Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

06. augusta 2020

V Los Angeles sa rozmohli domáce večierky, domom s párty bude mesto vypínať elektrinu a voduLos Angeles od piatka začne vypínať vodu a elektrinu nehnuteľnostiam, kde sa konajú veľké párty a zhromaždenia aj napriek obmedzeniam zameraným na boj protiZdieľať
gettyimages 1223345474 676x451 6.8.2020  - Los Angeles od piatka začne vypínať vodu a elektrinu nehnuteľnostiam, kde sa konajú veľké párty a zhromaždenia aj napriek obmedzeniam zameraným na boj proti koronavírusu. Starosta mesta Eric Garcetti uviedol, že domáce večierky sa stali "nočnými klubmi v kopcoch" a často sa konajú v domoch, ktoré sú prázdne alebo používané na krátkodobý prenájom.

Hrozby pre verejnosťMesto sa vo svojom úsilí zameria na zhromaždenia, "ktoré predstavujú značné hrozby pre verejnosť".

Od minulého mesiaca v Kalifornii platí zákaz vnútorných aktivít v reštauráciách, baroch a zábavných podnikoch. V Los Angeles sa však rozmohli spomínané domáce večierky. Skôr počas tohto týždňa na jednom z takých večierkov, kde sa zúčastnilo okolo 200 ľudí, dokonca zastrelili ženu.

Takmer 200-tisíc infekcií v Los Angeles


Kalifornia je najhoršie zasiahnutým štátom v USA, potvrdili tam viac ako 532-tisíc prípadov nákazy koronavírusom. Najvyšší počet infekcií v Kalifornii má práve okres Los Angeles, kde ich evidujú 197 912. V dôsledku ochorenia COVID-19 v štáte zomrelo 9 872 ľudí.

Celkovo si podľa štatistík Johns Hopkins University v Spojených štátoch koronavírus vyžiadal už vyše 4,8 milióna nakazených a prinajmenšom 158 268 úmrtí.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Los Angeles sa rozmohli domáce večierky, domom s párty bude mesto vypínať elektrinu a vodu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vedci objavili nebezpečného parazita, spôsobuje maláriu a je odolný voči liekom
<< predchádzajúci článok
Facebook a Twitter zakročili proti Trumpovi, jeho príspevky o koronavíruse porušili pravidlá

V Los Angeles sa rozmohli domáce večierky, domom s párty bude mesto vypínať elektrinu a vodu - diskusné fórum čitateľov