Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. marca 2023

Polícia pri domovej prehliadke našla bielu kryštalickú látku, zadržala 33-ročného muža (foto)Kriminalisti z Čadce a policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiline pri akcii zameranej na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti zadržali 33-ročného muža. V ...Zdieľať
18.3.2023 (SITA.sk) - Kriminalisti z Čadce a policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiline pri akcii zameranej na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti zadržali 33-ročného muža. V Krásne nad Kysucou na základe predošlého príkazu sudcu pre prípravné konanie urobili domovú prehliadku.


Zaistili pri nej veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou, bielu kryštalickú látku a komponenty na výrobu drog, ktoré zaslali na expertízu. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Žiline Zuzana Šefčíková.

Vyšetrovateľ v tejto súvislosti vzniesol mužovi obvinenie pre zločin ,nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi´ a spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie," uvádza polícia.

Okrem toho pri domovej prehliadke zatkli ďalšiu osobu, na ktorú Okresný súd Žilina vydal zatykač. „Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," uzavrela polícia.


Zdroj: SITA.sk - Polícia pri domovej prehliadke našla bielu kryštalickú látku, zadržala 33-ročného muža (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Marcinková presadila uznesenie týkajúce sa práv žien v Iráne a Afganistane, stávajú sa obeťami obchodovania s ľuďmi
<< predchádzajúci článok
V Banskej Štiavnici zasahujú hasiči, horí „Banka lásky“ (foto)