Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2007

Horoskop pre rok 2007Rok 2007 bude v znamení prehodnocovania. Každý z nás bude premýšľať, analyzovať, zvažovať a plánovať. Či už pôjde o lásku, priateľstvá, prácu, obchody, rodinné vzťahy, alebo nové investície, všetko si bude vyžadovať viac informácií, overenie zdrojov a najmä dobrý výber spolupracovníkov, priateľov, kolegov.Zdieľať
  Horoskopy jednotlivých znamení :

 

Baran

Baranov čaká zaujímavý štart do nového roka. Naraz zistíte, ako ľahko sa ľudia menia a čo stačí k tomu, aby ste sa dostali na okraj ich záujmu. Ale vy budete radi, nebude vám smutno za tými, čo sa k vám obrátia chrbtom, pretože si uvedomíte, akí to vlastne boli priatelia. Falošní a povrchní. A takí vám za smútok nestoja. Pripravte sa na zmeny, aby vás nezastihli nepripravených, pôjde najmä o pracovné posuny, niektorí z vás budú mať možnosť odísť na lepšie miesto, do vyšších pozícií a tým pádom aj medzi iných ľudí. Aj keď nebudete nikomu ihneď veriť, môžete sa spoliehať na svoju intuíciu a spriateliť sa so Strelcami a Vodnármi. Mladší Barani by nemali váhať, ak sa im ponúkne možnosť na samostatné podnikanie. Raz dva by ste dosiahli návratnosť vstupných investícií, stačí, ak budete rýchlejší ako vaša konkurencia. Mnohým z vás osud ponúkne aj zmenu bydliska, to by ste si nemali nechať ujsť, potrebujete si prebudovať vaše hniezdočko a pre osamelých to bude aj možnosť nájsť si nového partnera, či partnerku. V láske by ste počas celého roka mali nachádzať útočisko, akékoľvek problémy sa vám budú zdať menšie a prekážky zdolateľné, keď sa budete spoliehať na podporu vašich blízkych. Silvestrovský deň a noc by ste mali využiť naplno. Najmä ak ste práve čerstvo zamilovaní, nedajte sa odradiť nejakými konvenciami a ukážte, čo je vo vás za živelná energia. Očaríte nielen svoju lásku, ale aj iných ľudí, ktorí vám neskôr ponúknu pomoc.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Býk

Býci sa v roku 2007 zapotia. Nie ste zvyknutí na taký nápor a požiadavky vášho okolia, ako to bude tentoraz. Nikde nenájdete pokoj, tiché miestečko, oddych a pohodu. Zakaždým sa ozve niekto, čo bude od vás žiadať pomoc, poverí vás nejakou úlohou, bude chcieť vedieť váš názor a diskusie nebudú mať konca kraja. Nedokážete uniknúť, tak to rovno vzdajte a prijmite tieto situácie ako výzvu. Konečne môžete ukázať, čo vlastne vo vás je. Nielen hovoriť o tom, ako by ste využili rôzne šance a ako by ste dokázali všekličo zmeniť. Teraz na to máte priestor, čas, aj silu a schopnosti. Prestaňte hovoriť a začnite konať. Nesmiete sa však unáhliť, je potrebné, aby ste postupovali pomaly, precízne si upevňovali svoje miesto v spoločnosti, ale aj v rodinnom kruhu. Mladší Býci by si mohli založiť rodinu, alebo ju rozšíriť, nový prírastok by priniesol viac šťastia, ako starostí. Nemusíte sa obávať ani finančných výkyvov, najmä od polovice roku, dokonca sa pokojne dajte nahovoriť na jednu riskantnú investíciu. Máte pred sebou dni a mesiace postupných úspechov, tak nestrácajte čas – všetko je vo vašich rukách. Posledný deň roka by ste sa nemali zatvárať doma, žiadna papučová kultúra. Ste šarmatní a veselí spoločníci, tak sa neskrývajte. Využite jedno pozvanie na poslednú chvíľu a užite si zábavy a aj niekoľko krátkych flirtíkov. Nikomu to nebude prekážať, ale ani vy sami nikomu nič nevyčítajte.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Blíženci

