťastne.
 
Zdravie

Zima nebude natoľko mierna, Urán aj Jupiter varujú. Už vo februári si budete musieť dať pozor na ochranu krku a priedušiek, predovšetkým astmatici. Na jar, kedy mávate najviac sily a vitality by ste mali veľa behať a jazdiť na koni, potrebujete zlepšiť motoriku tela, nohy by vás potom viac boleli. Na začiatku leta budete unavení, váš tlak krvi a nervy sa nepotvrdia ako stále. V novembri si dajte pozor na zlomeniny, ktoré vám spôsobí možno niekto v aute, obmedzte aj príliš náročné silové športy, menej posilňujte.
 
Peniaze

Urán vám dáva príležitosť, aby ste si situáciu vylepšovali, ale skôr strategicky pomaly. Od začiatku roka vám bude vynášať najmä vaše postavenie, ktoré ste si vydobyli počas minulého roka. V marci si dajte pozor na podvodníkov, ktorí sa z vás snažia vylákať peňažné sumy na poistenie.
Letnú dovolenku si kúpte na polovicu júla, nájdete možnosť spojiť výhodné s príjemným. Na jeseň nedávajte peniaze z akcií partnerovi alebo deťom z vašej rodiny, rýchlo sa minú.

Horoskop na rok 2010  - Blíženci  (22.5.-21.6.)

V januári sa nedá naznačiť nič výrazne zlé, v práci i vzťahoch ste úspešní. Ale marec by ste nemali podceniť, venujte dostatok pozornosti svojim povinnostiam. Len tak sa vyhnete sporom a náhlym zmenám v zamestnaní s neistým výsledkom. Obzvlášť, ak sa vyhnete tomu, aby ste konali nerozumne, ste predsa inteligentný. V júni budú konštelácie priať novým a vášnivým láskam. Keď hľadáte partnera, nezostávajte len doma pri internete. Energia prajúca rodinným väzbám
bude pôsobiť aj v júli, ktorého začiatok prinesie možnosť stabilizovať vaše osobné partnerské zväzky. Zbystrite pozornosť, pretože na prelome augusta a septembra vám ilúzie a depresívne predstavy zatienia praktické problémy. V októbri si však budete nielen užívať, ale je čas na meditácie a plánovanie nádejeplných zajtrajškov. A práve tieto plány môžete zrealizovať budúci rok. Ďalšie obdobie bude vášnivé a bude priať milencom. V prvej polovici decembra budete musieť vydržať odcudzenie v láske, našťastie len krátkodobé.
Zdravie

Nesmiete zaháľať, ako naznačuje Urán aj Jupiter. Tento rok určite pite málo alkoholu, tiež by sa všetko čoskoro odrazilo aj na stave kože! Začiatkom roka musíte začať hneď cvičiť, stačí prevádzkovať loptové hry v telocvičniach, alebo si zaobstarať rotopéd. V apríli budete mať problémy s rukami, preto si ich často masírujte. Potrebujete častý pobyt v prírode a pri mori, hlavne v júli, inak sa môže zhoršiť stav vašej dýchacej sústavy. Na konci augusta si budete sťažovať na pohybové problémy.
 
Peniaze

 Musíte byť pracovití, ako hovorí Merkúr a Venuša, hlavne sa nespoliehajte na náhodné šťastie, ako sa spomína väzba Jupitera. Vaše príjmy nie sú príliš pravidelné, preto by ste sa mali predovšetkým v marci zamyslieť, či nerobiť iné povolania, ako máte. V máji vám s tým viac pomôžu vaši kamaráti.
Dôležitá pre vás môže byť najmä jeseň, keď zarobíte vďaka dobrým vzťahom s ľuďmi, ktorých dlho poznáte. Pre zisk nejazdite do zahraničia, nespoliehajte ani na partnerove styky.


Horoskop na rok 2010  - Rak (22.6.-22.7.)

