Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v BratislaveHudobník ILLA J, syn opernej speváčky a džezového hudobníka, sa predstaví slovenskému publiku už 22. apríla ...Zdieľať
illa_j_pic2 1 676x451 BRATISLAVA 16. apríla 2018 (WBN/PR) - Hudobník ILLA J, syn opernej speváčky a džezového hudobníka, sa predstaví slovenskému publiku už 22. apríla 2018. Najmladší zo štyroch súrodencov a brat legendárneho hip-hopového producenta a rapera J DILLA predstaví svoju tvorbu v Bratislave v klube Hopkirk. Jeho hudobný odkaz poteší fanúšikov kvalitnej soulovej hudby a skvelého prepojenia spevu s rapovaním.


ILLA J nebol vždy zameraný výhradne na hudbu. Predtým ako našiel svoje miesto v hudobnom svete hral basketbal a jeho plány byť športovým profesionálom zmenila až bratova smrť. ILLA J začal pracovať s bratovým nevydaným hudobným materiálom a tak v roku 2008 vznikol kvalitný album Yancey Boys vydaný v Delicious Vinyl Records.

Súčasné európske turné HOME European Tour Part 2 je reakciou na úspešný prvý diel európskych koncertov k jeho tretiemu albumu Home. Určite predstaví úspešné skladby z tohto vydareného diela ako napríklad „Sam Cook“, „7 Mile“, „Home“, ale aj „Universe“, „We Here“, či jedna z prvých jeho skladieb „Sounds Like Love“. Má veľmi rád komunikáciu s publikom, jeho inštrumentálny prejav si vychutnáva a nabíja ho atmosféra klubového prostredia. Svojich slovenských fanúšikov osobne pozýva.Určite kvalitný klubový koncert prichádza do Bratislavy a ty sa ho môžeš zúčastniť 22.apríla 2018 o 21:00 hodine v klube Hopkirk, brány klubu sa otvoria pred ôsmou.

ILLA J

FB event

Predpredaj

Tvorba / diskografia:

  1. ILLA J EP (2007)

  2. YANCEY BOYS album (2008)

  3. 4 PAST MIDNITE EP

  4. EVOLUTION ako SLUM VILLAGE album(2013)

  5. SUNSET BLVD. album (2013)

  6. ILLA J album (2015)

  7. YES ako SLUM VILLAGE album (2015)

  8. HOME album (2017)

  9. plus výberovka DIRTY SLUMS a DIRTY SLUMS 2 so skupinou SLUM VILLAGE


Videoklipy:


ILLA J - HOMEILLA J – SOUNDS LIKE LOVE feat. DEBI NOVAILLA J – 7 MILEILLA J – UNIVERSEILLA J – SAM COOKILLA J - R U LISTENINILLA J – WE HERE
Zdroj: Webnoviny.sk - Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na železniciach uplynulý týždeň zomrelo 6 ľudí, neubúda ani vandalizmu
<< predchádzajúci článok
Nakoľko ovplyvňuje horoskop náš osud? Je naša životná dráha vopred určená?

Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave - diskusné fórum čitateľov