Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. júna 2020

Územím Slovenska prejdú do Poľska chorvátski vojaci, presúvať sa bude aj technikaMinisterstvo obrany SR upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky, ktoré sa na území Slovenska uskutočnia v období od 1. do 7. júna. Ozbrojené sily o tom informovali prostredníctvom statusu na sociálnej ...Zdieľať
croatia_military_parade e09d212283e7428a91efefd892903b3e 676x419 1.6.2020  - Ministerstvo obrany SR upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky, ktoré sa na území Slovenska uskutočnia v období od 1. do 7. júna. Ozbrojené sily o tom informovali prostredníctvom statusu na sociálnej sieti.


Cez územie Slovenska sú plánované tri cestné presuny chorvátskych vojakov a techniky z Chorvátska do Poľska a z Poľska do Chorvátska v rámci rotácie a so sprievodom Vojenskej polície. Presuny sa uskutočnia 2. júna a 5.až 6. júna.

„Zdôrazňujeme, že ide o plánované presuny, ktoré boli schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky,“ uviedol rezort obrany v statuse.

Rovnako v období od 1. do 7. júna dôjde aj k trom vnútroštátnym cestným presunom vojenskej techniky na trasách Martin – Sučany a späť a Prešov – Poprad a späť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Územím Slovenska prejdú do Poľska chorvátski vojaci, presúvať sa bude aj technika © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súd v kauze vraždy Kuciaka (17. deň): Kočner je podľa znalkyne egocentrik, pustili aj nahrávku s Trnkom
<< predchádzajúci článok
Japonská automobilka Nissan zatvorí závody v Španielsku, o prácu príde zhruba tritisíc ľudí

Územím Slovenska prejdú do Poľska chorvátski vojaci, presúvať sa bude aj technika - diskusné fórum čitateľov