Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

25. marca 2020

Ronaldo pomôže portugalským nemocniciam v boji s koronavírusom, daruje im lôžka aj pľúcne ventilátoryPortugalský futbalista Cristiano Ronaldo a jeho agent Jorge Mendes pomôžu nemocniciam v Lisabone a Porte v boji s pandémiou koronavírusu. Viac o téme: ...Zdieľať
italy_soccer_serie_a_03481 18e08672fdb0407ea9e46f879f4810ca 676x450 25.3.2020  - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo a jeho agent Jorge Mendes pomôžu nemocniciam v Lisabone a Porte v boji s pandémiou koronavírusu.

Viac o téme: KoronavírusZdravotnícke zariadenie Santa Maria v portugalskej metropole od nich dostane 10 lôžok vrátane pľúcnych ventilátorov, prístrojov na monitorovanie činnosti srdca a vybavenia pre transfúziu krvi. Do nemocnice Santo Antonio v Porte pošlú o päť rovnako vybavených lôžok viac.

V Portugalsku sa v ostatných dňoch rapídne rozšírilo ochorenie COVID-19, v utorok odtiaľ hlásili vyše 2300 nakazených. Ešte pred týždňom pritom evidovali približne 250 prípadov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ronaldo pomôže portugalským nemocniciam v boji s koronavírusom, daruje im lôžka aj pľúcne ventilátory © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svet urážal Rusko a toto je Boží trest, vraví o koronavíruse Chorkinová
<< predchádzajúci článok
Pre Real Madrid je najvyššou prioritou Haaland, no podľa jeho agenta zatiaľ zostane v Dortmunde

Ronaldo pomôže portugalským nemocniciam v boji s koronavírusom, daruje im lôžka aj pľúcne ventilátory - diskusné fórum čitateľov