Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. apríla 2021

„Práca chvatná, málo platná“, zhodnotil Sulík nákup Sputnika V a očakáva aj čo najrýchlejšie uvoľnenie opatreníMinister hospodárstva Richard Sulík očakáva, že sa bude meniť COVID automat a že sa čím ...Zdieľať
dsc00693_4 676x451 7.4.2021  - Minister hospodárstva Richard Sulík očakáva, že sa bude meniť COVID automat a že sa čím skôr rozbehne aj „uvoľňovanie”. Ako ďalej uviedol po stredajšom rokovaní vlády, o týchto témach by sa malo rokovať ešte tento týždeň.


„Určite chceme prispieť k vylepšeniu COVID automotu," dodal s tým, že by vo všeobecnosti bolo dobré, keby sa jednotlivé opatrenia zosúladili. Následné uvoľňovanie je podľa neho veľmi nutné a slovenská ekonomika ho potrebuje. „Komplet celá vláda je za uvoľňovanie, je iba otázka, kedy a v ako rozsahu," zhrnul.

Sulík zároveň uviedol, že situácia okolo vakcíny Sputnik V je zamotaná. „My vlastne nevieme, čo v tých ampulkách je," zhrnul. On sám pritom očakáva, že sa to čím skôr dozvieme, chce si počkať na výsledné informácie.

„Práca chvatná, málo platná. Presne takto to dopadne, keď sa robia veci zbrklo, z večera do rána, len rýchlo, aby bola nejaká šou a potom sú tu tieto problémy," zhodnotil minister.


Zdroj: Webnoviny.sk - „Práca chvatná, málo platná“, zhodnotil Sulík nákup Sputnika V a očakáva aj čo najrýchlejšie uvoľnenie opatrení © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Pri akomkoľvek uvoľňovaní budú mať prednosť školy, povedal minister školstva Branislav Gröhling po rokovaní vlády. (7. 4. 2021)
 Koronavírus: Na Slovensku pribudli desiatky úmrtí, hospitalizovaných ubudlo a zaočkovali ďalšie tisíce ľudí (7. 4. 2021)
 Mišík: Od 19. apríla by sa na Slovensku mohli mierne uvoľniť opatrenia (7. 4. 2021)
 V Maďarsku zaočkovali už 2,5 milióna ľudí, v stredu otvárajú obchody (7. 4. 2021)
 Na rokovaní českej vlády skolabovala hlavná hygienička (7. 4. 2021)
 Slovensko bude mať už len dva čierne okresy – Poprad a Kysucké Nové Mesto. (6. 4. 2021)
 Koronavírus: Vedci zistili, prečo sú deti viac chránené pred COVID-19 (6. 4. 2021)
 Koronavírus: Na Slovensku nepribudlo žiadne úmrtie, ale počet hospitalizovaných stúpol o desiatky (6. 4. 2021)
 Koronavírus: Laboratória neurobili ani dvetisíc PCR testov, pribudli hospitalizovaní aj úmrtia (5. 4. 2021)
 S koronavírusom má už osobnú alebo z bezprostredného okolia skúsenosť väčšina Slovákov (5. 4. 2021)nasledujúci článok >>
Gastro i cestovný ruch sa dočkali pomoci od štátu, dostanú o 120 miliónov eur viac (video)
<< predchádzajúci článok
Vláda ohlásila rozšírenie pomoci pre cestovný ruch zasiahnutý koronakrízou o ďalších 120 miliónov eur

„Práca chvatná, málo platná“, zhodnotil Sulík nákup Sputnika V a očakáva aj čo najrýchlejšie uvoľnenie opatrení - diskusné fórum čitateľov