Vy, ako vzdušné znamenie, si v tomto roku nemôžete dovoliť príliš riskovať. Zabudnite na skratky, obchádzky, ignorovanie maličkostí a povrchný prístup. Len zodpovednou a vytrvalou prácou sa dostanete k niečomu trvalému a najmä výnosnému. Tento rok nič nedosiahnete vašimi obvyklými postupmi, zmierte sa so spomalením vášho života a aj vaše originálne myšlienky a kreatívne nápady sa budú dosť omeškávať. Všetko akosi stratí šťavu, ani ľudia nebudú voči vám takí ústretoví, ako ste zvyknutí. Nuž, nemôžete sa spoliehať, že šťastie bude s vami zakaždým. Niekedy sa aj vy musíte „uzemniť“, naučiť sa vyčkať na príležitosť a nepresadzovať sa na úkor niekoho iného. Nemusíte to brať tragicky, veď je vo vás niekoľko osobností. Dajte šancu tej, ktorá vo vás zastupuje dôkladnosť, plánovanie, ústupčivosť, prezieravosť a najmä vytrvalosť – aj takú máte. Len ju treba prebudiť. A v láske môžete zostať takými, ako ste – temperamentnými, neodolateľnými, vtipnými a nežnými – len pozor, aby vás niekto nedostal pod papuču. Veľmi ľahko sa necháte zlákať do nových vzťahov, lenže teraz sa stretnete so silnejším súperom! Silvester by ste si mali vychutnávať v správnej spoločnosti, určite nie s ľuďmi, ktorých neznášate. Radšej potom zostaňte so svojou rodinou, ako keby ste sa mali nakoniec pohádať a pokaziť tak večer celej spoločnosti.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Rak

Raci si v roku 2007 môžu trúfnuť na čokoľvek, nič nebude pre nich nedosiahnuteľné. Môžete sa spoliehať na seba, svojich priateľov, na priazeň hviezd, šťastia, blízkych – čokoľvek začnete, skončí úspešne. Len by ste si mali dobre premyslieť, čo vlastne chcete a na čom vám – naozaj vám – záleží. Vy ste až príliš ovplyvniteľní, necháte sa nahovoriť na rôzne aktivity, spolupracujete na projektoch, obchodoch, alebo investíciách a pritom nie všetko je dôležité a nevyhnutne potrebné aj pre vás samých. Ľudia vedia, že vás možno manipulovať a s radosťou to využívajú. Neraz ste vhodnými obeťami, na ktoré sa dá zvaliť všeličo, ale aj sami pokojne nastavíte chrbát za niekoho iného, ak je to váš priateľ. Je to síce pekné, no nie perspektívne, takto sa nikam nedostanete, vždy budete v tieni. Tento rok by ste to mali zmeniť, dosiahnuť vyššie postavenie, miesto, ktoré vám už oddávna patrí a to sa vám ľahko môže podariť, stačí ak budete sami k sebe tvrdší a nedáte nikomu šancu na to, aby menil váš postoj. Stojte si za svojím tvrdohlavo, neústupne a uvidíte, že nakoniec vyhráte. A zmeníte svoj život k lepšiemu. Nielen v práci, kariére, ale aj v súkromí, tu tiež môžete počítať s podporou šťastia a aj keď ste mali pocit, že vaše túžby sú nedosiahnuteľné, je vo vašich silách zrealizovať ich. Koniec roka by ste nemali tráviť v hlučnej spoločnosti, potrebujete oddych, viac sa priblížiť k vašim blízkym, osláviť spoločne s nimi príchod nového roka – vy dobre viete oceniť ich podporu a pochopenie.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Lev