Nezabúdajte na to, že dobré pracovné podmienky sa
nemerajú vzdialenosťou. Záleží na vás, ako využijete svoje schopnosti. Február vás povedie na dlhé cesty, alebo aspoň s myšlienkami, pohybujúcich sa v priaznivom očakávaní. Tieto potreby nahradí v marci túžba po láske a vášnivých nociach s partnerom. To potvrdia aj jarné mesiace apríl a máj. Súčasný rodinný vzťah ale skrze Pluto nemusia nové milostné eskapády vydržať. Letné mesiace vo vás znovu vzbudia pracovnú horúčku, plný ideálov a chuti po nových ziskoch sa môžete vydať do nových obchodov. Nemali by ste však zabúdať na dostatok relaxácie. September prinesie začiatok zdravotných komplikácií, ktoré budete zvládať v prípade, že ste si vybudovali fungujúce väzby vo vzťahoch k príbuzným. Neprepínajte sa hlavne pri riadení automobilov. Vplyv bude kulminovať v októbri, v pozitívnom novembri už budú vplyvy priaznivé a planéty vám prinesú viac radosti a dobrú náladu, takže sa naozaj tešte na prepočítavanie úspechov na konci roka.
Zdravie

Chronické problémy so žalúdkom a trávením treba riešiť čoskoro, január vám prinesie neistotu. Na začiatku roka
tiež budete trpieť problémami s kosťami, musíte chodiť na masáže či akupunktúru. Ani bez aktívneho športovania aniv cudzine dlho nevydržíte. Hlavne v lete budete sviežejší, pravidelne choďte plávať alebo do sauny. Na jeseň sa tiež môžete jednoducho zraniť pri nakladaní s nábytkom vo vašom domove. Problémy s pľúcnymi výbežkami riešte preparátmi, postupne ste celkovo zdravší.
 
Peniaze

Viete si vďaka
Uránu nájsť dobrých partnerov pre podnikanie, aj vaši blízki vám pravdepodobne pomôžu. Tento rok  bude mať neistú stabilitu, dajte si preto pozor, ako s peniazmi nakladáte, hrozia vám ale drobné krádeže, peňaženku majte dobre uschovanú. Nebojte sa o ekonomike rokovať s odborníkmi, predovšetkým v bankách, vďaka poradcom, pretože vám to prinesie veľa, ako ešte na jar nečakáte. Predovšetkým na jeseň si peniaze dokážete užívať, ale Pluto je striktne proti nezmyselnému míňaniu.


Horoskop na rok 2010  - Lev (23.7.-22.8.)

Budete chcieť pretrhnúť jasné väzby a objavovať dosiaľ nepoznané možnosti, s priateľmi môžete pokojne odísť pracovať do zahraničia. Túžba po nových možnostiach vám tiež vojde do osobného života. Apríl a jún vám môžu umožniť odhaľovať skryté sily. Pozor však na oblasť rodinného života, kde sa pretvarovať nemusíte, ale nikto sa o vás príliš nestará. Je potrebné odložiť erotické sklony k neverám na inokedy. Júl sa ponesie v duchu zaujímavých
priateľstiev, ale na jeho konci pozor na komplikácie so zdravím, pozor na extrémne športy a rýchlu jazdu autom. V auguste budete mať tendenciu preháňať v práci a zábave, len aby ste sa predviedli. To ale môže mať za následok stratu súdnosti, udržujte si rozum. Druhá polovica roka sa nesie v príjemnom duchu, ktorý preruší september. Tu vaše nevyriešené spory začínajú ukazovať túžbu po pomste tým, ktorí vám nejako ublížili. Uvedomte si, že vzťahy k deťom aj partnerom to nevyrieši. Naopak zisky, ktoré až do konca roka môžete podporiť usilovným podnikaním, vám prinesú uspokojenie.


