Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

25. marca 2020

Svet urážal Rusko a toto je Boží trest, vraví o koronavíruse ChorkinováŠírenie nákazy koronavírusu je pre tento svet Boží trest. Myslí si to niekdajšia skvelá gymnastka a momentálne členka ruskej Štátnej dumy Svetlana Chorkinová. Dvojnásobná ...Zdieľať
russia_world_olympians_forum 2e9bbccd64504cf79853a9dd1fa0955b 676x451 25.3.2020  - Šírenie nákazy koronavírusu je pre tento svet Boží trest. Myslí si to niekdajšia skvelá gymnastka a momentálne členka ruskej Štátnej dumy Svetlana Chorkinová. Dvojnásobná olympijská víťazka a deväťnásobná majsterka sveta v rozhovore pre Sport-Express okrem iného povedala aj to, že svet vo veľkom uráža Rusko a toto je jeden z dôsledkov.

Viac o téme: Koronavírus"Podľa môjho názoru je to nejaký Boží trest. Aj v našej hymne sa spieva, že našu zem ochraňuje Boh. Svet si toho príliš veľa dovolil voči Rusom aj našim športovcom. My sme napriek tomu stále pripravení všetkým pomáhať. Sme si vedomí, že nie je nič silnejšie, ako keď všetci bojujú spoločne za dobré veci - za priateľstvo, naše deti a stále lepšiu ekonomiku," vyhlásila Chorkinová.

Členka dolnej komory ruského parlamentu vyjadrila aj svoj názor na odloženie olympijských hier v Tokiu na rok 2021.

"Každý z nás máme len jeden život a ten je najvyššia hodnota. Z tohto pohľadu je to správne riešenie. Finančné či morálne straty nestoja za risk, ktorý by sme podstúpili pri zdraví toľkého počtu ľudí. Rusko by malo túto situáciu využiť na to, aby sa lepšie pripravilo v súvislosti s procesmi na Športovom arbitrážnom súde. Máme šancu, aby sme na budúci rok vyriešili všetky naše problémy s medzinárodnými športovými federáciami," vysvetlila Chorkinová.


Zdroj: Webnoviny.sk - Svet urážal Rusko a toto je Boží trest, vraví o koronavíruse Chorkinová © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Koronavírus online: Ruslan priviezol na Slovensko zdravotnícky materiál, v Taliansku a Španielsku ďalšie stovky obetí (25. 3. 2020)
 Trump chce opatrenia proti koronavírusu čo najskôr zrušiť, viac ho zaujíma poškodenie americkej ekonomiky (25. 3. 2020)
 Automobilky začnú vyrábať zdravotnícke pomôcky, na boj proti koronavírusu ich vyzýva aj Trump (24. 3. 2020)
 Zamestnanci domovov dôchodcov ušli v Španielsku pred koronavírusom, seniori zomierali opustení v posteliach (24. 3. 2020)
 Facebook a Instagram znižujú kvalitu videí, množstvo ľudí v karanténe preťažuje internetové siete (24. 3. 2020)
 V Česku predĺžili zákaz voľného pohybu aj ďalšie opatrenia, ostáva aj povinnosť chrániť si nos a ústa (24. 3. 2020)
 Do boja proti koronavírusu sa pustili aj slovenskí hokejisti, Tatar či Fehérváry spustili výzvu (24. 3. 2020)
 Koronavírus online: Matovič oznámil 40 nových opatrení, ruší aj bezplatné vlaky pre študentov a v nedeľu zavrel obchody (24. 3. 2020)
 Cestovný ruch sa prakticky zastavil, zamestnávatelia žiadajú vládu o pomoc (24. 3. 2020)
 Veľká Británia pre koronavírus sprísnila opatrenia, premiér Johnson obmedzil ľuďom aj pohyb (video) (24. 3. 2020)nasledujúci článok >>
Koronavírus odstavil sezónu KHL a Gagarinov pohár nezíska nikto, rozhodnutie vedenia je konečné
<< predchádzajúci článok
Ronaldo pomôže portugalským nemocniciam v boji s koronavírusom, daruje im lôžka aj pľúcne ventilátory

Svet urážal Rusko a toto je Boží trest, vraví o koronavíruse Chorkinová - diskusné fórum čitateľov