Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. decembra 2023

Na hraničných priechodoch Záhon a Slovenské Nové Mesto sa pre obmedzenia na maďarskej strane tvoria kolóny kamiónovMaďarská republika obmedzila vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu cez hraničný priechod Záhon a hraničný priechod Slovenské Nové Mesto. Dôvodom je takmer tridsaťkilometrová kolóna, v ktorej na ...Zdieľať
407300450_757919783044772_2703819709695852571_n 676x451 1.12.2023 (SITA.sk) - Maďarská republika obmedzila vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu cez hraničný priechod Záhon a hraničný priechod Slovenské Nové Mesto.


Dôvodom je takmer tridsaťkilometrová kolóna, v ktorej na území Maďarskej republiky stojí približne 1000 kamiónov.

Z tohto dôvodu podľa hovorkyne košickej polície Lenky Ivanovej dochádza k vytváraniu kolóny nákladných vozidiel na obidvoch hraničných priechodoch.

„Kamiónová doprava bude na oboch hraničných priechodoch púšťaná priebežne, a to podľa vývoja situácie na hraničnom priechode Záhon a hraničnom priechode Slovenské Nové Mesto,“ informovala Ivanová.

Polícia v súvislosti s touto situáciou žiada vodičov prichádzajúcich k hraničným priechodom o zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť, predovšetkým však o rešpektovanie pokynov príslušníkov Policajného zboru.


Zdroj: SITA.sk - Na hraničných priechodoch Záhon a Slovenské Nové Mesto sa pre obmedzenia na maďarskej strane tvoria kolóny kamiónov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zavinšujú a vypýtajú si peniaze alebo iné dary. Bratislavská spoločnosť OLO upozorňuje na falošných smetiarov
<< predchádzajúci článok
Štátny tajomník amerického ministra zahraničia poďakoval Ficovi a jeho dvom ministrom za podporu Slovenska Ukrajine