Zdravie

 Vďaka Slnku to vyzerá, že sa tento rok
väčšinou dokážete problémom vyhnúť, máte viac šťastia, ako neúspechu. Nebojte sa vydávať na bežky alebo cvičiť pri aerobiku, zima je na vás príliš tuhá a hlavne február bude robiť problém vášmu krvnému tlaku, možno aj srdcu, preto sa otužujte. V júli bude dobré, aby ste sa so svojimi známymi vydali na dlhé cesty, ak je to možné. V novembri pozor na zranenia dolnej časti tela, najmä nôh, buďte opatrný pri práci i športe.
 
Peniaze

 Nebojte sa investovať s dôverou, máte predpoklady, aby sa všetko posunulo dobre. Viac peňazí by ste mohli získať vďaka vašim stykom v spoločnosti, ale predovšetkým vďaka
vlastnej kreativite a nápadom. Nenakupujte veľa tovaru v máji a novembri, inak buďte veľkorysejší ako minulý rok. Máte potrebu odškodniť vašu rodinu za zimu, spoločná dovolenka v auguste sa preto oplatí, na nej nešetrite. Všeobecne máte šťastie v podnikateľskej oblasti, ale začnete zarábať aj ako manažéri a organizátori aktivít.


Horoskop na rok 2010  - Panna (23.8.-22.9)

Hlavne v januári ste plní
pracovnej nápaditosti. Avšak vo februári nastane vďaka Jupiterovi zmena. Nasledujúce mesiace sa ponesú skôr v konfrontačnom duchu a to až do augusta, kedy máte hádky s partnerom najsilnejšie, rozum vám však pomôže. Všetko má svoj čas, a ani úplatkami nemôžete všetko skúpiť, spoliehajte viac na dôveru a pracovitosť! Mesiac apríl a začiatok mája sa stane pomerne podareným prerušením smoly a osud vám ukáže chuť starať sa o rodinný život. V septembri by ste mali zostať v pokoji a pokúsiť sa využiť trpezlivosť rodičov aj detí a nepúšťať sa na ďaleké cesty. Len tak sa vyhnete strate citových záruk. Nebude vám chýbať zdravý rozum, máte chuť starať sa napríklad o nábytok a dostatok jedla. Akokoľvek sa jeseň pre pracovníkov obchodu a bánk ukáže ako náročný a plný nepríjemných zmien, tak v októbri vám budú hviezdy  v medziľudských kontaktoch priať, môžete si získať pevné väzby. Pre november platia hlavné odporúčania. Nesnažte sa na druhých ľudí psychicky tlačiť a dosiahnuť zisk za každú cenu.

Zdravie

Cez celý rok neplávajte v bazénoch príliš často. Dajte si pozor, aby ste v marci nebrali príliš mnoho antibiotík! Mohli by narušiť vašu imunitu a funkciu čriev. Máte zdravotné problémy, pretože veľa pracujete a málo odpočívate. pre posilnenie organizmu užívajte plody, ako je cesnak alebo cibuľa a minerálne látky. Podľa všetkého sa v máji môžete cítiť šťastní a zdravší, preto často chodievajte na výlety. Na konci leta a na jeseň nepreháňajte prácu, ako naznačuje Mars, ale naučte sa nové jógové cvičenie.

Peniaze
 
Ako jedni z mála budete mať v januári peniaze, aby ste nakupovali s výhodnou povianočnou zľavou, zaujímavých produktov bude veľa. Viete, že potom musíte pracovať predovšetkým podriadene, aj keď vám zamestnanecký pomer vyhovuje. V máji sa vydajte na chvíľu za hranice, dosiahnete dobrých ziskov, pri rokovaniach, nákupe aj predaji. Tiež viac zarobíte na schopnosti presviedčať, ako poisťovací agenti nemáte takúto konkurenciu. Konto pôjde lepšie hore v decembri, ale príliš nevydávajte za domácnosť.


Horoskop na rok 2010  - Váhy (23.9.-23.10.)

