Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. decembra 2023

Zelenskyj je prezieravý a odvážny, reaguje ukrajinský minister na kritické slová KličkaUkrajinský minister obrany Rustem Umerov tvrdí, že vyhlásenia kyjevského starostu Vitalija Klička na adresu prezidentaZdieľať
russia_ukraine_war_eu_24042 676x451 6.12.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský minister obrany Rustem Umerov tvrdí, že vyhlásenia kyjevského starostu Vitalija Klička na adresu prezidenta Volodymyra Zelenského boli snahou o získanie politických bodov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Niekdajší boxerský šampión sa domnieva, že Ukrajinci strácajú dôveru v to, ako Zelenskyj zvláda krízu. Kličko tiež v rozhovore pre nemecký magazín Der Spiegel tvrdil, že ukrajinský líder má autoritárske sklony.

Myslím si, že vyhlásenia starostu Klička sú začiatkom politickej sezóny,“ povedal v rozhovore pre FoxNews, citoval ho web Ukrajinská pravda. Umerov tiež povedal, že prezident Zelenskyj je prezieravý a odvážny, keďže po vypuknutí vojny zostal na Ukrajine a bojoval.Zdroj: SITA.sk - Zelenskyj je prezieravý a odvážny, reaguje ukrajinský minister na kritické slová Klička © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Právomoci ÚŠP sa vrátia krajským prokuratúram, vláda odobrila zmeny Trestného zákona
<< predchádzajúci článok
Veľká Británia poskytne Ukrajine ďalšiu humanitárnu pomoc za takmer 37 miliónov libier