Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

04. októbra 2012

Futbalisti Trenčína si zahrajú proti Ajaxu AmsterdamFutbalisti corgoňligového klubu AS Trenčín odohrajú v utorok 16. októbra 2012 v Holandsku stretnutie s účastníkom Ligy majstrov Ajaxom Amsterdam. Informuje o tom oficiálna stránka Trenčanov. ...Zdieľať
david depetris TRENČÍN 4. októbra (WEBNOVINY) - Futbalisti corgoňligového klubu AS Trenčín odohrajú v utorok 16. októbra 2012 v Holandsku stretnutie s účastníkom Ligy majstrov Ajaxom Amsterdam. Informuje o tom oficiálna stránka Trenčanov.


Zverenci trénera Adriána Guľu sa už v minulosti stretli so štvornásobným šampiónom Ligy majstrov (resp. predchodcu Európskeho pohára majstrov). Na minuloročnom turnaji Copa Amsterdam podľahli najslávnejšiemu holandskému tímu 0:3.

Ako informuje astrencin.sk, 16-členný káder bez reprezentantov z "dvadsaťjednotky" a "devätnástky", ale aj s Františkom Kubíkom a Fanendom Adim, odletí do Amsterdamu v pondelok 15. októbra večer z Budapešti.

Stretnutie sa odohrá o deň neskôr o 11.00 h pravdepodobne v mládežníckom komplexe "De Toekomst". Návrat mužstva je naplánovaný na stredu 17. októbra.

"Už dlhodobejšie sa snažíme o vzájomnú spoluprácu. Tento zápas by nás mal ešte viac spojiť. Prijali sme ich pozvanie a podľa najnovších správ z tábora Ajaxu by mali hrať všetci hráči okrem tých, ktorí si plnia reprezentačné povinnosti," povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.

Radosť z pozvánky mal aj kormidelník AS Adrián Guľa. "Som šťastný, že ako tréner corgoňligového tímu môžem absolvovať takýto zápas. Môžeme si vyskúšať, ako zvládneme kombináciu stretnutí sobota - utorok spojenú s cestovaním. Taktiež to, ako sa dokážeme pripraviť na súboj proti Nitre a nemyslieť na to, čo je za kopcom," uviedol pre klubový web tréner Trenčína.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prípravný zápas Argentíny s Brazíliou nehrali, bola tma
<< predchádzajúci článok
Ronaldo sa zaskvel hetrikom, City stratilo body s Dortmundom