Prečo by ste nemohli skúsiť znova prejaviť kreativitu ako minulý rok? Pocit šťastia v práci i každodennom živote pokračuje, ale musíte sa viac vciťovať do druhých. Snažte sa ukazovať harmóniu pomocou láskyplných vzťahov a záujmu o emócie kolegov, ktorí vám budú vďační. Obdobie plesovej sezóny vás bude vyzývať k návštevám spoločenských akcií. V marci a apríli pozor na rozpor s
podnikavými ľuďmi a úradníkmi. Oni sami ustúpia vašej komunikatívnosti, nedáva zmysel sa príliš dlho trápiť. Jún želá vylepšovaniu interiéru umeleckými dielami a starožitnosťami. Chuť do práce vám nechýba ani neskôr. Leto, hlavne august vám vyhovuje, náladu by vám nemal pokaziť ani spor v oblasti nákupu počítačov a áut pre firmu. Vyhnite sa exotickým jedlám a šetrite v septembri svoje zdravie, hlavne zažívanie, keď máte nepravidelné trávenie, odrazí sa to aj na psychike. V novembri objavíte chuť športovať a vyhrávať. December na Vás môže klásť zvýšené nároky. Budete tráviť viac času v zamestnaní a preto je potrebné na Vianoce venovať dostatok možností relaxácie s partnerom, najlepšie pri športe a plávaní.
 Zdravie

Saturn i Urán naznačujú, aby ste už vo februári začali cvičiť pod halou, nebojte sa viac plávať a chodiť na masáže kostí. Predovšetkým svaly na krku a okolo bedier
musia byť lepšie uvoľnené. Ak ste v strese, odráža sa to predovšetkým na vašom vylučovaní a obličkách. Preto sa naučte vyhýbať nervozite tým, že sa vždy pred spaním uvoľníte jogou. V júli si dajte pozor na hlavu a zuby, rovnako tak aj na stav svojich nôh, nerobte extrémne športy. Behanie vás začne viac baviť na jeseň, čo je dobre.
Peniaze

 Neptún sa
tvári pozitívne na priateľské väzby a schopnosť robiť spoločníkov vo firmách. Snažte sa seba u šéfa zdôrazniť. Cez Saturn síce na tento rok patríte ku skromným ľuďom, ale potrebujete väčšiu odmenu, kvôli spokojnosti rodiny. Vaša schopnosť získavať z obchodu sa zvýši. Nebojte sa pracovať na zisku v júli a auguste, pretože keď sa ostatní bavia, zarobíte pri činnosti viac. V novembri si už môžete kúpiť aj luxusný tovar, po období ohľaduplnosti ste tak márnotratný.


Horoskop na rok 2010  - Škorpión (24.10.-22.11.)

Tento rok vám veľa pomôžu emócie. Január volá po aktivite v oblasti správy majetku a 
účtovania, ak ste sa nerozhodli pre zaujímavejšie prácu, máte príležitosť orientovať sa dobre v IT. Mesiace február a marec vyzývajú k snívaniu o fungujúcom vzťahu a rodinnej idyle.  V júni vám potom budú priať planéty, bola by škoda nevyužiť ich vplyv vo finančnom živote a zostať len pri nižších ziskoch. Teplý júl výrazne praje vzťahom, vaše erotické a ľúbostné túžby dosiahnu cez Lunu a Jupiter naplnenie. Nezadaní by preto mali ísť partnerom v ústrety, nezostávať doma a chodiť aj na párty. V auguste a septembri by ste to s radosťami pre telo toľko preháňať nemali, inak sa nevyhnete vďaka zvýšenej konzumácii mäsa a cukroviniek prírastku na váhe. November bude pozitívny, ak prekonáte negatívne októbrové dráždenie vládnucej planéty. V decembri by ste sa mali venovať duchovným záujmom, ako riešenie vzťahov k šéfovi. Nakoniec aj cez Vianoce sa snažte vyhýbať problémom, aby ste si nepokazili náladu, predsa len vás majú v rodine radi.
Zdravie

 Nechajte si robiť masáže a zábaly v oblasti bedier a nôh. Budete sa musieť dobre starať o lymfatický systém v oblasti posilňovania príjmu jódu, aj vápnika. Nezdravý máj jasne naznačuje, že musíte mať viac v poriadku kosti. V júni pozor na stav vašich slabín! Páni asi tento rok budú častejšie u
urológa, nebojte sa ale za ním chodiť, rovnako ako dámy za gynekológom. Pôjde o praktickú situáciu, pretože nečistoty vo vode vám mohli ublížiť, problém však vyriešite. V novembri sa cítite skvele.

