Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. marca 2007

Na východe republiky našli cigarety vo vlaku aj v auteCigarety s ukrajinskými kolkami objavili pracovníci colného úradu pri kontrole na železničnej stanici v Čiernej nad Tisou. Neznámy páchateľ cigarety naložil ešte na Ukrajine do ...Zdieľať

BRATISLAVA/KOŠICE 19. marca (WEBNOVINY) - Cigarety s ukrajinskými kolkami objavili pracovníci colného úradu pri kontrole na železničnej stanici v Čiernej nad Tisou. Neznámy páchateľ cigarety naložil ešte na Ukrajine do konštrukčných dutín v služobnom ležadlovom vagóne medzinárodného rýchlika premávajúceho na trase Kyjev-Viedeň. Podľa informácií košickej policajnej hovorkyne Jany Demjanovičovej išlo o takmer 63 500 kusov cigariet rôznych značiek, colný dlh je takmer 200 tisíc.

S pašovanými cigaretami prichytili policajti hraničnej polície 43-ročného Miroslava. Už raz trestný muž si vyslúžil obvinenia z porušenia predpisov o štátnych technických opatrenia na označenie tovaru. Ako uviedla Demjanovičová, muža cez víkend kontrolovali policajti na Sobraneckej ceste v Michalovciach. Vo VW Bora objavili 60 tisíc kusov cigariet s ukrajinskými známkami, ich hodnota na našom trhu je minimálne 147 tisíc korún.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pri Tornali objavili nielen drogy, ale aj výrobňu liehu
<< predchádzajúci článok
Charizmatický fínsky premiér vyhral parlamentné voľby