Levom rok 2007 prinesie mnoho vzrušujúcich príležitostí. Niežeby ste doteraz žili nejako nudne, pokojne, no také možnosti, ako sa budú pred vami otvárať tentoraz – to ste ešte nemali. Ľahko môžete neuveriteľne zbohatnúť, alebo získať pre seba to, po čom túžite, od vlastného bytu, luxusného auta, cez jachtu, alebo nehnuteľnosť pri mori – je celkom jedno, aký veľký je váš sen – máte možnosť si ho splniť. Ibaže stačí jedno zaváhanie a už padáte na dno. Tento rok bude o rýchlom rozhodovaní, zisku, hazardných investíciách, prevratných a náhlych zmenách, ale aj o dôkladnom plánovaní, analyzovaní a predvídaní. Spoliehajte sa viac na váš vnútorný hlas, nečakajte na súlad medzi rozumom a citmi, ale konajte inštiktívne. Je predsa vo vás skyrté dravé zviera, využite teda jeho reflexy. Len tak budete mať svoj úlovok istý. V láske to platí takisto, je potrebné využiť všetky slabé stránky, nedať možnosť na únik a zabrániť akýmkoľvek iným záujemcom, aby sa k vašej láske priblížili. Buďte akční a šťastie budete mať na svojej strane aj pri krkolomných kúskoch. Starší by si ale mali dať pozor na srdce, máte ho slabšie, spoločne s tlakom a cievnymi problémami by vám ľahko mohlo vypovedať. Neberte si teda na seba väčšiu záťaž, než zvládnete. Koniec roka je pre vás výzvou na skvelú oslavu vo vašej réžii. Vy sami ste najradšej stredobodom spoločnosti, chcete byť v centre diania, aj preto je pre vás vymyslenie oslavy a jej realizácia taká dôležitá. Ako vždy, podarí sa vám zorganizovať pre vašich známych nezabudnuteľný večer.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Panna

Panny ako zemné znamenie budú rok 2007 prežívať ťažko. Nie, nehrozia im žiadne problémy, ani prekážky, s ktorými by si tieto analytické a precízne bytosti nevedeli poradiť, ale budú sa cítiť vyčerpane. Akoby ste naraz došli na dno vašich síl, všetko – aj tá najmenšia maličkosť – si vyžiada oveľa viac energie, ako v minulosti. Budete radi, ak stihnete polovicu z toho, čo si naplánujete. Sami si nebudete vedieť rady, vaša nálada bude kolísať a výkonnosť ostatných bude pre vás podnetom k trápeniu. Nehľadajte príčiny v niečom neznámom, ide skutočne len o vaše vyčerpanie a oslabenie organizmu. Potrebujete vypnúť, dopriať si dlhodobejší relax, je teda nutné zmeniť váš spôsob života. Menej práce, menej zodpovednosti, menej úloh a povinností, zmiernite vaše tempo a začnite sa venovať vašim koníčkom. Priznajte sa, už ste na nich aj zabudli. Viete vôbec, čo vás teší a napĺňa, teda okrem vašej práce, či podnikania? A čo vaši priatelia? Nezanedbávali ste ich už príliš dlho? Popremýšľajte a skúste nájsť rovnováhu medzi tým, čo je nevyhnutné a čo je pre vás zábavou. V súkromí by ste si mohli nájsť novú lásku, už hneď v prvý deň roka, potrebujete sa len uvoľniť a nechať sa zlákať k novým aktivitám, hoci aj športovým. Silvester by mal byť pre vás dňom zábavy, oddychu, ale pozor na to, ku komu sa pripojíte. Ľahko sa môžete dostať do spoločnosti, ktorá vo vás bude povzbudzovať vašu dobrodružnú žilku a spôsobiť niekomu škodu. Buďte radšej opatrnejší!