 
Peniaze

 Zdá sa, že budete mať šancu poriadne si zarobiť, ak sa nebudete brániť obchodu a výmene tovaru na diaľku. Hlavne vďaka presne vypočítaným a zdokumentovaným produktom získate istotu, hlavne pri rokovaní so zastúpeniami zahraničných firiem. Snažte sa nakupovať viac estetického tovar a peniaze investovať do starožitností, môže sa vám to vyplatiť počas celého roka, ako hovorí Pluto ale nakoniec aj sila Jupitera. Predovšetkým na konci roka sa budete cítiť bohatší a úspešnejší.


Horoskop na rok 2010  -
Strelec (23.11.-21.12.)

Celý rok nie je príliš vhodný k podpisom pracovných, i obchodných zmlúv. Počas roka tiež nemôžete byť vždy plní sily a zmysle pre povinnosť, presnosť a rozumnosť nebude vašou prednosťou. V marci ale iní ukážu prívetivú stránku, len by ste nemali podľahnúť náhlym sexuálnym pokušeniam. Koncom marca a apríla ale luxusným vášňam a erotickým láskam planéty želajú. Následné manažérske úspechy vám vychádzajú, ak poznáte cudzie jazyky a viete sa pohybovať v spoločnosti. Avšak prvá polovica júna môže priniesť spory v zamestnaní ohľadom ziskov. Skúste sa v tejto dobe vyhnúť extrémnym športom, rýchlej jazde autom a hlavne na motorke. Cez leto máte šancu mať úspechy v kontaktoch s priateľmi. Budete túžiť užívať si radosti života, medzi ktoré rozhodne patria erotické zážitky. V septembri opäť pozor na zbrklosť a nedostatok trpezlivosti s partnerom, v domácnosti si strážte mylné rozhodnutia týkajúce sa vody a nákupov surovín. Neskorá jeseň sa pravdepodobne ponesie v príjemnej atmosfére, keď si nájdete čas na rodinu a deti, aj v cudzine.
Zdravie

Nepite príliš alkohol, po celý rok máte citlivejšiu pečeň. Je potrebné, aby ste do zdravého životného štýlu zapojili aj členov vlastnej rodiny, tiež tých najstarších. Najmä šport a pohyb vám
, aj im umožňujú venovať sa lepšie tomu, čo vám vyhovuje. Jupiter aj Mars potom znemožňujú, aby ste rýchlo podliehali chorobám, ako je chrípka. Snáď len v júni a júli pozor na stav stehien, mohli by ste si pretrhnúť svaly, a tiež na chodidlá. V septembri a októbri šport obmedzte, hrozia zlomeniny, venujte sa skôr len behu.
 

Peniaze

 Neptún a Urán vás
ženú do rôznych šťastných príležitostí, ale máte ich sklon skôr nevyužiť. Preto si dajte dobrý pozor a snažte sa na všetko získavať potvrdenie, dokumentáciu a zmluvy. Čím ďalej viac postupujete, tým je pravdepodobnejšie, že získate dosť, ale buďte prajní pri výdavkoch pre rodinu a deti. Predovšetkým v exporte tovaru a vďaka cestovným kanceláriám zarobíte veľa, v júli vďaka spoločníkom a kolegom, len v septembri musíte dosť zabrať fyzicky, aby ste netratili. Vianoce budú štedré.

Horoskop na rok 2010  -
Kozorožec (22.12.-20.1.)

