Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. februára 2012

Titulnú pieseň k filmu Immortalitas nahrala kapela DesmodNitrianska skupina Desmod nahrala pieseň Nesmrteľní k prvému slovenskému filmu v 3D formáte Immortalitas, ktorý režíroval Erik Bošnák. Snímka sa do slovenských kín dostane už o tri ...Zdieľať
desmod BRATISLAVA 9. februára  - Nitrianska skupina Desmod nahrala pieseň Nesmrteľní k prvému slovenskému filmu v 3D formáte Immortalitas, ktorý režíroval Erik Bošnák.


Snímka sa do slovenských kín dostane už o tri týždne. "Veľmi sa nám páčilo, že je to science fiction. Mal som pocit, že film bude mať silný príbeh a tiež chceme Immortalitas podporiť už len kvôli tomu, že sa niekto do toho pustil, navyše v tak mladom veku a s tak nízkym rozpočtom,“ vyjadril sa Mário ‘Kuly‘ Kollár.

Michal Frank zas vysvetlil, ako vznikol jeho text. "Poznal som len príbeh, ktorý bol sám o sebe inšpiratívny. Film som nevidel. Chcem si ho vychutnať až na veľkom plátne,“ uviedol.

Skladba Nesmrteľní je podľa členov kapely Desmod veľmi tvrdá, čo môže prekvapiť niektorých fanúšikov. "Chceme si vyskúšať, ako ľudia zareagujú na túto pesničku. Na koncertoch si fanúšikovia pýtajú aj naše tvrdšie veci. Určite niečo z toho zahráme aj na letných festivaloch,“ povedal líder Desmodu. V refréne si zaspieval aj vokalista kapely The Paranoid Roman Birkuš. Skladba i videoklip budú mať premiéru už túto nedeľu v relácii Topstar televízie JOJ.Pôvodný slovenský mysteriózny triler Immortalitas je celovečerným debutom študentov VŠMU v réžii Erika Bošnáka. Sleduje príbeh Adama, ktorý počas druhej svetovej vojny zapredal svoju dušu Diablovi, aby zachránil milovanú rodinu. Oboje stratí a proti svojej vôli sa stáva nesmrteľným. Dožíva sa roku 2025 a putuje po katastrofami zmietanej planéte.

V krajine bez ľudí postupne sám prestáva byť človekom. Večnosť si kráti pomstou, loví démonov a posiela ich späť do pekiel. Zjavenia archanjela Gabriela však Adama privedú na správnu cestu. Gabriel prezrádza, že Diabla možno poraziť jedine získaním bájnych elementov života. Adam počas ich hľadania narazí na posledných žijúcich ľudí, ktorí veria v obnovu života na Zemi. Vďaka ich nádeji získava silu dokončiť Gabrielov plán.


IMMORTALITAS Trailer HDInformácie poskytol PR manažér filmu Immortalitas Edo Kopček.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Desmond v nedeľu otvorí R1 pre ľudí (23. 9. 2011)
 Desmod a Kristina získali ocenenia za predaj (16. 12. 2010)
 Staré myslenie ľudí sa zmení, tvrdí Kuly z Desmodu (22. 6. 2010)
 Nazareth a Desmod odohrajú v SR 6 koncertov (15. 3. 2010)
 DESMOD a NAZARETH na spoločnej tour (13. 3. 2010)
 Desmod si dnes večer prevezme dve ceny SOZA (10. 9. 2009)
 Spevák Kuly sa vyjadril k odobratiu vodičského preukazu (13. 3. 2009)
 Chinaski a Desmod na spoločnom jesennom turné po Európe (11. 3. 2009)
 Manažér Desmodu potvrdil účasť skupiny v národnom finále (2. 3. 2009)
 Desmod v Bratislave ukončil šesťdielne Symphomusiq Tour (12. 12. 2008)nasledujúci článok >>
Herečka Naomi Watts stvárni princeznú Dianu
<< predchádzajúci článok
Program Divadla Aréna na marec 2012

Titulnú pieseň k filmu Immortalitas nahrala kapela Desmod - diskusné fórum čitateľov