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Váhy

Váhy už niečo dosiahli, majú za sebou ťažké obdobie, najradšej by si dopriali dlhší oddych. No nemali by ste zaspať na vavrínoch. Bola by to trestuhodná chyba, keby ste začali leňošiť. Máte ešte tajné rezervy, zdroje energie nie sú úplne vyčerpané, tak sa pusťte do ďalšieho boja. Ak budete dostatočne rýchli, získate pre seba nové možnosti a tie vás posunú ešte viac vpred. Pre vás, ako váhavé znamenie, je akýkoľvek takýto posun len vítaný, pretože vy až príliš dlho zvažujete, premýšľate, prehodnocujete a uhýbate pred rozhodnutím. Najradšej by ste šli všetkými smermi, plnili želania nielen sebe, ale aj ostatným. Len aby všetci boli spokojní – to je vaše želanie. A vy? Vaša spokojnosť je na akom mieste? Kde ste vy v tom bludisku rôznych potrieb, túžob a snov? Nie na okraji? To by ste mali zmeniť, sami seba brať ako toho najpodstatnejšieho a najdôležitejšieho človeka, nie ustupovať, ale presadzovať vaše vlastné nápady a potreby si plniť, nie potláčať. Najmä staršie Váhy by už nemali nechať iných, aby sa šplhali po ich chrbte, ale sami sa pretláčať do popredia. V láske sa bude dariť všetkým slobodným a nezadaným Váham, hoci nebudú mať jasno v tom, koho presne hľadajú, nakoniec nájdu spriaznenú dušu. Alebo naraz dve? Silvestrovská noc by mala byť pre vás príležitosťou. Na nadviazanie nových známostí, na oslnenie ľudí okolo, na zaujatie tých, ktorí sa vám páčia a na upevnenie trvajúcich zväzkov. Bude v znamení lásky a vášní, len pozor, aby ste potom nemuseli riešiť následky.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Škorpión

Vy, ako vodné znamenie, budete v roku 2007 vyhľadávať oporu. A podporu. Sami nebudete mať jasno v tom, čo by ste chceli a čo je pre vás hlavné. Čo by vám prospelo, čo by vás ohrozilo a čo by vám mohlo spôsobiť ťažkosti. Bude skutočne lepšie, ak sa zakaždým poradíte. Len pozor na to, s kým. Vhodnými radcami budú Býci, Panny, Kozorožci – tieto znamenia budú pre vás mať pochopenie, priestor na vypočutie vašich starostí, na radu a aj pokiaľ ide o lásku a partnerstvo, mali by ste hľadať medzi nimi. Niektorí z vás si úspešne nevšímali náklonnosť niekoho v ich blízkosti, mali by otvoriť nielen oči, ale aj svoje srdce a dať možnosť novému citu, neoľutujete tento výber. Viazaným Škorpiónom, ktorí sú nespokojní so svojím partnerským životom, osud privedie do cesty niekoho nového – je to tá pravá, či pravý, ale vzdáte sa toho, čo máte? Vymeníte istotu za neistotu? Pamätajte, že láska a vášeň je vždy na začiatku, ale ak s tým človekom nemáte nič iné spoločné, nebude to mať dlhé trvanie. No možno práve to potrebujete, riskovať a nechať za sebou váš stereotyp. Podobne to bude aj s vaším zamestnaním, či kariérou všeobecne – dostanete možnosť na radikálnu zmenu, no odvážite sa to prijať? Čo vaše zázemie, vaše konktakty, vaše stabilné pozície? Chcete začínať od začiatku? Je to len na vás, ako sa rozhodnete. Koniec roka vám ponúkne možnosť na výlet mimo domova. Mali by ste sa nechať uniesť vašimi túžbami, ste vášniví, aj temperamentní, no viete aj pobaviť, či filozofovať – tak sa predveďte.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Strelec

