Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. júna 2011

Na čerpaciu stanicu si so zbraňou išiel opitý kúpiť cigaretyNa sedem až dvanásť rokov si môže ísť za mreže posedieť 54-ročný muž z Lučenca, ktorý si s 1,8 promile alkoholu v krvi išiel v nedeľu večer kúpiť cigarety na ...Zdieľať
zbran Bez popisuFoto: SITA BRATISLAVA/LUČENEC 20. júna (WEBNOVINY) - Na sedem až dvanásť rokov si môže ísť za mreže posedieť 54-ročný muž z Lučenca, ktorý si s 1,8 promile alkoholu v krvi išiel v nedeľu večer kúpiť cigarety na čerpaciu stanicu na Haličskej ceste v Lučenci aj so zbraňou. Po tom, ako prišiel k predajnému pultu, predavačke povedal: „Čo keby toto bol prepad“. Keď si kúpil cigarety a spolu s výdavkom si ich od predavačky vzal, z vrecka vytiahol zbraň, ktorá mu pri manipulácii spadla na zem. Odtiaľ ju vzal pracovník čerpacej stanice a zamkol dvere, aby muž nemohol odísť a privolal políciu. Plynovú zbraň, ktorú mal muž pri sebe, poslali na skúmanie na Kriminalistický a expertízny ústav Policajného zboru.


Majiteľovi nespôsobil žiadnu škodu, ani nikoho nezranil. Na mieste ho zadržali a umiestnili do policajnej cely. Dnes ho prepustili a bude stíhaný na slobode. Vyšetrovateľ v Lučenci začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže.
Informáciu agentúre SITA poskytla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
EÚ dala za pravdu Slovákom v otázke maďarskej ústavy
<< predchádzajúci článok
Konflikty vyhnali v roku 2010 z domovov 44 miliónov ľudí