Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. januára 2020

Bratislavská polícia si posvietila na zlodejov áut a zadržali piatich cudzincov zo Sýrie (foto)Počas nočnej akcie MOTO, zameranej na zlodejov áut, zadržali policajti nelegálnych cudzincov zo Sýrie. Ako informovala bratislavská krajská polícia, policajti spozorovali v Petržalke podozrivý Peugeot so ...Zdieľať
82614396_839237229832142_2273987451527626752_n 676x504 17.1.2020 (Webnoviny.sk) - Počas nočnej akcie MOTO, zameranej na zlodejov áut, zadržali policajti nelegálnych cudzincov zo Sýrie. Ako informovala bratislavská krajská polícia, policajti spozorovali v Petržalke podozrivý Peugeot so srbskými značkami. Vodiča zastavili a chceli ho skontrolovať.


Vozidlo odcudzené nebolo, ale nachádzalo sa v ňom okrem vodiča šesť ďalších osôb. Dve osoby sa dokonca nachádzali v batožinovom priestore.

Vodiča zo Srbska a šesť osôb zo Sýrie policajti odovzdali na ďalšie konanie Národnej jednotke boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície Prezídia Policajného zboru.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislavská polícia si posvietila na zlodejov áut a zadržali piatich cudzincov zo Sýrie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Liberáli žiadajú koniec Trubana na poste šéfa súdu, je vraj spájaný s Harabinom, Ficom a Kočnerom
<< predchádzajúci článok
Trump je klaun, vyhlásil Chameneí na modlitbách. Jeho reč prerušovali aj výkriky „Smrť Amerike“

Bratislavská polícia si posvietila na zlodejov áut a zadržali piatich cudzincov zo Sýrie (foto) - diskusné fórum čitateľov