Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

24. septembra 2009

Beyoncé by mala vystúpiť v Malajzii, moslimská strana je protiOpozičná Malajzijská islamská strana (PAS) chce zabrániť americkej speváčke Beyoncé v plánovanom vystúpení v tejto krajine. Raz sa jej to už podarilo a to pred dvoma rokmi a v roku 2008 zase ...Zdieľať
BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) - Opozičná Malajzijská islamská strana (PAS) chce zabrániť americkej speváčke Beyoncé v plánovanom vystúpení v tejto krajine. Raz sa jej to už podarilo a to pred dvoma rokmi a v roku 2008 zase zabránili, aby v Malajzii odohrala koncert Kanaďanka Avril Lavigne. "Sme proti západnému zábavnému priemyslu, ktorý vyzdvihuje pôžitkárstvo. Nechceme, aby táto kultúra ovplyvňovala našu mládež," uviedol viceprezident mládežníckej frakcie PAS Ahmad Sabki.


Dvadsaťosemročná Beyoncé by sa mala v metropole Kuala Lumpur predstaviť 25. októbra v rámci svetového turné, no samozrejme len v prípade, že jej to bude umožnené. Začiatkom mesiaca už moslimskí politickí predstavitelia odporučili svojim prívržencom nenavštíviť koncert americkej pop-rapovej skupiny Black Eyed Peas, ktorý sa uskutoční v piatok na oslavách 250. výročia založenia pivovarov Guinness.

SITA_Reuters

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Herečka Ellen Pompeo má dcérku
<< predchádzajúci článok
NITRA: Počas sobotnej Bielej noci otvorené múzeá, galérie a divadlo

Beyoncé by mala vystúpiť v Malajzii, moslimská strana je proti - diskusné fórum čitateľov