Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

21. marca 2011

Záhorácky Country Cross 2011 tento víkendPo bohatých profesionálnych organizačných skúsenostiach Rally cross Klubu v Borskom Mikuláši sa už teraz má na čo tešiť široká divácka verejnosť počas dvojdňových strhujúcich ...Zdieľať
country cross 2011 BRATISLAVA 21. marca (WBN/PR) - Po bohatých profesionálnych organizačných skúsenostiach Rally cross Klubu v Borskom Mikuláši sa už teraz má na čo tešiť široká divácka verejnosť počas dvojdňových strhujúcich pretekov.


Ako každý rok i tento rok sa začína sezóna Záhoráckeho Country Crossu prvým pretekom Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v Country Crosse v dňoch 26. - 27. marca 2011, ktoré sa započítavajú do deväťdielneho seriálu MM SR a jazdí sa pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie.

Hlavným organizátorom tohto medzinárodného preteku je Rallycross Klub pri Autoklube SR v Borskom Mikuláši. Svoju činnosť zameriava na poriadanie motoristických akcií a to hlavne amatérsky hobby rallycross, country cross a iné spoločenské akcie.
Pre pretekárov z celého Slovenska ale aj zo zahraničia bude pripravená jedinečná piesková trať o celkovej dĺžke cca 12 km, kde budú mať diváci možnosť vidieť adrenalínové preteky. Na štartovnej listine sa očakáva vyššia účasť ako po minulé ročníky - cca 300 jazdcov slovenskej pretekárskej špičky v Country Crosse a pretekárov zo susedného Česka a Poľska takých zvučných mien ako Štefan Svitko (SR), Ondřej Liška (ČR) a iní.
Po bohatých profesionálnych organizačných skúsenostiach Rallycross Klubu v Borskom Mikuláši sa už teraz teší široká divácka verejnosť na strhujúce dvojdňové preteky. Dúfajme, že dokonalému motoristickému zážitku bude víkend (26.3.-27.3.) priať aj počasie a príde množstvo motoristických fanúšikov.

Viac informácií na www.rallycrossbure.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
UEFA sa rozhodla ponechať systém kvalifikácie MS
<< predchádzajúci článok
Pete Sampras má nazad svoje trofeje