Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. augusta 2020

Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínuZ obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi boli po policajnej akcii Občan obvinené štyri osoby, pričom jedna ...Zdieľať
94033069_3281947185168814_5078576764825894912_n 676x380 1.8.2020 (Webnoviny.sk) - Z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi boli po policajnej akcii Občan obvinené štyri osoby, pričom jedna z nich bola v pátraní.


Pezinskí policajti v spolupráci s príslušníkmi Národnej kriminálnej agentúry rozložili skupinu dílerov, ktorá sa zaoberala distribúciou metamfetamínu (pervitínu) v Pezinskom a Seneckom okrese.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, pri policajnej akcii s názvom Občan boli v súčinnosti so Zásahovou skupinou NAKA a Pohotovostným policajným útvarom Trenčín vykonané viaceré domové prehliadky a prehliadky motorových vozidiel.

Policajti zaistili metamfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 130 jednorazových dávok drogy.

Po vykonaní potrebných procesných úkonov boli zadržaní umiestnení v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval podnet na ich väzobné stíhanie.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kúpanie v prírodných nádržiach má ďalšiu obeť, v Turnianskom rybníku sa utopil muž z Maďarska
<< predchádzajúci článok
Zuzana Čaputová pre koronavírus nepôjde k moru, zvažuje však aj iné krajiny ako Slovensko

Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínu - diskusné fórum čitateľov