Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

28. apríla 2021

Hodinky série Huawei Watch GT 2 dostávajú aktualizáciu s množstvom noviniekspoločnosť Huawei vydáva novú aktualizáciu firmvéru pre hodinky radu Watch GT 2. Vylepšenia potešia najmä používateľov smartfónov s operačným systémom iOS, ale novinky prichádzajú aj na Android a HMS (Huawei Mobile Services).Zdieľať
Hodinky série Huawei Watch GT 2 dostávajú aktualizáciu s množstvom noviniek

Vďaka novej aktualizácii možno teraz cez aplikáciu Zdravie zadarmo sťahovať a inštalovať nové ciferníky aj na hodinky prepojené so smartfónmi značky Apple. Vyberať je možné zo stoviek rozličných variantov. Doteraz bola táto funkcia na telefónoch s iOS vyhradená iba pre používateľov modelu Huawei Watch GT 2 Pro.

V prípade hodiniek Watch GT 2 nesie nový firmvér označenie 1.0.12.12, pre športové Watch GT 2e je to verzia 1.0.7.16. V nasledujúcich týždňoch budú môcť majitelia smartfónov s operačným systémom Android začať využívať aj obchod s platenými ciferníkmi. Táto možnosť je už sprístupnená pre majiteľov HMS smartfónov Huawei. Ide o smartfóny s ekosystémom Huawei Mobile Services (mobilné služby Huawei), ktorý nahrádza mobilné služby od Googlu.

S novým firmvérom sa dočkala výrazných zmien aj aplikácia Počasie. Po novom hodinky graficky zobrazujú východ a západ Slnka alebo fázy Mesiaca, a ak sa nachádzate v prímorskej oblasti, tak aj informácie o prílive a odlive. Aplikácia Barometer zase dokáže varovať pred rizikovým počasím.

Posledná aktualizácia pre hodinky Watch GT 2 Pro priniesla pre majiteľov smartfónov s iOS okrem iného aj kontinuálne meranie hodnoty saturáciu krvi kyslíkom - SpO2. Hodinky tak automaticky zaznamenávajú (pokiaľ to užívateľ v nastaveniach povolí) hladinu kyslíka v krvi po celý deň. Táto novinka môže výrazne prispieť k včasnému varovaniu pri ochorení COVID - 19 alebo iných respiračných ochoreniach.

Aktualizáciu pre model Watch GT 2 Pro je už možné sťahovať, nový firmvér pre Watch GT 2 a GT 2e bude uvoľnený počas nasledujúcich dní až týždňov. Užívatelia si môžu jeho dostupnosť overiť priamo cez aplikáciu Zdravie. Aktuálnu verziu tejto aplikácie odporúčame na telefónoch s Androidom sťahovať priamo z obchodu Huawei AppGallery.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Video: Huawei štartuje predaj nového elektromobilu Seres SF5 (22. 4. 2021)
 Huawei predstavuje nové bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 4i s výdržou až 10 hodín (30. 3. 2021)
 Huawei AppGallery rastie, má už 530 miliónov používateľov (4. 3. 2021)
 Video: Tretia generácia skladacieho smartfónu prichádza: Huawei Mate X2 je výsledkom dlhoročných inovácií a výskumu (24. 2. 2021)
 Prehľad smart hodiniek od Huawei: Čo ponúkajú a ako si vybrať správne? (23. 2. 2021)
 Naučte sa vloggovať s Huawei Mate 40 Pro (28. 1. 2021)
 Slováci a Google služby: Výsledky prieskumu prekvapili (22. 12. 2020)
 Huawei spravil pod tlakom amerických sankcií vážny krok, predal svoju divíziu lacných mobilov Honor (17. 11. 2020)
 Huawei Mate 40 Pro je novou jednotkou nezávislom fotografickom rebríčku DxOMark (23. 10. 2020)
 Video: Huawei predstavuje novú sériu smartfónov Mate 40 so skvelým výkonom a ešte lepšími fotoaparátmi (22. 10. 2020)nasledujúci článok >>
Online koncert pre Martinu a Jána z Gregoroviec
<< predchádzajúci článok
Prvá celoeurópska štúdia o spôsobe, akým politici využívajú sociálne siete