Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. novembra 2022

Exšéf finančnej správy Imrecze si našiel pod autom neznáme zariadenieBývalý prezident Finančnej správy SR František Imrecze, ktorý spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní na ...Zdieľať
23.11.2022 (Webnoviny.sk) - Bývalý prezident Finančnej správy SR František Imrecze, ktorý spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní na objasňovaní sledovaných káuz, si našiel pod autom neznámy predmet, pričom podľa všetkého ide o monitorovacie zariadenie. Informuje o tom spravodajský portál Aktuality.sk.


Podľa portálu mal Imrecze magnetom pripevnený predmet pod autom na pomerne viditeľnom mieste. Privolaní experti okamžite začali preverovať, či ide o nástražný systém, alebo lokalizačné zariadenie.

„Zrejme ide o GPS zariadenie na monitorovanie polohy, predmet bol oblepený páskou, nasadenie pôsobilo neprofesionálne," uviedli Aktuality.sk. Dodali, že momentálne sa v tejto súvislosti na mieste nálezu v bratislavskej Petržalke nachádza zásahové vozidlo, pyrotechnik, vycvičené psy a množstvo policajtov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Exšéf finančnej správy Imrecze si našiel pod autom neznáme zariadenie © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súd rozhodol o väzbe pre študenta, ktorý na škole v Novákoch útočil sekerou
<< predchádzajúci článok
Pápež František sa modlí, aby bol šampionát v Katare príležitosťou pre mier vo svete