Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. júla 2013

Tyler Seguin urazil po príchode do Dallasu jeho obyvateľovHokejový útočník Tyler Seguin sa u nového zamestnávateľa Dallas Stars neuviedol práve najlepšie. Za komentáre na svojom profile na ...Zdieľať
tyler seguin Tyler Seguin oslavuje gól ešte v drese BostonuArchívne foto: SITA/APDALLAS 8. júla (WEBNOVINY) - Hokejový útočník Tyler Seguin sa u nového zamestnávateľa Dallas Stars neuviedol práve najlepšie. Za komentáre na svojom profile na Twitteri sa musel ospravedlňovať.


"V Texase sú len voly a teploši. A ja nie som krava," svietilo v sobotu na twitterovom účte Seguina @tylerseguin92. Neskôr sa hokejista, ktorého vymenili pred týždňom z Bostonu do Dallasu v rámci trejdu siedmich hráčov a výberov v drafte, za tieto komentáre ospravedlňoval a tvrdil, že sa stal obeťou hackera.

"Hackerov na Twitteru treba zastaviť. Ospravedlňujem sa," uviedol Seguin, ktorý sa rozhodol odmlčať z Twitteru. Na istý čas vzhľadom na údajné útoky hackerov svoje konto uzavrel.

S komentármi na Twitteri mal útočník problémy už aj v minulosti. "Klub Dallas Stars v žiadnom prípade netoleruje a ani nesúhlasí s odkazom, ktorý sa objavil na twitterovskom účte Tylera Seguina. Celú záležitosť sme riešili priamo s Tylerom a budeme sa snažiť vzdelávať našich hráčov o dôležitosti správania sa na sociálnych sieťach," uviedlo v stanovisku vedenie Dallasu Stars.

Boston získal za Seguina v rámci veľkej výmeny aj hviezdneho útočníka Louia Erikssona, Joea Morrowa, Reillyho Smitha a Matta Frasera, opačným smerom putovali aj Rich Peverley a Ryan Button. Seguin má v Dallase ešte zmluvu na ďalších šesť sezón. Informácie zverejnil web TSN.ca.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyžrebované čísla hry KENO 10 - pondelok 8. júla
<< predchádzajúci článok
Marcel Lomnický získal na univerziáde prvú slovenskú medailu