Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. apríla 2018

Speváčka Kylie Minoque po svadbe netúžila ani ako dievča, zásnuby boli pre ňu…Austrálska speváčka Kylie Minogue nikdy netúžila po manželstve. Štyridsaťdeväťročná interpretka, ktorá vydá 6. apríla album Golden, to prezradila v rozhovore pre magazín ...Zdieľať
kylie minogue 676x512 BRATISLAVA 5. apríla (WebNoviny.sk) - Austrálska speváčka Kylie Minogue nikdy netúžila po manželstve. Štyridsaťdeväťročná interpretka, ktorá vydá 6. apríla album Golden, to prezradila v rozhovore pre magazín Red.
"Nikdy som si nemyslela, že sa vydám. Už len zásnuby boli pre mňa experiment, pretože nikdy, ani ešte ako dievča, som nesnívala o svadbe. Nie je to niečo, čo potrebujem alebo chcem. Moji rodičia ma nevychovávali s tým, že sa raz musím vydať. Nikdy to nebolo mojím cieľom. Nemyslím si, že manželstvo je niečo pre mňa," vyjadrila sa speváčka, ktorá sa v roku 2016 zasnúbila s hercom Joshuom Sasseom, no vlani vo februári informovali o rozchode.

 

Kylie Ann Minogue

 

  • Patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete.

  • Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988, pričom doteraz ponúkla 13 štúdioviek.

  • V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Po úspešnej liečbe sa už o rok vrátila na pódiá a v roku 2008 vyrazila na svetové turné.

  • Minogue v rokoch 1986 až 1988 účinkovala v seriáli Susedia (1985). Objavila sa tiež v snímkach Delikventi (1989), Street Fighter: Posledný boj (1994), Horúca krv (2000), Moulin Rouge (2001), Holy Motors (2012) alebo vo vianočnom špeciále seriálu Pán času (2005) z roku 2007 s názvom Plavba zatratených.


  •  

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Pôvodný článok: http://www.femalefirst.co.uk/celebrity/kylie-minogue-marriage-1137200.html


Zdroj: Webnoviny.sk - Speváčka Kylie Minoque po svadbe netúžila ani ako dievča, zásnuby boli pre ňu… © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kylie Minogue vydáva novú štúdiovku Golden
<< predchádzajúci článok
Herečka Christine Lakin je tehotná, informáciu potvrdila nápisom na budove

Speváčka Kylie Minoque po svadbe netúžila ani ako dievča, zásnuby boli pre ňu… - diskusné fórum čitateľov