Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. mája 2023

OĽaNO predložilo nový návrh na mimoriadnu schôdzu a kritizuje bývalých koaličných partnerovHnutie OĽaNO a priatelia sa rozhodlo stiahnuť pôvodný návrh na mimoriadnu schôdzu a predložiť nový. Ako hnutie v tlačovej správe ...Zdieľať
igor matovic olano rokovanie parlamentu 676x451 29.5.2023 (SITA.sk) - Hnutie OĽaNO a priatelia sa rozhodlo stiahnuť pôvodný návrh na mimoriadnu schôdzu a predložiť nový. Ako hnutie v tlačovej správe vysvetlilo, bývalí koaliční partneri hľadajú zámienky, prečo svoje totalitné správanie z májovej schôdze neopraviť.


„Znemožniť hlasovanie o prerokovaných zákonoch na májovej schôdzi parlamentu nebolo prejavom ani demokracie, ani slobody a solidarity," vyhlásilo hnutie. Nový návrh zahŕňa len nedorokované vládne návrhy a body hnutia OĽaNO.

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) oznámil, že 92. schôdza parlamentu sa neuskutoční, keďže poslanci za hnutie OĽaNO a priatelia svoj pôvodný návrh stiahli. Na 10:00 šéf parlamentu zvolal 93. schôdzu s návrhom programu, ktorý obsahuje len nedorokované vládne návrhy a body hnutia OĽaNO.
Zdroj: SITA.sk - OĽaNO predložilo nový návrh na mimoriadnu schôdzu a kritizuje bývalých koaličných partnerov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Klinický výskum na slovensku priniesol dodatočných skoro 24 miliónov eur do slovenského zdravotníctva
<< predchádzajúci článok
Ukrajina zostrelila nad Kyjevom desiatky dronov, Kličko nazval ruský nálet barbarským