Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. februára 2020

Policajti hľadajú podvodníka, ktorý v Bratislave prenajímal cudzie byty (foto)Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý prenajímal byty na Obchodnej ulici v Bratislave, tie mu však nepatrili. Ako informovala bratislavská krajská polícia, za prenájom zobral od svojej ...Zdieľať
policia 2 676x451 13.2.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý prenajímal byty na Obchodnej ulici v Bratislave, tie mu však nepatrili.


Ako informovala bratislavská krajská polícia, za prenájom zobral od svojej obete 450 eur. V súvislosti s objasňovaním tohto činu hľadá polícia muža z fotografie. Svojimi informáciami by mohol pomôcť tento prípad objasniť.

Akékoľvek informácie, ktoré pomôžu zistiť jeho totožnosť, je možné oznámiť na linke 158, prostredníctvom správy na facebookovej stránke alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Policajti hľadajú podvodníka, ktorý v Bratislave prenajímal cudzie byty (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
20% na celý nákup! Už túto sobotu vo všetkých predajniach potravín KRAJ
<< predchádzajúci článok
Ruský útok je nepravdepodobný, avšak Pobaltie podľa Estónska stále čelí hrozbe

Policajti hľadajú podvodníka, ktorý v Bratislave prenajímal cudzie byty (foto) - diskusné fórum čitateľov