Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2014

Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskopy na rok 2014 Vám prezradia, aký bude nový rok 2014 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2014 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskopy jednotlivých znamení :
Horoskop na rok 2013
 
Horoskop na rok 2014  - Baran (21.3.-20.4)
 

práca

Obdobie začiatku roka nebude pre barany ľahkou prechádzkou po  zimnej krajine , tak ako to bolo doteraz u nich zvykom . Ich naučené inštinkty môžu vypovedať v teréne v orientácii a budú tak požadovať obmenu vo svojej pozícii na pracovisku . Vynaložia veľké úsilie , než sa niekam prepracujú , alebo aspoň aby mohli udržať rovnakú úroveň  s ostatnými . Na jar ako býva zvykom , s radosťou odhodí svoj ​​kožuch , aby si odľahčili záťaž po stúpaní do prudkého kopca . Jarnou rovnodennosťou sa neprivodí ešte pokoj v ich duši a bolo by vhodné povoliť uzdy svojej obozretnosti až v máji , čo privítajú potom s vďakou .
 
pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Baran

Horoskop na rok 2014 - Býk (21.4.-21.5.)

práca

 

Že Vás začiatok roka až moc vysiľuje a šéf si vymýšľa stále nové zmeny ? Nechajte veciam voľný priebeh a pracujte aspoň pre pokoj duše . V marci sa vám rozviažu ruky a dospejete k bodu uvedomenia si zmyslu Vášho úsilia . V júli budete musieť upraviť svoju pracovnú vyťaženosť s ohľadom na rodinu a domácnosť , kde sa môžu vyskytnúť nečakané opravy , alebo nové požiadavky členov rodiny . Zvyšok leta má pozitívny vplyv na vašu ďalšiu motiváciu k práci .

 

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Býk

Horoskop na rok 2014 - Blíženci  (22.5.-21.6.)
 

práca

Už od začiatku roka budete sršať nápadmi , ako býva u Vás zvykom celý rok . Nechajte sa viesť svojou intuíciou a využite niektoré myšlienky k inovácii Vašej pracovnej činnosti , ktorá môže priniesť nielen úsporu nákladov ale tiež zisk pre Vás . V apríli sa môžete dostať do klebiet na pracovisku , svojich zdanlivých priateľov si držte naďalej od tela a nepúšťajte do rebelských rozporov . Riskantné obdobie pretrváva až do júna , dokedy radšej neriskujte ani finančne . Od októbra Vás potom čaká pokojný záver roka.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Blíženci


Horoskop na rok 2014  - Rak (22.6.-22.7.)
 
práca
 

Planéta Jupiter považovaná za šťastie a expanziu sa bude po celý rok sa pohybovať vo Vašom znamení , čo by malo ovplyvniť všetky oblasti života . Spočiatku roka bude však zasiahnutí napäťovú konšteláciou ďalších planét, preto nečakajte v práci rokovania v rukavičkách, alebo nejaké povýšenie. Od februára sa môžu začať tešiť podnikatelia alebo živnostníci , ktorým sa splní podnikateľský plán. Od mája pracovný tlak ustúpi a budete môcť vykonávať svoju prácu opäť s radosťou a istotou. Pre toho, kto pracuje doma, nastane obdobie prílivu fantázie a tvorivého elánu.


pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Rak

Horoskop na rok 2014  - Lev (23.7.-22.8.)

práca

Začiatok roka sa prejavia u levov nemalé problémy s prácou , zamestnané ušľachtilé levy budú mať ťažkosti udržať nervy na uzde a v pracovnom prostredí môžu lietať slovné prestrelky . Najmä podnikatelia by mali v ďalších mesiacoch zachovať pokoj a vyhýbať sa konfliktom. Od polovice roku nastane obrat a vrátia sa zisky. Nájdete sa už vo vlastných "kramflekoch" a čakajte priaznivé správy zo zahraničia . Nepoľavujte vo svojom odhodlaní a výkone, príliš veľká pýcha by Vás mohla stáť veľa.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Lev

Horoskop na rok 2014  - Panna (23.8.-22.9)
 

práca
 
V prvom kvartáli roka bude pre narodených v znamení panny ťažké zvládať nové úlohy, pretože pracovné postupy sa podrobia novým zmenám a inováciou vo výrobe. Tu sa môžu pracovníci so zmyslom pre precíznosť dostávať do pasce. Vyhýbajte sa ohováraniu a nerobte si ešte viac nejasností vo svojich cieľoch. Od júla sa nároky znížia, dôjde k uvoľneniu a načerpaniu síl. Aj keď nie je vylúčené, že u niektorých jedincov môže pretrvávať nejasný tlak po celý rok.
 
pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Panna

 
Horoskop na rok 2014  - Váhy (23.9.-23.10.)


