Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. októbra 2023

Sulík si počas volebnej noci nedával servítku pred ústa, Danka označil za výkvet politiky a Republiku poslal hulákať inde (video)Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík po ...Zdieľať
6518c6153ee3a130222354 676x451 1.10.2023  - Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík po spočítaní 67,95 percenta okrskových zápisníc očakáva, že SaS by mohla nakoniec získať okolo šesť percent platných hlasov.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

 

Výkvet slovenskej politiky„Zažili sme tu v Liberálnom dome už aj veselšie chvíle," povedal. Po tom, čo sa podľa neho udialo a aké boli turbulentné časy posledných 16 až 18 mesiacov, si myslí, že voliči SaS dali strane šancu a zároveň zdvihli varovný prst, aby to liberáli už robili poriadne.
 

„Moja nádej je, že vypadne minimálne Republika, to by im prospelo, nech sa skľudnia a chodia si hulákať inde," povedal Sulík. Podľa neho by sa do parlamentu nemusel dostať ani „výkvet slovenskej politiky Andrej Danko". Šéf liberálov zároveň skritizoval exit polly.„Sú kompletne zbytočné, sú to nejaké hauznumerá, to je nič," povedal. Obul sa aj do Demokratov. „Opojení svojím egoizmom nastúpili preto, že idú zabrániť prepadu hlasov a presne to spravili," zdôraznil.

Najväčšiu kritiku dostal Matovič


Najviac však Sulík skritizoval lídra hnutia OĽaNO a priatelia Igora Matoviča. „Nepatrí do politiky, robil hnusnú kampaň. Bývalý premiér chodil a hulákal s tereňákom po uliciach, to je strašná hanba," povedal.

Za ešte väčšiu hanbu Sulík považuje to, že sa na to "namotalo" deväť percent voličov. „Potom sa nečudujme, že to tu je taká džamahírija, ako je, že putujeme na chvost Európy," tvrdí Sulík. Matovič podľa neho nepriniesol do politiky nič, len rozdávanie peňazí.
Zdroj: SITA.sk - Sulík si počas volebnej noci nedával servítku pred ústa, Danka označil za výkvet politiky a Republiku poslal hulákať inde (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Šimečka si vymenil správy s viacerých predsedami politických subjektov, vládu by nezostavil s dvomi stranami (1. 10. 2023)
 Výsledok nad 15 percent stranu Hlas-SD nesmierne teší, so Slovenskom sa údajne nič zle nestane (video) (1. 10. 2023)
 Výsledky Voľby 2023 do NRSR: Pozrite si výsledky volieb online (30. 9. 2023)
 Polícia počas volieb riešila aj perá, ktoré je vraj možné vygumovať (30. 9. 2023)
 Prezidentka Čaputová opätovne vyzvala na účasť vo voľbách a je pripravená postupovať v zmysle ústavy (video+foto) (30. 9. 2023)
 Môžu to byť voľby plné prekvapení, myslí si Pellegrini (video+foto) (30. 9. 2023)
 Voľby určia budúci charakter štátu i jeho zahraničnopolitické smerovanie, podľa Rybníčka je ich termín nebezpečný (30. 9. 2023)
 Voľby 2023: Na farbe pečiatky obce na hlasovacej obálke nezáleží (30. 9. 2023)
 Premiér Ódor mal pri hlasovaní menší problém. Bola to moja ľudská chyba, povedal (video+foto) (30. 9. 2023)
 Ako hlasovať v predčasných voľbách? Pozor na počet prednostných hlasov a za čo hrozí pokuta 33 eur (30. 9. 2023)nasledujúci článok >>
Výsledky volieb načrtli možné koalície, karty v rukách drží Pellegrini
<< predchádzajúci článok
Šimečka si vymenil správy s viacerých predsedami politických subjektov, vládu by nezostavil s dvomi stranami