Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

08. apríla 2020

„Syn Božej hlavy“ spojil koronavírus a 5G siete, youtube bude mazať konšpirácieSlužba YouTube odstráni všetky videá týkajúce sa konšpiračnej teórie, podľa ktorej 5G siete súvisia so šírením nového koronavírusu. Správa prichádza po tom, ako sa na službe objavil živý prenos ...Zdieľať
gettyimages 494761447 676x451 8.4.2020 (Webnoviny.sk) - Služba YouTube odstráni všetky videá týkajúce sa konšpiračnej teórie, podľa ktorej 5G siete súvisia so šírením nového koronavírusu. Správa prichádza po tom, ako sa na službe objavil živý prenos rozhovoru, v ktorom David Icke v pondelok obhajoval túto konšpiračnú teóriu a vyhlásil, že "existuje prepojenie medzi 5G a zdravotnou krízou".

Billa Gatesa posiela do väzenia"Ak sa 5G dostanú tam, kam ich chcú dostať, tak potom zanikne ľudský život, ako ho poznáme. Ľudia sa musia rozhodnúť," uviedol v reakcii na podpaľovanie stožiarov s vysielačmi pre 5G siete. Niekoľko ľudí v reakciách ihneď vyzývalo ostatných, aby naďalej podpaľovali vysielače.

Icke tiež povedal, že ak sa vedcom raz podarí vyrobiť vakcínu, bude obsahovať "nanotechnologické mikročipy", ktoré umožnia kontrolovať ľudí. Billa Gatesa, ktorý pomáha s financovaním výskumu spojeného s vakcínou, by mali podľa neho zatvoriť vo väzenia.

Icke je známy šíriteľ konšpirácií


Rozhovor sledovalo naživo 65-tisíc ľudí. YouTube ho odstránil až po tom, ako sa skončil, pričom o ňom vedelo už počas live streamu. "Akýkoľvek obsah, ktorý spochybňuje existenciu prenosu COVID-19 tak, ako ho opísali Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) alebo miestne zdravotnícke úrady, je v rozpore s pravidlami YouTube," uviedla pre BBC hovorkyňa spoločnosti. "To platí aj pre konšpiračné teórie, podľa ktorých symptómy ochorenia zapríčiňujú 5G siete," dodala.

David Icke je známy britský šíriteľ konšpiračných teórií, ktorý tvrdí, že Zem ovláda tajné bratstvo. To podľa neho pochádza z inej dimenzie vesmíru a jeho členovia sa snažia udržiavať ľudstvo v strachu, pretože žijú z negatívnej energie. Podobne ako ďalší konšpirátori, aj Icke spochybňuje holokaust a blúzni o tom, že svet ovládajú reptiliáni a ilumináti. On sám vraj už v roku 1990 pochopil, že prišiel na Zem na to, aby cez neho k ľuďom hovorili vesmírne bytosti. O rok neskôr sa začal titulovať ako "Syn Božej hlavy".


Zdroj: Webnoviny.sk - „Syn Božej hlavy“ spojil koronavírus a 5G siete, youtube bude mazať konšpirácie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Koronavírus: Pribudlo 47 nakazených, vláda pomôže veľkým firmám a hrozia pokuty za porušenie obmedzení cez Veľkú noc (online) (7. 4. 2020)
 Polícia bude počas obmedzenia pohybu ústretová, so „zdravým rozumom“ sa vyhnete problémom (7. 4. 2020)
 Každý bude vymýšľať, ako zákaz vychádzania obísť, myslí si Fico a situáciu s Covid-19 by riešil inak (7. 4. 2020)
 Japonsko vyhlási pre Covid-19 stav núdze. Musíme zmeniť našu aktivitu, vyhlásil Šinzó Abe (7. 4. 2020)
 Peniaze z prvej eurofondovej výzvy proti pandémii môžu využiť zdravotníci, hasiči a záchranári (7. 4. 2020)
 Ak porušíte Matovičove nariadenia, hrozí vám pokuta 1659 eur. Za tvár bez rúška môžete prísť o tisícku (7. 4. 2020)
 Slovenskí vedci vyvinuli kvalitný test na koronavírus. Slovensko dostane 100-tisíc testov zadarmo (7. 4. 2020)
 Na rúškach prežije koronavírus až týždeň, zistili vedci. Čo to znamená? (7. 4. 2020)
 Pellegrini: Premiér neverí ľuďom, obmedzenie pohybu je zbytočné gesto (7. 4. 2020)
 Slováci si budú môcť odložiť splátky úverov, parlament schválil ďalšie opatrenia (7. 4. 2020)nasledujúci článok >>
Mobilné dáta sa musia aj počas koronakrízy využívať s pravidlami Európskej únie
<< predchádzajúci článok
Koronavírus skomplikoval cestu britským vedcom z Antarktídy, pomohlo im kráľovské letectvo

„Syn Božej hlavy“ spojil koronavírus a 5G siete, youtube bude mazať konšpirácie - diskusné fórum čitateľov