Strelci stoja na križovatke. A tak to bude počas celého roka. Zakaždým sa budete musieť rozhodovať. Ísť tam, alebo tam, niečoho sa vzdať, niečo si vziať, niečo obetovať a niečo získať. Nebude pre vás ľahké uvedomiť si, čo vlastne najviac potrebujete. Čo má pre vás cenu, čo je pre vás nevyhnutnosťou a čo vás len oberá o sily a energiu. Možno je to terajšia práca, vzťah, alebo vám prekážajú neusporiadané vzťahy v rodine. Celý rok budete stáť jednou nohou tu a druhou už tam. Nikde nenájdete trvalé uspokojenie, vaše vnútro bude rozpoltené, ale vám to nebude ani prekážať, ani vás to miasť. Vy veríte, že osud a šťastie sú na vašej strane a aj to zlé je na niečo dobré. A veríte aj na zázraky a na to, že vždy dostanete druhú šancu. Preto sa neobávate a po dôkladnom zvážení pokojne vykročíte niektorým smerom. Aj keď nebudete vidieť za roh, odvážne pôjdete aj tmavými uličkami, každý vám môže závidieť vašu sebadôveru, optimizmus a odvahu. Či je to len nedostatok predstavivosti? Nie, vy vo svojom vnútri dobre viete, kde sú vaše hranice a kde sa máte zastaviť. A oddýchnuť si. Do koho sa zamilovať, komu veriť a komu sa vyhnúť. Využijete naplno všetky vaše schopnosti, talent, zručnosti a na akúkoľvek výzvu budete reagovať primerane. Veď vy ste vždy ochotní zbaliť sa a ísť, nič vás nikde neviaže nadobro, vaším cieľom je dobyť celý svet a je vám jedno, ktorým smerom sa doňho vyberiete. Tento rok vám bude cesty a zmeny ponúkať jedna radosť a vy ich dokážete zužitkovať bez prílišného váhania. Posledný deň roku bude pre vás náročný. Budete sa musieť obetovať a nechať sa využiť niekým, koho máte radi. Ale nakoniec si aj sami prídete na svoje, tak sa pokojne nechajte manipulovať. Verte, že získate viac, ako ostatní a bez toho, aby ste sa museli namáhať.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Kozorožec

Kozorožcom bude v roku 2007 horúco. Budú cítiť, že je šťastie na ich strane, aj to, že majú možnosť výrazne zmeniť svoj život, no vnútorne ich zneistí až príliš veľa pochybností. A tie budú zásadnou prekážkou vášho úspechu. Nie niekto zvonku, ale vy sami a zvnútra narušíte svoje smerovanie. Hm, bolo by dobré, keby ste sa na chvíľku zastavili, zistili, kým vlastne ste a čo je vašou prioritou, aké sú vaše momentálne priania, čo na to vaša morálka a zásady, či by ste mohli niečo zmeniť, upraviť, alebo zmierniť. Až potom sa pusťte do skúmania, kde by ste sa čo najlepšie uplatnili. Takáto počiatočná analýza, akási bilancia aktív a pasív vám len pomôže, nasmeruje vás a umožní vám lepšie zhodnotiť vaše štartovacie možnosti. Vďaka nej sa budete môcť pokojne zamerať na to, čo je vašou métou a nebudete si sami hádzať polená pod nohy. V láske vám však nič takého nepomôže. City sa nedajú merať, ani kontrolovať, ste už v období, keď pociťujete výraznú túžbu po niekom blízkom, nechcete byť sami a opustení – lenže pre to, aby sa to zmenilo, by ste mali zmeniť vaše životné názory a nároky. Na jednej strane toho veľa vyžadujete a na druhej príliš málo poskytujete. Je to tak a len keď túto nerovnováhu napravíte, môžete získať lásku, po akej túžite. Kozorožci sa chcú zabávať a sú ochotní aj investovať do zábavy a nového imidžu. Môžete sa pripojiť k vašim známym, aj keď spočiatku bude zábava viaznuť, vy to rozprúdite a prekvapíte mnohých vaším iskrivým šarmom.