Tento február ani marec nebudú priať láske, skôr viac práci, vašim cestám a rodinným stretnutiam. Saturn totiž všeobecne viac praje vzťahom s blízkymi ľuďmi, poznávajte ich dôležitosť. Do stabilných vzťahov sa môže vrátiť vášeň hlavne v máji, nezadaní v tú dobu majú príležitosť nájsť partnera. V júni sa budete chcieť presadiť v práci a pocítite túžbu vyhrávať pri rokovaniach s klientmi. Mali by ste byť však opatrní, aby ste získali všetky administratívne podklady. Začiatkom prázdnin môže váš osobný život ovplyvniť niekto, kto s vami čerstvo vstúpi do priateľstva, alebo príbuzenstva. Nemusí to byť milenec, napriek tomu človek, ktorý vám dá nový pohľad na rodinné väzby. Dostatok inšpirácie a túžby po porozumení v práci i vzťahoch prinesú jesenné mesiace. Veľa času strávite v práci a na cestách. V októbri je vhodné obdobie pre skrášlenie a vylepšenie domova. V mesiaci októbri môže prísť duševné ochladenie vo vzťahoch, aj pocit osamelosti. Všetko sa ale oslabí. K netrpezlivosti vás bude vyzývať Advent, pri nákupoch darčekov sa ovládajte.

Zdravie

Ak máte chronické problémy s kosťami alebo kožou, nechajte si odporučiť správne lekára. Na rukách a nohách pôjde o väčší problém, zverte sa do starostlivosti kvalifikovaných ľudí. Potrebovali by ste kúpele, najlepšie niekde v marci alebo júli, kedy sa všetko môže dobre hojiť. Chráňte si tiež duševné zdravie, nejazdite
autami po príliš zablokovaných cestách, občas sa vydajte meditovať a pracovať na záhradu. Neskôr v novembri sa vám môže zdať, že sa vďaka vašej trpezlivosti zdravotné okolnosti vylepšujú.
 
Peniaze

Tento rok máte istotu v príjmoch, ktoré vám chodia s pravidelnosťou na účet, keď ste ochotnejší vykonávať, čo je práve potrebné, aj keď sa tým nebavíte. Je to pre vás lepšie, aj keď ste ako zamestnanci pri odmenách závislí na šéfovej nálade. V marci nenakupujte veci do domácnosti, Mars vám robí problémy, rovnako ako vás Venuša núti šetriť v októbri. Chceli by  ste viac získavať z rodinného dedičstva, ale nejako nie je možné si ho plne užívať, dohodnite sa na ňom lepšie s partnerom a súrodencami.

Horoskop na rok 2010  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

Postavenie vládnuceho Uránu vám posilňuje Jupiter a zvýhodňuje ho Neptún. Viac menej celý rok tak prežijete v energickej pohode a dobrej mysle. Počas februára a marca buďte
milostne odvážni a veľa športujte. Situácie v zamestnaní budú plné inovácií, zároveň v súlade s racionálnym uvažovaním. Záleží na vás, čo využijete a komu z klientov a kolegov dáte príležitosť. Aktivujúcim článkom môžu byť originálne nápady, ktoré čoskoro oslovia priateľov, čo sa môžu venovať ich realizácii. Začiatkom júna sa vyhnite podpisovaniu dôležitých zmlúv a snažte sa vyhnúť ekonomickým plánom príliš sľubujúcich biznismenov. Bohatú fantáziu v práci a veľa príležitostí do partnerstva prinesie júl. Ale obdobia od augusta budú náročnejšie. Mentálna nezávislosť sa bude striedať s pocitmi obmedzenia, zvlášť vďaka financiám. Neodlákajte svojich partnerov hádkami, práve o nich sa v septembri skôr oprite. Jeseň vás zastihne vo väčšej zbrklosti, ako je u vás zvykom. Skúste sa preto sústrediť, nebuďte grobianski ani na ceste! Pozitívne využitý potom môže byť november a hlavne krásny a duchovný december.

