Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. marca 2006

Hanzel tvrdí, že neodchádza rozčarovaný, ani znechutenýNie som rozčarovaný, ani znechutený, z politiky odchádzam a idem ďalej, povedal v relácii TV Markíza Na telo poslanec Bohumil Hanzel. Dodal, že po odchode z politiky sa bude venovať umeniu a svojim ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. marca (WN/SITA) - Nie som rozčarovaný, ani znechutený, z politiky odchádzam a idem ďalej, povedal v relácii TV Markíza Na telo poslanec Bohumil Hanzel. Dodal, že po odchode z politiky sa bude venovať umeniu a svojim akciovým spoločnostiam. "Do politiky som išiel preto, lebo som si naivne myslel, že idem zmeniť Slovensko," povedal a vysvetlil, že parlament je riadený stranícky a jeden človek tam veľa nezmôže. Keď vstupoval do politiky, Smer sa podľa neho profiloval ako stredová strana a on ju v minulých parlamentných voľbách štedro financoval. "Dával som dosť," povedal.

Po odchode z politiky zostáva členom Smeru, pretože "ja som stranu len nefinancoval, ale ja som ju aj spoluzakladal," vyhlásil. Dodal, že odchod Moniky Beňovej z kandidátky strane pomôže, rovnako, ako by jej pomohol aj pred štyrmi rokmi. K osobe Mikuláša Dzurindu sa vyjadril, že je doposiaľ najlepší premiér, akého kedy Slovensko malo a v relácii ho neodsúdil ani za výroky voči Robertovi Ficovi a Smeru, že je boľševik a má boľševický program.

Hanzel v relácii tiež vyhlásil, že ísť do politiky ho prehovoril Tibor Mikuš. S ďalším poslancom - Milanom Hortom vyrastal na jednom dvore a dokonca mu ako dieťaťu zachránil život. "Pri jednej hre ho obesili na strom a ja som ho odrezal," povedal Hanzel.

FOTO : SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pitva bývalého prezidenta Miloševiča sa má uskutočniť v nedeľu
<< predchádzajúci článok
KDH podľa Palka garantuje 100% celistvosť klubu poslancov