Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. októbra 2022

Nepomôžu vám ani lietadlá Šáhid, už ste prehrali. Odkázal Zelenskyj ruským okupantom (video)Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je presvedčený, že žiadne zbrane, vrátane iránskych bezpilotných lietadiel Šáhid, nepomôžu okupantom vyhrať vojnu. ...Zdieľať
zelenskyj 676x450 6.10.2022  - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je presvedčený, že žiadne zbrane, vrátane iránskych bezpilotných lietadiel Šáhid, nepomôžu okupantom vyhrať vojnu. Uviedol to v prejave, počas ktorého prešiel i do ruštiny, aby sa prihovoril ruským okupantom.„Aj keď niekde vo svete nájdete nejakú inú zbraň s rovnakým 'prirodzeným' názvom pre váš 'ruský svet', ako sú tieto iránske 'šáhidy', ktorými sa snažíte bombardovať naše mestá, ako napríklad Bilu Cerkvu, aj tak vám to nepomôže. Už ste totiž prehrali,“ povedal Zelenskyj.


Dodal, že na rozdiel od ukrajinskej spoločnosti, ktorá má dobrú morálku, v ruskej spoločnosti sa dejú procesy vedúce k „sebadeštrukcii“. „Ukrajinci vedia, za čo bojujú. A čoraz viac občanov Ruska si uvedomuje, že musia zomrieť len preto, že jeden človek nechce zastaviť vojnu. Je jasné, kto vyhrá,“ zdôraznil Zelenskyj.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Nepomôžu vám ani lietadlá Šáhid, už ste prehrali. Odkázal Zelenskyj ruským okupantom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Vojenské neúspechy Ruska na Ukrajine by mohli otriasť mocou prezidenta Bieloruska, hovorí Cichanovská (5. 10. 2022)
 Zelenskyj vyzýva na vytvorenie osobitného tribunálu, ktorý by stíhal ruských lídrov pre vojnu na Ukrajine (5. 10. 2022)
 Američania poskytnú Ukrajine ďalšiu vojenskú pomoc, pošlú aj obrnené vozidlá a rakety HIMARS (5. 10. 2022)
 Ruský redaktor vraj svojimi správami vyvoláva u ľudí depresiu. Čoskoro však nebudú žiadne dobré správy z Ukrajiny, tvrdí (4. 10. 2022)
 Prví mobilizovaní ruskí záložníci prišli do Donbasu (4. 10. 2022)
 Na základni pri Moskve došlo k hromadnej bitke medzi vojakmi (4. 10. 2022)
 Vodca Kadyrov chce vyslať do bojov na Ukrajine svojich neplnoletých synov a kritizuje ľudí s prázdnymi rečami (3. 10. 2022)
 Ruský provládny denník kritizoval ďalší neúspech armády, o problémoch sa rozhovoril vojak (3. 10. 2022)
 Rusko anektovalo Doneck a Luhansk v rámci hraníc spred roka 2014, Peskov sa vyjadril aj k ďalším dvom územiam (3. 10. 2022)
 Rusi chodia v okupovaných územiach od dverí k dverám a hľadajú mladých Ukrajincov v odvodovom veku (3. 10. 2022)nasledujúci článok >>
Aké pánske bundy budú v tejto sezóne jeseň-zima trendy?
<< predchádzajúci článok
Kontroly na hraniciach so Slovenskom predĺži aj Rakúsko