Zdravie

 Máte celkom vydarený rok. Neptún i Urán vám prajú vo vylepšovaní telesnej stavby, veľa
plávajte a robte aerobik. Zdravie bude tiež závislé na tom, ako dlho budete pracovať. Máte totiž sklon v činnosti preháňať, preto by sa to mohlo odraziť aj na nervoch. Vyhýbajte sa syntetickým jedlám, častejšie prijímajte biopotraviny. V auguste a septembri pozor na možný problém s vymknutým členkom, dobre sa kontrolujte pri behu aj zliezaní skál. Na jeseň preto budete skôr vykonávať posilňovanie. Podľa možnosti  sa nenechajte operovať.
 
Peniaze

 Auto na leasing a hypotéka na dom je na vašom rozhodnutí. Niektorým z vás sa vo februári a marci nečakane zvýšia platy, ak sa dokážete pohybovať medzi šéfmi a kolegami a mať veľa nápadov, možno to zvýši aj vaše sebavedomie. Keďže platy u cudzích firiem a vďaka exportu sú vyššie, môžete si viac dovoliť. V júni a auguste nenakupujte čokoľvek, obnovte si ale technický park, budete ho potrebovať častejšie. Moderné trendy sporenia vám vyhovujú a prispôsobujeme sa im lepšie, ako by rodina čakala.

Horoskop na rok 2010  - Ryby (21.2.-20.3.)

Jupiter vám v tomto roku vyložene praje, svojím postavením v znamení Rýb rozšíri vaše možnosti v osobnom i profesionálnom živote. V januári a februári by ste mali byť na pozore, aby ste sa kvôli túžbe po neobmedzovan
í v rámci financií nedostali do problémov s domovom, kvôli čomu sa snažíte konať nečakané právne kroky. Ešte šťastie, že vám bude pomáhať planéta Urán, čo podporí pozitívne zmeny. Do života vám prídu noví ľudia a tiež túžba po radostiach života. Apríl môže len priať vzťahom, ak ste zadaní, užívajte si spoločných chvíľ doma, aj v cudzine. Júl vám dodá dostatok nápadov a schopnosť argumentovať v diskusiách a rokovaniach s klientmi. Nemali by ste presadzovať zmeny v IT zariadení u firiem. V auguste ešte budete úspešní aj v športe, ale september opäť prinesie do oblasti vášho zdravia neistotu. Nastal čas, aby ste sa naučili dbať na konvencie vo vzťahu k lekárom a deťom. Práve na to vás vyzýva partnerov vplyv. Ak výzvy poslúchnete, potom november a december prežijete len v dobrej nálade.
Zdravie
 
Častejšie nádchy a katary musíte strážiť, jedzte viac ovocia a prijímajte vitamín C. V marci sa o seba starajte veľa. Vaša situácia je
mimoriadna, dávajte si dobrý pozor na stav vašich kostí na nohách. V júli plávajte, ale pokiaľ možno v rieke alebo mori, v bazéne skôr  získate bacily. Na jeseň budete oslabení a vystresovaní, preto vám viac pomôže dieta, ako čakáte. Zaujímajte sa viac o power-jógu a napríklad cvičenie Pilatesu, potrebujete zharmonizovať vlastnú dušu i telo a mať dosť energie.

Peniaze


Objavte predpoklady pre získanie a udržanie výnosných postov, potom viete byť aj pohostinní a štedrí ľudia. Vaše nápady v službách, alebo reklamné oblasti budú úspešné, ale váš príjem si vyžiada problém v rodinných vzťahoch. Budete potrebovať dosť času, ale zdá sa, že si peniaze vypracujete, partner vás v máji dobre pochopí. Mali by ste objavovať nové možnosti investícií, najmä vo farmácii alebo správe salónov krásy a remeselných dielní. V novembri môžete míňať.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Horoskop pre rok 2007 (1. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Na Zem letí asteroid, pokúsia sa ho odkloniť
<< predchádzajúci článok
Na Silvestra vstup do Kominárskeho múzea zdarma

Horoskop pre rok 2010 - diskusné fórum čitateľov

Horoskop 20105.1. 13:14:50
Vela chyb!14.1. 9:23:12
Horoskop 2010 ale v pohodeee22.1. 12:08:54