Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

26. septembra 2018

Video: Desmod prichádza s klipom ku skladbe Vŕba. Zahral si v ňom známy herec


Tagy: Desmod

Skupina Desmod predstavuje nový klip ku skladbe Vŕba.Zdieľať
Na ilustračnej snímke vystúpenie skupiny Desmod. Foto: TASR
 

Bratislava 26. septembra  – Skupina Desmod predstavuje nový klip ku skladbe Vŕba. Nakrúcal sa v Prahe a zahral si v ňom aj populárny herec Bolek Polívka, ktorý je fanúšikom kapely. Vŕba je piatym singlom z deviateho štúdiového albumu Molekuly zvuku, ktorý vydali v októbri minulého roka.


„Album Molekuly zvuku nám krstil Milan Lasica, vo videoklipe hrá Bolek Polívka. To sú veľké mená, ktoré sa spájajú s týmto albumom. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo získať Bolka Polívku, bolo to odvážne ho osloviť, ale oplatilo sa. Bolek je úžasný chlap a profesionál na pľaci. Po nakrúcaní sa bavil so všetkými veľmi milo a priateľsky. Poznáme sa s Bolkom už veľmi dlho, keď máme niekde blízko koncert, tak ako náš fanúšik sa príde pozrieť, naposledy bol aj so synom,“ uviedol pre médiá líder kapely Mário Kuly Kollár.

Klip o medziľudských vzťahoch sa nakrúcal v Prahe a okolí. Režíroval ho Tomáš Krejčí, kameru má na konte Nina Ščamborová. Okrem Bolka Polívku v ňom účinkujú Anna Machačová, Henrieta Hornáčková, Prokop Pršala a Jiří Synek.

„Režisér Tomáš Krejčí je veľmi fajn človek. Točili sa interiéry aj exteriéry. Tomáš vymyslel scenár a nám sa páčil. Otec má dcéru, ktorú vychováva sám a tá dcéra sa jedného dňa vydá. On s ňou zdieľa všetky radosti aj starosti. Ale ona mu zrazu zmizla zo života, vydala sa, založila si svoju rodinu a odišla preč. Tak otec stratil svoju bútľavú vŕbu, ktorej mohol povedať všetko a ktorej dôveroval. No a má to krásnu pointu. Otec si splnil sen, o ktorom snívali so svojou dcérou už dávno,“ dodáva Kuly.

V klipe Vŕba si zahrali aj všetci členovia skupiny Desmod. Novým klipom si pripomínajú rok od vydania albumu Molekuly zvuku, z ktorého sú úspešné single Máj, Anjel, Chýbanie a Nevrav mi aký som. Text ku skladbe Vŕba napísal Vlado Krausz, hudbu zložil klávesák skupiny Martin Cibulka.

„Je to krásna myšlienka a krásne natočené. Nakrúcanie bolo vynikajúce, nikto na nikoho netlačil, bolo to cool a príjemné. Bolek aj všetci herci boli úžasní. Tento tím nás nakopol, že chceme točiť klipy aj k viacerým singlom,“ dodal Kuly.

Desmod hrá v zložení Mário Kuly Kollár (spev), Dušan Minka (basová gitara), Rišo Synčák (gitara), Rasťo Toman (gitara), Ján Škorec (bicie) a Martin Cibulka (klávesy). V tejto zostave sa predstavia v októbri na turné v Českej republike, kde odohrajú jedenásť koncertov, prvý už 2. októbra v pražskom Lucerna Music bare.

Video: DESmod - Vŕba |Official Video|


 


Tagy: Desmod
   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 DESmod predstavil album Molekuly zvuku, do života ho uviedol M. Lasica (7. 2. 2018)
 Desmod ide na turné, predstaví nový album Molekuly zvuku (24. 10. 2017)
 Album Molekuly zvuku kapely Desmod pokrstili na Štrbskom Plese deti (15. 10. 2017)
 Skupina DESmod prichádza s novým singlom Máj, ten avizuje nový album (29. 9. 2014)
 Kuly túži po zásnubách na koncerte, vyzval zaľúbené páriky (10. 3. 2014)
 Desmod vydáva dvojalbum Výberovka (9. 7. 2013)
 Desmod a Kryštof odohrajú v Bratislave spoločný koncert (1. 7. 2013)
 Desmod a Cigánski diabli pôjdu na Rock & Ethno Tour (19. 9. 2012)
 Titulnú pieseň k filmu Immortalitas nahrala kapela Desmod (9. 2. 2012)
 Desmond v nedeľu otvorí R1 pre ľudí (23. 9. 2011)nasledujúci článok >>
DIABETOLÓG: Nadmerné priberanie môže spôsobiť cukrovku
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Will Smith oslávil 50. narodeniny skokom z vrtuľníka

Video: Desmod prichádza s klipom ku skladbe Vŕba. Zahral si v ňom známy herec - diskusné fórum čitateľov