Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

20. augusta 2010

Douglasova rakovina neohrozí premiéru jeho filmuMichael Douglas (vľavo) so svojím synom Cameronom Douglasom Foto: Ilustračné foto SITA, AP BRATISLAVA 20. augusta (WEBNOVINY) - Zdravotné problémy amerického herca a producenta Michaela Douglasa spôsobené nádorom v hrdle neohrozia ...Zdieľať
cameron douglas Michael Douglas (vľavo) so svojím synom Cameronom Douglasom

Foto: Ilustračné foto SITA, AP BRATISLAVA 20. augusta (WEBNOVINY) - Zdravotné problémy amerického herca a producenta Michaela Douglasa spôsobené nádorom v hrdle neohrozia premiéru jeho najnovšieho filmu Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010), ktorá je v USA naplánovaná na 24. septembra. Uviedli to predstavitelia spoločnosti Twentieth Century Fox, ktorí taktiež oznámili, že herec bude snímku propagovať tak, ako bolo pôvodne naplánované.

Šesťdesiatpäťročný Douglas, ktorý je vášnivým fajčiarom, musí po diagnostikovaní rakoviny podstúpiť osem týždňov ožarovania a chemoterapie, jeho lekári však očakávajú plné uzdravenie. "Som veľmi optimistický," uviedol Michael Douglas vo vyhlásení po tom, čo sa do médií dostali informácie o jeho zdravotných problémoch.

Informácie zverejnila webová stránka people.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Oravskej priehrade cez víkend raj surferov
<< predchádzajúci článok
Ricky Martin vydá v novembri autobiografiu

Douglasova rakovina neohrozí premiéru jeho filmu - diskusné fórum čitateľov