práca

V januári sa váhy v práci nevyhnú pocitom nevyrovnanosti a hnevu, pre niektoré to naznačuje aj stratu kariérnych pozícií, nebolo by dobré svojou prehnananou ctižiadostivosťou prilievať ešte viac oleja do ohňa. Pre podnikateľov v obchode situácia naznačuje pokles dopytu a zníženie tržieb. Čas pre Vás zapracuje v apríli, kedy sa vrátite na stratené pozície a s hravým umom budete môcť naplniť svoje očakávania. V máji nemrhajte energiou na rozpory, čakajte radšej, ako sa situácia vyvinie. V júli je v očakávaní kratšia a pre Vás úspešná služobná cesta do zahraničia. V lete sa obchodom a novým kontaktom darí.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Váhy

Horoskop na rok 2014  - Škorpión (24.10.-22.11.)

práca

Pracovná oblasť má v tomto roku pod svojím vplyvom planéta Urán, ktorá Vám bude poskytovať nové východiská a možnosti v zamestnaní. Celé obdobie prvého roka vykazuje nestabilitu, vnútorný aj vonkajší nepokoj a tlak na zmenu a úroveň Vašej profesionalizácie. Študentov čaká ťažký ročník a zvýšenie starostí s absorbovaním učiva. Začiatkom júna sa situácia začne uvoľňovať a začnete sa viac zaujímať o činnosti, ktoré Vás bavia. Zamestnanci by mali zotrvať v opatrnosti na pracovisku až do augusta, kedy sa v ďalších mesiacoch dočkajú pozitívnych výsledkov a ohodnotenia svojej práce.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Škorpión
 

Horoskop na rok 2014  - Strelec (23.11.-21.12.)
 

práca

Zdá sa, že na pracovisku začína prevládať rivalita aj keď Vám všetkým ide o spoločnú vec, vyskytujú sa jednotlivci, ktorí niečo taja a ide im vlastne len o miesto! Vás by takéto dianie nemalo vyviesť z rovnováhy, pretože máte svojou česť a správate sa umiernene. V marci očakávajte podporu od priateľov a v apríli sa na Vašej stranu pridajú aj tvrdohlaví neprajníci. V máji môžu živnostníci nadviazať nové formy obchodnej spolupráce. V októbri majú šancu uspieť študenti pri skúškach a vôbec zažiariť vedomosťami. Záverom roka bude potrebné obmeniť zacielenie podnikania na nové zdroje.
 
pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Strelec

Horoskop na rok 2014  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

práca

Začiatok roka Vám pripravuje náročnú pracovnú situáciu a bude záležať, ako sa k nej postavíte. Istá reorganizácia práce bude vyžadovať rozšírenie obzorov a kvalitu, ktorá nemusí každému vyhovovať. Niekto môže vycítiť svojou šancu a nadviazať komunikáciu, čo mu ihneď prinesie vo februári a marci pozitívne výhody. Máj prinesie podnikajúcim isté výhody, pozor však na konkurenciu. Od júna sa pracovné podmienky vylepšia a bude Vás práca napĺňať a baviť.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Kozorožec

Horoskop na rok 2014  - Vodnár  (21.1.-20.2.)


práca
 
sa v tomto roku pre Vás stáva zmysluplným naplnením , ale tiež volaním k zmenám , pretože sa budú ponúkať nové možnosti uplatnenia. Začiatkom roka sa vyskytujú prekážky neurčitého významu, ktoré sa môžete snažiť prekonať zvýšeným úsilím . Toto obdobie sa strieda s obdobím horúčkovitej práce a tiež nečinnosťou až pasivitou . V júli prežívate novú kvalitu v súlade s kolegami z práce a to buď zmenou prístupu k nim, alebo tiež výmenou pracoviska. Obchodníci ďaleko lepšie rozumejú svojim klientom, čo rozvíja nárast verných zákazníkov.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Vodnár

Horoskop na rok 2014  - Ryby (21.2.-20.3.)
 

práca

Novým rokom vstupujete do zamestnania, ktoré ponúka mnoho zmien, staré postupy už nebudú platiť a tie nové sa ešte len rodia. Bude potrebná Vaša spolupráca na týchto premenách. Niektorým rybám budú nové pravidlá pripadať neúnosné a tak február pre ne vytvára energeticky zaujímavú šancu pre nájdenie nového miesta. Marec je výborný mesiac pre sformovanie cieľov a prianí, získavanie kontaktov. Taktiež podnikajúcim osobám, môže priniesť nové inšpirácie a zhodnotenie. V apríli a máji nepreceňujte svoje sily, nelámte všetko cez koleno a snažte sa o vyvážené rokovania . Obdobie od leta až do konca roka prináša naplnenie úspechom a dobrou spoluprácou s priateľmi , ak ich rozlíšite od nepravých priateľov.

pokračovanie nájdete tu Horoskop na rok 2014  - Ryby

Horoskopy - horoskop
Lacné letenky
Kúpele


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2017)
 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop (2. 1. 2015)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)nasledujúci článok >>
McIlroy a Wozniacka sa zasnúbili
<< predchádzajúci článok
Čínsku lekárku postavili pred súd za únos siedmich novorodencov

Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop na rok 20146.1. 12:44:45
Horoskop 20147.1. 9:12:56
Horoskop rok 20149.1. 23:50:43