Vodnár

Vodnári sú plní snov, energie a chuti do budovania niečoho nového. Najradšej by boli, keby sa im všetci uhli z cesty a oni mohli prebehnúť okolo s hrdinsky vztýčenou hlavou a pretrhli cieľovú pásku ako prví. Pretože máte hlavu v oblakoch, nevšimnete si rôzne prekážky a nakoniec padnete, bez toho, aby ste niečo získali. Nie je lepšie spomaliť vaše kroky a dôjsť s istotou do cieľa? Nemusíte byť prví, nikdy vám na tom vlastne nezáležalo, no teraz máte pocit, akoby ste bežali z kopca a nevedeli sa zastaviť. No v roku 2007 nemôžete niečo takéto realizovať bez ujmy. Síce ste známi svojou ľahkomyseľnosťou, sklonmi k riskovaniu a neuveriteľným šťastím, no nič z toho vám nepomôže. Môžete prísť o všetko, aj o poslednú košeľu, ak nebudete prezieravejší. Či je pre vás jednoduchšie stratiť to, čo ste vybudovali a začať odznova? Aj to je možnosť, no nemala by byť vaším cieľom. Skúste sa vyhnúť úplnému krachu a dbajte na to, aby ste si nenarušili vaše rodinné vzťahy. Môžete stratiť majetok, bohatstvo, strechu nad hlavou, no nemali by ste zničiť vaše citové väzby. Len tie vás predsa držia nad priepasťou, tak sa o nich starajte. A počúvajte kritické poznámky, hovoria vám ich ľudia, ktorým na vás záleží, nie sú to vaši nepriatelia, iba vás vidia objektívne. Verte im viac, ako sebe, vy teraz nemáte ten správny odstup. Ak dokážete sami seba ovládnuť, zmierniť vašu rýchlosť, môžete skutočne vyhrať prvú cenu. Ale ak budete zbytočne riskovať, zostane vám len cena útechy. Posledný deň roka by ste mali prežiť kdesi v zastrčenom kútiku sveta so svojou láskou, s človekom, ktorý je vám blízky, v romantickom objatí, alebo v rodinnom kruhu. Všade inde na vás striehne nebezpečenstvo.

Váš denný horoskop, čínsky horoskop, slnečný horoskop, erotický horoskop snár

na www.horoskopy24.sk

Ryby

Rybám rok 2007 ponúkne stabilizáciu. A to je to, čo potrebujete. Najmä muži ocenia pokoj, zabezpečenie, nové obchodné zmluvy a zaručene úspešné podujatia, ktoré im ponúknu ich dobrí známi. Skutočne – budete mať pocit, že je všetko tak akurát. Aj vaše príjmy, aj vaše výdaje, aj vaše plány, aj vaše sny – všetko bude tip top. Nikde nič nebude vytŕčať, prekážať, znepríjemňovať vám voľné chvíle, ktorých naraz budete mať viac a aj si ich viac užijete. Tento rok budete síce viac pracovať, ale aj viac oddychovať, viac zarábať, viac míňať, viac cestovať, no aj viac investovať doma – nakoniec získate dojem, že žijete v akomsi sne. Kde je všetko možné, akýkoľvek váš nápad sa dá uskutočniť, bez námahy, hnevov a prekážok, kde sa nachádzajú len príjemní ľudia, s ktorými môžete rátať aj v zlom, nielen v dobrom a kde sa konečne objavila aj vaša vysnívaná víla, či vila? Ženy budú mať takisto taký pocit, môžu rátať s úspechmi na celej čiare, aj pokiaľ ide o založenie rodiny. Čokoľvek si zažiadate, aj dostanete. Bude to skutočne také jednoduché. Silvester by ste nemali prežívať za zavretými dverami. Spojte sa so svojimi priateľmi, v spoločnosti sa ukáže vaša osobnosť v celkom inom svetle, všetci vami budú nadšení a je ľahko možné, že už táto prvá noc vám prinesie nejakú istotu. Napríklad, že o vás niekto tajne sníva.

Jedinečné skrášľovacie, liečebné, relaxačné, víkendové, wellness pobyty pre Vás a možno ako darček pre vašich najbližších objavte tu http://kupele.24hod.sk/

zdroj : juli.sk


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Udalosti v slovenskom showbiznise v apríli, máji, júni 2006
<< predchádzajúci článok
Aký bol rok 2006 v astronómii