Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. októbra 2012

Vášniví lyžiari si už môžu kúpiť celosezónne skipasyPOPRAD 15. októbra (WEBNOVINY) – V najväčších lyžiarskych strediskách na Slovensku sa dnes začína predpredaj Slovakia Super Skipasov pre lyžiarsku sezónu 2012/2013. Cena celosezónneho skipasu v predpredaji zostáva ...Zdieľať
lyziar POPRAD 15. októbra (WEBNOVINY) – V najväčších lyžiarskych strediskách na Slovensku sa dnes začína predpredaj Slovakia Super Skipasov pre lyžiarsku sezónu 2012/2013.


Cena celosezónneho skipasu v predpredaji zostáva nezmenená. Ceny ostatných skipasov sa mierne zvýšili. Okrem predaja skipasov priamo v strediskách si môžu záujemcovia kúpiť skipas aj prostredníctvom internetu.

Tohtoročnou novinkou je zapojenie sa ďalšieho strediska do projektu Slovakia Super Skipas. Je ním lyžiarske stredisko vo Vrátnej.

„Skipas ponúka lyžovačku v siedmich strediskách na viac ako sto kilometroch zjazdoviek a k tomu kúpanie v akvaparku,“ informovala Katarína Šarafínová zo spoločnosti Tatry Mountain Resorts.

Sezónne skipasy je možné čerpať kedykoľvek počas zimnej sezóny, podľa výberu vo variante desať alebo 15 dní zo sezóny, alebo aj celosezónne. Skipas pre dospelých na celú sezónu stojí v predpredaji 350 eur, 15-dňový 310 eur a desaťdňový 260 eur.

Lístok je možné v jeden deň použiť len jedenkrát, buď v lyžiarskych strediskách alebo v akvaparku. Jeden skipas môžu využiť lyžiari v strediskách Jasná v Nízkych Tatrách, na Donovaloch, vo Veľkej Rači, v stredisku Malinô Brdo, na Štrbskom Plese a v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách a najnovšie aj vo Vrátnej.

Do projektu Slovakia Super Skipasu je zapojený aj Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Predpredaj skipasov potrvá do 21. decembra.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kvalita demokracie za Roberta Fica stagnuje
<< predchádzajúci článok
Turecká armáda donútila pristáť ďalšie lietadlo