Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

04. októbra 2012

Prípravný zápas Argentíny s Brazíliou nehrali, bola tmaPlánované stredajšie prípravné stretnutie medzi futbalovými reprezentáciami Argentíny a Brazílie sa neuskutočnilo pre poruchu osvetlenia na štadióne Centenario v meste Resistencia. ...Zdieľať
futbal RESISTENCIA 4. októbra (WEBNOVINY) - Plánované stredajšie prípravné stretnutie medzi futbalovými reprezentáciami Argentíny a Brazílie sa neuskutočnilo pre poruchu osvetlenia na štadióne Centenario v meste Resistencia.


Organizátori čakali približne hodinu, či sa podarí problém odstrániť, a potom zápas úplne zrušili. Nebude sa hrať ani vo štvrtok.

Sklamaní diváci videli hráčov v akcii iba počas rozcvičky a potom pri nástupe na štátne hymny, ale úvodného hvizdu hlavného rozhodcu Enriqueho Ossesa z Čile sa nedočkali, pretože zlyhal generátor a bez neho bolo osvetlenie nedostatočné. Situáciu nevyriešil ani hodinový odklad.

Na severe Argentíny si mali zmerať sily ligové výbery oboch juhoamerických futbalových veľmocí bez hviezd z európskych súťaží. Išlo o odvetu za súboj z 19. septembra, keď vyhrali v Gioanne domáci Brazílčania 2:1.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svetovej tenisovej jednotke Federerovi sa vyhrážajú smrťou
<< predchádzajúci článok
Futbalisti Trenčína si zahrajú proti Ajaxu Amsterdam