Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. septembra 2022

Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.Princ Harry, vojvoda zo Sussexu v prvom oficiálnom vyjadrení po úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II., vyzdvihol ...Zdieľať
princ harry s manzelkou meghan 676x442 12.9.2022  - Princ Harry, vojvoda zo Sussexu v prvom oficiálnom vyjadrení po úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II., vyzdvihol „neochvejný pôvab a dôstojnosť" svojej starej mamy.V osobnom vyhlásení, ktoré v pondelok zverejnili na webstránke Archewell Harryho a jeho manželky Meghan, sa tiež vyjadril, že si uchováva všetky spoločne prežité chvíle „od najranejších detských spomienok" až po prvé stretnutie s ňou ako svojou vrchnou veliteľkou a prvé stretnutie kráľovnej s jeho manželkou a tiež to, keď prvý raz „objala svoje milované pravnúčatá".


Harry sa pred dvoma rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou sa presťahoval do Spojených štátov. V sobotu sa spolu s Meghan pripojili k jeho bratovi, princovi Williamovi a jeho manželke Catherine a stretli sa so smútiacimi pred zámkom vo Windsore.


Zdroj: Webnoviny.sk - Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II. © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Rakvu s pozostatkami Alžbety II. prepravujú z Balmoralu do Edinburghu (11. 9. 2022)
 Dátum pohrebu kráľovnej Alžbety II. je už známy, bude sa konať vo Westminsterskom opátstve (10. 9. 2022)
 Karola III. oficiálne vyhlásili za nového britského kráľa (foto) (10. 9. 2022)
 Zápasy Premier League odložili na znak úcty a rešpektu k zosnulej Alžbete II. a rovnaký krok spravili aj iné súťaže (9. 9. 2022)
 Kráľ Karol III. požiadal o dlhšie obdobie smútku za kráľovnou Alžbetou II. (9. 9. 2022)
 Kráľovná Alžbeta II. bola najdlhšie vládnucou panovníčkou v dejinách Spojeného kráľovstva a symbolom stability (foto) (9. 9. 2022)
 Po úmrtí kráľovnej Alžbety II. sa spustila operácia Jednorožec (9. 9. 2022)
 Nový britský panovník bude známy ako kráľ Charles III. (8. 9. 2022)
 BRITÁNIA: VO VEKU 96 ROKOV ZOMRELA KRÁĽOVNÁ ALŽBETA II. (8. 9. 2022)
 Kráľovná Alžbeta II. oslávi 70 rokov na tróne. Počas vlády zažila rozpad Sovietskeho zväzu či prvý let človeka do vesmíru (4. 2. 2022)nasledujúci článok >>
V Jánskej doline budú medzinárodné majstrovstvá vo vyrezávaní sôch
<< predchádzajúci článok
MFF Benátky: Zlatým levom ocenili All The Beauty and the Bloodshed